e46.lv

February 20 2018 01:46:58
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 29
· Lietotāji: 3
FreemanRiga
kars
whitewater

· Vispār lietotāji: 4,605
· Jauns lietotājs: hfx
Random user photo

minimeet @ 14.03.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Par BMW e46 modeļiem
 Izdrukāt tēmu
Degvielas patēriņš
kruumuedgars
Pedrissimo, man ir m43b19. Pierakstu cik leju un nobraucu jau vairāk kā gadu un reālais patēriņš visa gada garumā ap 9.5 litri. Ja vajag precīzi tad 1dien varu iepostot.
Tagad pirms lielās snigšanas ielēju 60 litrus un smagi gāžot tāfelē nerādīja ne vairāk par 13.5 litri, šodien atkal lējos, bet nebiju izbraucis sausu, kkādus +/- 50km tāfelē vēl rādīja un biju nobraucis 490km. Ar driftmobīli patēriņš sanāk 12.25 litri. :crazy::lol:
Kur Tu izspied 17 litrus uz simtu ir jābrīnās.. :shura:

arvisz97
2.0d nefeislifta 7.9-8.3 vidēji. Jauni abi termostati un kartera ventilācija. Cerēju ka mazliet nokritīsies patēriņš bet nekā :shura: Slidinoties pāri 9 un prātīgi braucot tālus gabalus arī mazāk par 6,1 neesmu dabujis.:cafe:

pedro
martinels: 1) jauns motors? iespējams, ka cits, bet ne šāds.
2) negribu pārdot, bet piekrītu tevis teiktajam.
3) nevajag jau ieiet galējībās un visu pārspīlēt, bet atkal taisnība, ja gāze, tad citu motoru.

PS: man domāt, ka arī ar ieswapotu 3.0 būtu patēriņš līdzīgs, kā man jau ir, tad nafig gāzi, esmu jau pieradis pie šāda, bet jaudas par maz.
PPS: bļe, laikam esmu biezais, braucu ar KAMazu.
Problēmas ar datoru? - www.lpcomputer.lv -

www.lpcomputer.lv
pedro
arvisz97, mazliet par ko citu tagad iet runa.

www.lpcomputer.lv
pedro
kruumuedgars rakstīja:

Pedrissimo, man ir m43b19. Pierakstu cik leju un nobraucu jau vairāk kā gadu un reālais patēriņš visa gada garumā ap 9.5 litri. Ja vajag precīzi tad 1dien varu iepostot.
Tagad pirms lielās snigšanas ielēju 60 litrus un smagi gāžot tāfelē nerādīja ne vairāk par 13.5 litri, šodien atkal lējos, bet nebiju izbraucis sausu, kkādus +/- 50km tāfelē vēl rādīja un biju nobraucis 490km. Ar driftmobīli patēriņš sanāk 12.25 litri. :crazy::lol:
Kur Tu izspied 17 litrus uz simtu ir jābrīnās.. :shura:

9.5 tas būtu okay, bet ne jau 17.
man nav ne jausmas, kā to var dabūt gatavu, esmu tāds pats ikdienas braucējs, kā vairākums no jums.
Lieki piebilst, ka viss, kam ir jāstrādā strādā kā vajag.

www.lpcomputer.lv
arvisz97
pedrissimo viss ok, iepriekš arī par 2.0d gāja runa, tapēc uzrakstiju kā manējam ir :nail:

pedro
arvisz97: protams, ka viss okay Smile peace.

www.lpcomputer.lv
uldisa
pedrissimo rakstīja:

uldisa. ārā ir ziema, bet 2 identiskiem motoriem, vienam 10 l un otram 17 l?

da kamēr silst - un braucot nepaspēj uzsilt - tad par ko brīnamies? tas viss ir likumsakarīgi - jo pat ja ir divi vienādi auto un 2 dažādiem saimniekiem - tad to nevar salīdzināt - katram savs maršruts, braukšanas stils, un vēl citi faktori, ka piemēram ventilators pečkai uz max...rezultātā pašam augsti un dzinējam arī...
nu nav M43 motoram pilsētā īsajos gabalos patēriņš 10l nu nestāstiet pasakas cienītie...pat normālam N42, īsajos gabalos 3 km uz darbu un tik pat atpakaļ pat pie -5 patēriņš sanāca ~14l
Mainījis(usi) uldisa, 09.01.2016 03:32
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

modjo
Pedrissimo auto ir unikàls, un skatīts vairākas reizes. Darbojas tip top, un žirī gan. Vienīgais, ko atceros, tad TA lapā kaut kàdi mērījumi bija, kur varētu būt ko vēl paskatīt iemeslu. Varbūt Driver varētu papētīt to elektrību smalkàk.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

pedro
uldisa: cik tad īsajos gabalos ar pečku uz max rij 3 litrīgs? Nu +/-, pie nosacījuma, ja nav uzsildīts motors?

www.lpcomputer.lv
pedro
Modjo: man gribas citu motoru... Smile
vnk zb jau meklēt, skatīt, mainīt utt... ko es iegūstu? to pašu nejaudu par max patēriņu. Paskatīsies Driver, pateiks maini šito un to. Tas atkal ir ieguldijums jau tā tautas/manis nemīlētā m43.

www.lpcomputer.lv
modjo
Gadījumà,ja problēma ir elektroniska, viņš precīzi pateiks kur kas un kà. Ar garantiju, un nebūs pusauto jānomaina.

kasparsam
pedrissimo rakstīja:

uldisa: cik tad īsajos gabalos ar pečku uz max rij 3 litrīgs? Nu +/-, pie nosacījuma, ja nav uzsildīts motors?

man no ~10l tagad ir uzkāpis uz ~14l m54b30, tā vismaz rāda kompis. kā ir īstenībā kautkā baigi nesatrauc, bet kautkas līdzīgs liekas ka varētu būt.
tas braukājot 90%pa pilsētu īsus gabalus.

p.s. kapēc pečku vispār jāslēdz uz max? :D

modjo
3.0 ziemà pat 14 un pat 16L nav nekas nereāls. Es slinks, sniegu nekasu. Piešķiļu. Ieslēdzu taburetes apsildi un stiklu/spoguļu apsildi. Kamēr daudzmaz sniegu no jumta un haubes novāc, taburetes jau siltas. Vēl dažas minūtes pasēdi, un vējstikls jau atkusis. Nesteidzīgi izripo līdz pirmam krustam, tālàk jau dinamiskāk. Pilsētā jau ātri uz gāzi pārmetas, bet pēc vēl 5-10 min jau esi darbā. Īsām distancēm un sildīšanām kompja rādìjumi nav tie draudzìgākie, bet padsmit litri arī nav nekas nereāls vai nenormàls.

-Shinzo-
bet man taa nav, tiesa, man tipa cits motors, bet tads pats nemotorrs butiba, ka pedrissimo..
ar visu slidinashanos videjo man rada kompis 12l..
un tas ir ar sildišanam, un ventelatoriem no ritiem..

17l ir wayyy to much.. rij ka mustangs shelby.. tik no power :D

naikijs3
2.5 Gāze noverots paslaik pa pilsetu braukajot sanslides gandriz katraa krustojuma videjais paterins rāda uz kompa 13 litri gazes un aprekinats pec ieliesanas 13.14 gāzes
videjais 50/50 videjā braukšanā sanāk 10.8-11.1 tas variants, liekas tiri normali prieks M52TUb25....arpus tikai 8-9 gāzes...vasara mazāk pat reizēm senojot ..braucot uz 100/km..no RIgas uz Preilim sanacis uz 201 km 15.7 litri braucu viens , bet bija reize tris personas sanaca preilos iepildit lidz galam balonu 16.9 litri gāzes
laikam bus nedaudz japaregule gazes iekartas uz diagnostiku :D vairs nesanak :D uz 7,8 litriem braukt :D

naikijs3
318d 2.0d tomats brauka ka gribi pamanits 7 litri nammaa pilseta, 50/50 6.2litri..mazak neesmu dabujis :D ja tikai no kalna ripot :D

uldisa
pedrissimo rakstīja:

man vēl nav tāda statistika, pēc pāris nedēļām nošvaposim motoru tad varēšu informāciju iedot...:D

erx
3.0d pfl manual tagat dubaka ap 8 wanabe drift 10 masinu sildu ap 2-3 min max un lenam braucu,pecka uz max jo nerij nikuja kamer neiebr kartigi :naac:
kad ber tad per!

uldisa
nu tā motoru nošvapojām - tagad sanāk 3.0 īsajos gabalos pilsēta ~15l/100km, trase ~8l/100km (uz kruīza pie 100km/h) degviela 98.....

Atgriezties forumā: