e46.lv - Forums: Degvielas patēriņš
e46.lv

August 16 2018 18:50:00
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 touring press photos
Onlainā
· Viesi: 35
· Lietotāji: 6
AF
FreemanRiga
krsloka
melnaisarchiks
sandiszE46
trisdesmitdivi

· Vispār lietotāji: 4,875
· Jauns lietotājs: BlackBettyxXx
Random user photo

minimeet @ 11.04.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Par BMW e46 modeļiem
 Izdrukāt tēmu
Degvielas patēriņš
AF
Vēs laiks arī savu ietekmē Wink

p.s e87 2.0d nočipots - pilseta tikai, Sencis nobrauc ar 7L -7.5L
Es nobraucu 6.5L (braucot ļoti dinamiski )

Godīgi sakot es nezinu kā sencim tas sanāk, bet pieļauju dēļ viņa lieki sarasutītās braukšānas un nepārtrauktās gāzes pedāļa spaidīšamas nevis vienmērīgas braukšanas...

Gadu atpakaļ patēriņš bija stabili 8L pilsētā
Šogad pirms ECU čipošanas bija 7.5-7.8L
Krītums ir pamatojams ar visu filtru savlaicīgu nomaiņu, sprauslu sakopšanu un Lielā termostata nomaiņu uz OEM -(mazais parazīts izmests kopā ar EGR)
Mainījis(usi) AF, 22.12.2015 02:14
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

OSIS94
Druvis219 ,tev savam jauzdzen vel paterins,jo 2 ned pagajusas,a saulites nav hvz

druvis219
Cmon cilvēki, ja pat tādu lietu cilvēki nevar izdarīt, tad tā spēle jākopj stabili ciet un jāatzīst ideja par neizdevušos. :shura:

Bet nu būs jāpadomā, kas tur ar to patēriņu.

uldisa
AF - nu tūnēšana tik lielu ekonomiju nedod...un pilsētā noteikti nē... un 6l/100 km pat jaunam 1,6 motoram nesanāk... (protams ko nu kurš par pilsētu uzskata), jo man čoms ar X5 un 3.0l benzīnu pa Rīgu ar 10l/100 brauca - tikai maza piebilde - brauca viņš pa nakti...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

AF
papīros rakstīts 6.5L pilsētā
es runāju par e87 2.0d (autp pašmasa 1440kg)
nejau par savu :D
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

pedro
tie, kam ir m43, padalās pieredzē, cik tagad ziemā, mīnusos vidēji rij zupu?
Karoče, ilgi sildot, slīdot, braucot mazus gabalus, pēc tam atkal sildot, slīdot un tā tikai pa pilsētu zb jau man šitas - 17l/100km
Problēmas ar datoru? - www.lpcomputer.lv -

www.lpcomputer.lv
AF
signei 10l

pedro
Bļāviens, kur benzīns paliek?

www.lpcomputer.lv
uldisa
nu manam derba kablukam no 5,2 uzkāpa uz 8,5, un kas jūs izbrīna - ārā tak ziema un fiziku jau nepiemānīsi...

pedro
uldisa. ārā ir ziema, bet 2 identiskiem motoriem, vienam 10 l un otram 17 l?

www.lpcomputer.lv
martinels
kādi varianti?
1) mēģini labot auto, meklēt vainu, mainīt visu pēc kārtas (iztērēsi simtiem eur, lai ietaupītu 2-3 litrus max, varbūt jauns motors pie dīlera jāpasūta?)
2) pārdod šo auto, nopērc citu, saproti, ka vaina nebija auto, bet braukšanas intensitātē (pilsēta vairāk kā 50%), šo varētu pārbaudīt samainoties ar kādu kam līdzīgs auto uz nedēļām pāris
3) uzliec LPG un aizmirsti šo visu = pilns bagāžnieks ar naudu, bet tad labāk auto ar lielāku motoru...
Mainījis(usi) martinels, 09.01.2016 01:04

kruumuedgars
Pedrissimo, man ir m43b19. Pierakstu cik leju un nobraucu jau vairāk kā gadu un reālais patēriņš visa gada garumā ap 9.5 litri. Ja vajag precīzi tad 1dien varu iepostot.
Tagad pirms lielās snigšanas ielēju 60 litrus un smagi gāžot tāfelē nerādīja ne vairāk par 13.5 litri, šodien atkal lējos, bet nebiju izbraucis sausu, kkādus +/- 50km tāfelē vēl rādīja un biju nobraucis 490km. Ar driftmobīli patēriņš sanāk 12.25 litri. :crazy::lol:
Kur Tu izspied 17 litrus uz simtu ir jābrīnās.. :shura:

arvisz97
2.0d nefeislifta 7.9-8.3 vidēji. Jauni abi termostati un kartera ventilācija. Cerēju ka mazliet nokritīsies patēriņš bet nekā :shura: Slidinoties pāri 9 un prātīgi braucot tālus gabalus arī mazāk par 6,1 neesmu dabujis.:cafe:

pedro
martinels: 1) jauns motors? iespējams, ka cits, bet ne šāds.
2) negribu pārdot, bet piekrītu tevis teiktajam.
3) nevajag jau ieiet galējībās un visu pārspīlēt, bet atkal taisnība, ja gāze, tad citu motoru.

PS: man domāt, ka arī ar ieswapotu 3.0 būtu patēriņš līdzīgs, kā man jau ir, tad nafig gāzi, esmu jau pieradis pie šāda, bet jaudas par maz.
PPS: bļe, laikam esmu biezais, braucu ar KAMazu.

www.lpcomputer.lv
pedro
arvisz97, mazliet par ko citu tagad iet runa.

www.lpcomputer.lv
pedro
kruumuedgars rakstīja:

Pedrissimo, man ir m43b19. Pierakstu cik leju un nobraucu jau vairāk kā gadu un reālais patēriņš visa gada garumā ap 9.5 litri. Ja vajag precīzi tad 1dien varu iepostot.
Tagad pirms lielās snigšanas ielēju 60 litrus un smagi gāžot tāfelē nerādīja ne vairāk par 13.5 litri, šodien atkal lējos, bet nebiju izbraucis sausu, kkādus +/- 50km tāfelē vēl rādīja un biju nobraucis 490km. Ar driftmobīli patēriņš sanāk 12.25 litri. :crazy::lol:
Kur Tu izspied 17 litrus uz simtu ir jābrīnās.. :shura:

9.5 tas būtu okay, bet ne jau 17.
man nav ne jausmas, kā to var dabūt gatavu, esmu tāds pats ikdienas braucējs, kā vairākums no jums.
Lieki piebilst, ka viss, kam ir jāstrādā strādā kā vajag.

www.lpcomputer.lv
arvisz97
pedrissimo viss ok, iepriekš arī par 2.0d gāja runa, tapēc uzrakstiju kā manējam ir :nail:

pedro
arvisz97: protams, ka viss okay Smile peace.

www.lpcomputer.lv
uldisa
pedrissimo rakstīja:

uldisa. ārā ir ziema, bet 2 identiskiem motoriem, vienam 10 l un otram 17 l?

da kamēr silst - un braucot nepaspēj uzsilt - tad par ko brīnamies? tas viss ir likumsakarīgi - jo pat ja ir divi vienādi auto un 2 dažādiem saimniekiem - tad to nevar salīdzināt - katram savs maršruts, braukšanas stils, un vēl citi faktori, ka piemēram ventilators pečkai uz max...rezultātā pašam augsti un dzinējam arī...
nu nav M43 motoram pilsētā īsajos gabalos patēriņš 10l nu nestāstiet pasakas cienītie...pat normālam N42, īsajos gabalos 3 km uz darbu un tik pat atpakaļ pat pie -5 patēriņš sanāca ~14l
Mainījis(usi) uldisa, 09.01.2016 03:32

modjo
Pedrissimo auto ir unikàls, un skatīts vairākas reizes. Darbojas tip top, un žirī gan. Vienīgais, ko atceros, tad TA lapā kaut kàdi mērījumi bija, kur varētu būt ko vēl paskatīt iemeslu. Varbūt Driver varētu papētīt to elektrību smalkàk.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Atgriezties forumā: