e46.lv

August 23 2019 15:04:51
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 50
· Lietotāji: 6
DKristaps
emc
ens
Freeman
kristaps
Ryan

· Vispār lietotāji: 5,181
· Jauns lietotājs: NooTeBooM2
Random user photo

megameet 12.09.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Virsbūve, stikli, lukturi
 Izdrukāt tēmu
Auto pulēšana
walder
Kaut ārā vēl nekas par to neliecina, bet pavasarīs jau nāk, tāpēc interesē pilnīga auto pulēšana, jo melnā krāsa vairs nav malna:D
Kur, kā, cik maksā un kur Jūs to veicat?
Kādas idejas paršo?
Apdrošināšana, PM

TurboB
50-100LVL atkarībā no tā cik viss ir slikti Wink
e46.lv/images/watermark.png

JackHerrer
Šo arī taisos darīt tuvākajā laikā. Protams jāpagaida, ka sniegs vel pakusīs un sāls arī pazudīs no ielām..
Mainījis(usi) JackHerrer, 28.04.2012 15:51

www.joinery.lv
walder
Man arī priekšējās lampas vajadzētu nopulēt, tāpēc skatīšos šo topiku, kad nokusīs sniegs. Jāsamaina :kasko: arī priekšējais bampers un tad jau varēs visu pulēt!Smile
Apdrošināšana, PM

Yekabs
Ja pašam rokas no pareizās vietas aug, tad pēc nelielas pulētāja apmācības var pats sapulēt, bet labāk uzticēties mastjeram.

Mans brālēns pulē mašīnas, tā kā var man sūtīt PM, nosūtīšu nr.
Rekur mans auto pēc pulēšanas:
lh6.googleusercontent.com/-CMxp-ABqDrE/Tw3OoI9kEGI/AAAAAAAABaY/ha6bugZ1kBc/s720/003.JPG
Mainījis(usi) TurboB, 16.02.2012 14:11
e46.lv/images/watermark.pngONE LIFE. LIVE IT.

martinssh
Taatad tautieshi, man ir jautaajusm ar ko peec ziemas tiirat nost bituma punktinjus uz auto virstbuuves ??? hvz

edw
@Yekabs

man vajadzētu nelielu palīdzību, ir viena vieta autiņam kur vajadzētu nopulēt, laukums tiešām mazs, varbūt var ko sarunāt?

Aleens
ņem tik pulējamo pastu zobos un dienā, kad nespīd saule ņem un pulē ...
Tel. nr. : 2742588viens
lejup.lv/f/5375b98561ce2xlyjhym1400224133.jpg

https://www.faceb...m/FZcustom

https://www.facebook.com/FZcustom
modjo
Ceļu remonts tiko sāciesWink
martinssh rakstīja:

Taatad tautieshi, man ir jautaajusm ar ko peec ziemas tiirat nost bituma punktinjus uz auto virstbuuves ??? hvz

Caspers
Lai dabūtu nost piķi, var tīrīt ar bremžu disku tīrāmo vai kāda auto veikalā jāmaklē krievu ražojama speciālo piķa tīrāmo, maksāja ap 1,5ls laba manta speicāli domāta auto virsbūvēm un hromam.
Par to bremžu disku tīrītāju var būt riskanti..

krnls
ideja laba, ar disku tīrāmo, domā ar visu krāsu notīrīt? :D Ir tāds bituma/kukaiņu tīrāmais, bet tie lētie ir diezgan lieli sūdi, man darbā viens ir ahujenais, maksāja ap 7Ls veikalā, bet nu vsiamz 100% palīdz, ja nemaldos tad ražotājs bija 1Z vai kaut kas no turtlewax, bet nu ja gribi precīzi tad atgādini pirmdien un pateikšu.

www.EsKaspars.lv
Caspers
Ir tīrīts ar abiem abi šancē, bet spiecālais bituma tīrītājs bija efektīvāks.
Manā gadījumā 1,5 ls bija ok. Cik vajadzēja uz e 46 sliekšņus patīrīt..
P.S. tapēc jau uz iepakojuma ir rakstīts, kad izmēģināt mazāk redzamā vietā vai netiek bojāta krāsa un laka tad tirīt tur kur vajag Wink

Re5tepa
savējo netīšām sanāca nomazgāt ar DD. visu piķi noņēma. pat vietas, kur bija manāms grubulis. :naac:

omulis
Es tīrījuar vaitspirtu, Laku viņš gan sametē, bet ja pēctam pulēt, tad nekas traks.

www.unfoto.lv
Janchux
Vaitspirts vai terpentīns visefektīvāk (vienigais satauko virsmu), pēctam nomazgā, tadar vasku pa virsu, sapulē un izskatās woalla Smile

martinssh
TATad ja runajam par lidzekljiem , kuri noperkami veikalaa nosaukumi cenas efektivitaate un kur var nopirkt ??? :confangry:

walder
Tauta runā ka arī margarīns to piķi ņemot nost... Neesmu pats mēģinājis :D

JackHerrer
Tie līdzekļi ir visādi.
Protams to visu var darīt pats, kas ir forši, jo pēc tam ir daudz lielāks gandarijums par padarīto, bet es savu aizvedu nopulēt pie krāsotāja. Tomēr cilvēks, kas to dara bez maz vai katru dienu, pratīs to izdarīt daudz labāk par mani. Jo tāpat visi tie līdzekļi ir jāpērk utt.., Labāk samaksāt 50-70 ls un pēc 1 dienas savākt jau nopulētu. Un pašam nekas nav jādara.. :naac:

www.joinery.lv
aivis328
pikjis viegli nak nost kad sajauc dizeli ar benzinu kopaa
massinas lakai un krasai neko nenodariis to triku man paradija viens krasotajs
kad uzsmere pec laika pikjis pats sak slideet nost no massinas

Rekordrider
Piki nonem DD.
Man interese,kurs valmiera labi un nedārgi pule virsbuves,svikas vajag izpulet un pasai virsbuvei pariet pari

Atgriezties forumā: