e46.lv

March 19 2024 06:36:38
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 25
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,626
· Jauns lietotājs: em1lS
Random user photo


minimeet Jūrmala @ 12.06.2014
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Auto audio, video, navi
 Izdrukāt tēmu
AUX in
Martinss
Par radiobloka gadu nezinu, uz radiobloka ir šāda uzlīme:
lejup.lv/f/5bf070a959df5rrcmnah1542484137.jpg


Bija kaut kur saraksts ar visiem Bm54 kodiem, kur bija bloka kods un pretīm funkcijas, kuras ir un kuras nav, bet nevaru vairs atrast.
 
Jonjis
Šim HW neatbalsta AUX.
Aftermarket auto audio pastiprinātāju remonts.
BM54 remonts
car electronics forum
 
Martinss
Ok, paldies par info. Varbūt vari apadalīties ar radiobloka kodu/kodiem, kuriem HW atbalsta AUX? Var arī PM. Lai zinu, ko meklēt vietā.
 
Martinss
Daļēji atrisināju AUX pieslēgumu. Pieslēdzos čeindžera kabelim. Vienīgā problēma, ka pazūd čeindžera funkcionalitāte, bet tas, domāju, ka ir mazsvarīgi.

Čeindžerim pienāk 2 kabeļi - 1x3Pin (barošana), 1x6PIN (pieslēgti tikai 3 pini).
Jāslēdzas klāt pie tā 6pinīgā štekera.
Štekerī ir balts/brūns (GND, jeb zeme), balts/zils (Labais kanāls), balts/sarkans (kreisais kanāls). Attiecīgi pie šī tad arī spraužam/lodējam savu AUX kabeli klāt, slēdzam uz CD un klausamies AUXu.
 
sandiszE46
Kāds ir aux kabeli licis 2002.gada faceliftam ar maģi bez mode pogas bet ar diskiem? Tas ir iespējams vispār?
 
modjo
Cik reizes jau izrunāts, bez modes, nē nav tādas iespējas:D
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
kaamis
Šitādam maģim var aux uztaisīt?

data.motor-talk.de/data/galleries/1263143/5436311/navi-17117-23901.jpg
 
modjo
Kasetniekam viss vienkārši, ja neuztrac vads no kasetes atveres.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Martinss
Tu kasetei ar vadu kvalitāti esi dzirdējis? :D

Man liekas, ka šitam ir atsevišķs radiobloks bagažniekā, kuram tad arī pēc cipariem/koda jāskatās vai ir iespējams pieslēgt aux kabeli vai nē.
 
R-M
Var mēģināt darīt līdzīgi šim, manuprāt ir jāsanāk, princips jau tas pats, bet te jāiegulda laiks un jābūt gribēšanai ņemties.

https://www.youtu...xLlzk6DNhU
 
kaamis
Oi, es šitādas lietas nerubiju, vienkāršāk samaksāt un iedot kādam lai uztaisa auxu.
 
ruuz
kaamis rakstīja:

Šitādam maģim var aux uztaisīt?

data.motor-talk.de/data/galleries/1263143/5436311/navi-17117-23901.jpg


Šim es varu pielodēt. Pa taisno pie čipa - kvalitāte laba skaņai.
 
zeNa
Sveicinati nopirku šadu aux vadu http://12volt-sho...ZVA==.html pievienoju ka paradits interneta plug and play tikai viņš neparsledzas.Maksiums uz vienu sekundi iesledzas kad radio pilniba nonem no barosanas radio 16.9 bmw e46 2005 gada.
 
Jurciks
https://www.youtu...25tQqovK8c

:super:
 
Ivars93
Tēma gan jau izrunāta, bet tātad sekojoši, auto 2002.gada jūlijs, 16:9 ar kaseti, HK, interese visi tie ebay aux kabeļi, kas plug n play spraužas aizmugure displejam, ir jēga viņu ņemt, vai funkcionēs, jo aprakstos esmu redzējis, ka sakot ar 2002.gada 9. mēnesi itka esot paredzēts, ja pareizi saprotu tad 2002.gada mainījās kaut kādos mēnešos tiem maģiem kaut kas, vienkārši jau sēž viena vieta rakstīt diskus, modulators ar kvalitāti reāli iesūkā, android baigi nestāv šobrīd pirkt, par cik ir citas prioritātes kur to naudu tam auto ieguldīt. Kāds ir saskāries ar tiem ebay brīnumiem?
 
arcaa
Sveiki. Meklētājs neatrod neko par Youtour vai Dension ierīcēm, tāpēc jautājums ir vai kāds ir licis un vai tur viss ir plug n play.? Internets rāda ka slēdzas pie CD chaingera, bet man ir 16:9 kasetnieks bez chaingera. Šobrīd ir ebay sūtīts aux vads kurš prosta pieslēdzās klāt pie kasetes štekera maģa aizmugurē un aux skan caur mode pogu. Bet tas kabelis mēdz čarkstēt pa nelīdzenumiem. Tāpēc jautājums ir par šīm ierīcēm ar AUX, USB funkciju.. Auto gan ir E39 2003 gads, bet domāju tas lietas būtību īsti nemaina..
Paldies.
 
uldisa
da nevis pie monitora viņu slēdz bet pie radio moduļa, kas atrodas bagāžniekā...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
R-M
Nesen te kaut kur kaut kas sūdzējās, ka caur aux kabeli pieslēgtais telefons skan klusāk kā radio. Gan jau nebūšu atklājis ameriku, bet es to nezināju, līdz nejauši nesen atklāju :D (līdz tam arī nepatika klusā skanēšana) : uzspiežot pogu p6, kad ir ieslēgts aux mode, tad skaņa paliek daudz skaļāka un caur aux kabeli skan tik pat skaļi kā radio. Manā gadījumā 16:9 monitors ar aux iespēju, varbūt arī citiem tā ir un arī parastajiem cd maģiem, kam aux ir changera vietā.
 
Meemais
Sveiki.
Velejos mašīna dabut AUX. Agrāk bij bet bij pielodēts pie BM54 bloka, pēc ziemas AUX pazuda un beigas vispar viņu izvilku āra un sataisiju radio. Tad palasiju par AUX iespejam uz 16:9 un par 3-pinu vadu.
https://www.ebay....SwgmtaQfO4
Vakar atnāca vads visu saslēdzu bet AUX neparādās. Vel lieta tāda ka 16:9 ir ar kaseti un nav CD čeindžera, kā arī nav navigācijas bloka (jau iegadajos bez). Auto gads 11/2002.

Vēlejos uzzināt vai priekš tā štekera ir vajadzīģs čeindžeris vai ari tas ir kautkā saistīts ar MK bloku?
Pārlasiju visu tēmu par AUX un 16:9 bet īsti skaidrībā netiku, ar audio lietām esmu uz Jūs. =/

BM modulim kodu nav virsū,
16:9 kods 65-52-6 923 871
VIenīgi monitoram ir kautkāds nesaprotams interfeiss zilā krāsā, cik esmu sastapies tad visiem izvelne ir melnā krāsā
 
zeNa
Pamaini veitam vadus tam aux struntam man palīdzēja
 
Atgriezties forumā: