e46.lv

September 24 2018 06:38:50
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 19
· Lietotāji: 1
andissukis

· Vispār lietotāji: 4,913
· Jauns lietotājs: Viktorija2108
Random user photo

minimeet @ 03.09.2015
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Par BMW e46 modeļiem
 Izdrukāt tēmu
Degvielas patēriņš
uldisa
super auto! man ar F31 2.0d tāds patēriņš nesanāk, ja nu vienīgi uz trases vasarā pa vējam braucot. Tad jau laikam man steidzīgi motors jāremontē, jo būs pa 150K sabojājies...Wink
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

maize
:emo:
JAUNAS AUTO REZERVESDAĻAS IELAI/SPORTAM, AKUMULATORI, JAUNAS RIEPAS(ziema/vasara/pussliki) u.c. - 2O069646 vai PM.

Caaalis91
Man tāda lieta ka man nestrādā tā sauktais radiātora "aizskars " jo naw trubiņa virsū vakuma viņa ir vai nav vakuma , bet naw tās trubiņas. uz kurieni viņa iet no tā radiātora "aizskara"?? 110kw d.

gpower
nuu ar savu nečipoto 2.0 110kW ar bāku esmu nobraucis 1200km. Bet to var izdarīt tikai vasarā un ar šaurajām riepām (7J) ar zemu rites pretestību, bez M pakas un braucot 95% ārpus pilsētas. Kādreiz braukāju Sigulda >> Rīga (Industriālais parks) >> Sigulda un tie 1200km bija norma (bāka 63l). Tagad kad pilsēta zem 7l vidējo nedabūnu Sad mēru pēc bākas un nobrauktiem km

modjo
Te jau tuvāk patiesībai par dīzeĺmotoru:cafe:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

arturs007
Caaalis91 rakstīja:

Man tāda lieta ka man nestrādā tā sauktais radiātora "aizskars " jo naw trubiņa virsū vakuma viņa ir vai nav vakuma , bet naw tās trubiņas. uz kurieni viņa iet no tā radiātora "aizskara"?? 110kw d.

No radiatora nākamā pietura ir zem ieplūdes kolektora, tur viņam ir tāds vārstiņš, no kura tālāk iet uz vakummaģistrāli, kur svienojas ar visām pārējā vakumtrubiņām

riha1999
Sveiki! Jautājums ir tāds, vai ir normāli, ka uz 10€ var nobraukt apmēram 70 -75 km, braucot pārsvarā pa pilsētu(mierīgi) braucu ar e46 330d automāts ( riepas r18 225/40)

chaboska
Nezinu vai normāli, taču var būt, ņemot vērā ka pārvietojies pilsētas režīmā ar aukstu dzinēju un sastrēgumos. Pašam vidējais patēriņš ziemā pilsētas režīma 10-15l uz 100km. Arī 3.0d automāts.
///M disku uzlīmes. PM!

Teds
riha1999 rakstīja:

Sveiki! Jautājums ir tāds, vai ir normāli, ka uz 10€ var nobraukt apmēram 70 -75 km, braucot pārsvarā pa pilsētu(mierīgi) braucu ar e46 330d automāts ( riepas r18 225/40)

Cenas tak pacēlās, bākā tik daudz neiepil vairāk, takā viss ok.
:ulostot:

www.instagram.com/Daaaviiids
uldisa
ko nu kurš uzskata par pisētu... bet korķos stāvot patēriņš var būt vēl lielāks...

chaboska
Pa 10eur sanāk ~8,7l un ja tu nobrauc 75km tad patēriņš būs ap 11,5l. Ziemā pilnīgi ok!
///M disku uzlīmes. PM!

riha1999
Paldies! Smile

steinmanisk
Braucu ar '05 gada 330xd automātu un pilsētā pa ziemu sanāk 12-13 braucot normāli. 11.5 priekš ne X 330d ir ok.

Būs jau kas stāsta, ka ar 330d pilsētā vairāk par 8 nav dabūjuši.. :aiwa:

chaboska
Nu ar manuāli iespējams ierakstīties tajos 10l
///M disku uzlīmes. PM!

bushish
Tā kaut kāda zinātniskā fantastika ar 330d ierakstīties zem 10L/100km pilsētā, tikai nevajag liet :crazy:

uldisa
ko nu kurš par pilsētu sauc - jo Rīga nebūt nav Sigulda vai Cēsis...

Caaalis91
Vai piemēram Jelgava.Jelgava ik pa 100metriem luksafori :D
Aizbraucu uz Dobeli tur tik 4luksafori ja nemaldos nu tad tur patērinš ir patīkams aizbraucu uz Jelgavu tad sākas īstais patēriņš :D

modjo
Man no darba līdz mājām nepilni 10 km. Pa ceļam 15 luksofori:naac:
Zaļo vilni parasti naktīs tik var noķert.
Jelgava ir:yo:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

SA26
bushish rakstīja:

Tā kaut kāda zinātniskā fantastika ar 330d ierakstīties zem 10L/100km pilsētā, tikai nevajag liet :crazy:

Esmu zinatniskās fantastikas piekritēja :D Rīgā- 9.2 l kdienā- nesēņojot hvz es domaju ja brauktu mierīgāk, būtu mazāk. Bet nu loģiski arī, ka man nesanak katru dienu sastrēgumos torčīt, tad iespējams arī būtu tie 10. :D

R-M
man ar nav nekādi 10l pa pilsētu ar 330d, krietni mazāk, bet nebraucu pa Rīgas centru tajos sastrēgumos, varbūt tur būtu savādāk,ja brauktu tur

Atgriezties forumā: