e46.lv

July 09 2020 03:31:32
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 24
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,356
· Jauns lietotājs: mareks05
Random user photo

Aizmugures vāka vadu labošana
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Par BMW e46 modeļiem
 Izdrukāt tēmu
Degvielas patēriņš
uldisa
nu kapēc tikai temperatūra - rites pretestība riepām arī daudz ko nozīmē...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

anoance
Dienā nobraucu pietiekami daudz, lai sildīšana neko nemainītu. Un piekritīšu uldisa, kad rites pretestība tiešām daudz nozīmē. Ne jau par skaistām acīm uz riepām ir uzrakstīta saķere un pretestība

mikinj
2001 gada coupe 2,2 bendzīns 125kw/170zirgi.
Patēriņš ir nesamērīgi auksts,pēc pilnas bākas sadalot ar nobrauktajiem kilometriem principā tikai pa pilsētu ap~15 L un uz augšu!
Ir kādi ieteikumi ,kas varētu to samazināt?

uldisa
nopirkt e-talonu piemēram...Wink
a auto uz diagnostiku ir bijis? ko nozīmē pa pilsētu? 3km uz /no darba pa korķiem Rīgas centrā?
cik ir patēriņš uz trases?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

AF
mikinj rakstīja:

Patēriņš ir nesamērīgi auksts,pēc pilnas bākas sadalot ar nobrauktajiem kilometriem principā tikai pa pilsētu ap~15 L un uz augšu!

Pilnīgi OK pa pilsētu un kad ārā ir auksti
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Meeris
3.0d pa vasaru videjais ir 7.0 L/100km, bet pa ziemu 9.0L/100km
baigi lēni silst, kad arā auksts. ir noglušīts egr un pa ziemu pārsvarā pa pilsētu tiek braukts.
un vairāk slīpi, nekā taisni.

kas/kur varētu būt pa problēmu? :crazy:
SunCoast Customs IIIM

essential
Kapec tev ir tik mazs paterins? :D
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D

arturs007
Meeris rakstīja:

3.0d pa vasaru videjais ir 7.0 L/100km, bet pa ziemu 9.0L/100km
baigi lēni silst, kad arā auksts. ir noglušīts egr un pa ziemu pārsvarā pa pilsētu tiek braukts.
un vairāk slīpi, nekā taisni.

kas/kur varētu būt pa problēmu? :crazy:

Dēļ noglušīta EGR ilgāk sils Wink
Vēl pasties vai radiatora "aizkars" ir ciet, pēc iedarbināšanas.

maize
Džeki, tas ir piedūriens no Meeris:emo:
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.

arturs007
Kur tur ir piedūriens? :D

Deivid
mikinj rakstīja:

Ja īsi gabali, tikai pa korķiem un automāts. Varbūt ir ok patēriņš, bet citādi es teiktu ka savi 2l par daudz.
Patestē kas uz šosejas notiek. Dīzelim būt N versijas ko pārbaudīt. Benzīnam mazāk, bet nu sāc ar pilnu diagnostiku (nevis pieslēdz pie kompja un lasi kļūdas, bet aizved pie kāda kurš šo to arī saprot un skatās dzīvos datus). Var gadīties ka lambdas pusdzīvas un kļūda panelī nav. Mafs un tad jau vēl jūra ar sīkumiem.

Caaalis91
2.0d 110kw tagad shajos -3 grādos patēriņš uz shosejas ir 5.2l tas tak ir labi ne?? :D nu un pilseeta kad brauc mazos gabalus uzkaapj uz 8litri..

Zocs
Viss jau atkarigs cik smaga kaja :D bet ta paterins normali, man tads pats motors un ari apmeram tapat ed.

erx
shod sapildiju pilnu,tad nu 150kw manual turing,70 arpus pilsetas un 30 gerevnja 7,7l braucu kruiza mierigi :naac:
kad ber tad per!

naikijs3
ir arii 2.0d 110kw, arpus pilsetas reali rada zem 4, braucu marsrutaa daugavpils-vilna, radija videjais 3.6 3.7 litri , pirms brauksanas caur obc opcijam paskatijos bija 6 litri labaja puse bakas + 30 iepildits, nobraucu marsrutu visu izreikinaju pec bakas atlikuma datiem tad sanaca 3.9 ar kompi kluda 0.2 litri !
bet tā videjais paterins saj masina 4.9 rāda parsvara pilsetas rezims, 70/30 videjais atrums 30 km/h +-
pats brinos par to dizeli... bet brauc ar auto tikai sieviete, kas nespiez! :D

Caaalis91 rakstīja:

2.0d 110kw tagad shajos -3 grādos patēriņš uz shosejas ir 5.2l tas tak ir labi ne?? :D nu un pilseeta kad brauc mazos gabalus uzkaapj uz 8litri..

AF
Nu ko var pasakas stāstīt, nu neēd tas motors zem 5L uz 100, Pat ražotājs norādījis 5.5L jaunam motoram, a te teju 20 gadus vecs :D
Mani fascinē šie zvejnieku stāsti :D
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Zocs
naikijs3 rakstīja:

ir arii 2.0d 110kw, arpus pilsetas reali rada zem 4, braucu marsrutaa daugavpils-vilna, radija videjais 3.6 3.7 litri , pirms brauksanas caur obc opcijam paskatijos bija 6 litri labaja puse bakas + 30 iepildits, nobraucu marsrutu visu izreikinaju pec bakas atlikuma datiem tad sanaca 3.9 ar kompi kluda 0.2 litri !
bet tā videjais paterins saj masina 4.9 rāda parsvara pilsetas rezims, 70/30 videjais atrums 30 km/h +-
pats brinos par to dizeli... bet brauc ar auto tikai sieviete, kas nespiez! :D

Kur tu pilsētas režīmā dabūji 4.9? doma
Tas skaitlis izskatās bišk nereāls. Kaut vai ja mierīgi braucot es tādus skaitļus nekad neesmu redzejis un tas ko borta dators ko rāda arī nav jau precīzi pareizi tur droši var pielikt klāt.

modjo
Nanomotors:naac: tā jau pēc sēnēm uz mežu vai ome uz baznīcu pat nebrauc:D
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

chaboska
AF rakstīja:

Nu ko var pasakas stāstīt, nu neēd tas motors zem 5L uz 100, Pat ražotājs norādījis 5.5L jaunam motoram, a te teju 20 gadus vecs :D
Mani fascinē šie zvejnieku stāsti :D

Mani ari nebeidz fascinet :kicher:

AF
Atliek vēl nočipot, pielikt magnētus pie degvielas trubām un soļarka smelsies ārā pa bākas vāciņu, jo tālāk brauks jo vairāk degvielas saražos :D

Atgriezties forumā: