e46.lv

January 19 2019 11:07:41
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 23
· Lietotāji: 8
artyp_19
arvisz97
devilangelo
Freeman
Jonjis
krixis
sero
TRAKAIS

· Vispār lietotāji: 4,982
· Jauns lietotājs: Eiss
Random user photo

minimeet @ 03.09.2015
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Par BMW e46 modeļiem
 Izdrukāt tēmu
Degvielas patēriņš
modjo
Vispār tas "avārijas režīms" ir labs termins šādai eko braukšanai:mhihi:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Germans
nekad nevareju saprast kādēļ cilvēki lielās ar min. patēriņu un stāsta par mistiskiem 5-6 litriem pilsētā.

Iedomājos kā sadiršās dzinēja iekšas kad sēņo cauru gadu

INFINITE
Latvieša mentalitāte... Vairāk iekrāmēt, tālāk un lētāk aizbraukt (Nekā kaimiņš Jānis). Iespējams, ka šie pat mācās no F1, kur Pitstopi tiek stratēģiski plānoti, jo tas var maksāt gonku. :lol:
Ne jau velti pastāv vārdu salikums "praktiskais latvietis". Universāls Pasāts ar dīzelīti latvietim ir asinīs.

Ps. Esmu latvietis. :cafe:

ve4er
Šodien pilsētā, rīgā 2l/100
nospiežot reset
atlaižot gāzi
ripojot
:naac:

uldisa
steinmanisk rakstīja:

Baigā mērīšanās te notiek - kuram mazāks :D nostāsti jau klīst dažādi, bet to, cik tas atbilst patiesībai zina tikai katrs pats Smile

Ja braukt ir kaifs un maks neraud, tad viss super. Ja speciāli jāsēņo, lai tiktu pie mazāka cipara uz displeja, tad gan ir jāsāk satraukties.

Gāžu ar vidējo patēriņu 10 un nesūdzos :shura: litrs turpu šurpu ir pajāt, ja ir prieks braukt. Negribētu pat mēģināt "izspiest" 8.8, ja tas nozīmē braukt gandrīz kā avārijas režīmā.

Parasti mēroties jau noskaidro kuram garāks (lielāks) nevis mazāks...Wink
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

emc
Pfff.. tas viss ir sīkums. Jūs labāk paprasiet AFam - kāds viņam patēriņš. :D
Love my e46! :love:

kristaps_kri
Kas varētu būt par vainu, pilsētā ēd aptuveni 14-16l uz simta, māsīna 3.0d, automāts, iepriekš bija kādi 10-12l, tagad pēdējā laikā ir nesamērīgs patēriņš.

chaboska
Tādā laikā kā šis tas ir normāli, pie tam pilsētas režīmā, stāvēšanu korķos ar aukstu dzinēji.
///M disku uzlīmes. PM!

zelmis14
kristaps_kri rakstīja:

Kas varētu būt par vainu, pilsētā ēd aptuveni 14-16l uz simta, māsīna 3.0d, automāts, iepriekš bija kādi 10-12l, tagad pēdējā laikā ir nesamērīgs patēriņš.

Filtrus samainiji pirms ziemas?

mfg
kristaps_kri rakstīja:

kada temperatura ? 90 gradi ir ? cik atri ?

kristaps_kri
Temperatūra 90, uzsilst kādās 10-15min braucot.

AF
Ārā ir auksti, un iespējams tu brauc īsus gabalus
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

uldisa
ziemas jautājumu klasika...
Ja vairāk nekādu problēmu nav (dūmošana, nelekšana, raustīšanās) tad tas ir normāli

AF
man abiem sūdaVagiem 2.0tdi tagad ir 12+ :emo:
un lielākais prikols, ka tie sūdi vispār nesilst bez Webasto
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

uldisa
a manu dienesta Berlingo uz vietas sildīt bezjēdzīgi, pilsētā arī vairāk par 70 nedabūt, uz trases gan 90 uzkāpj. Patēriņš ~7L/100km - bet salonā dubaks
A par F31 runājot viss ir labi - patēriņš zem 6l/100km un salons uzsilst pateicoties papildus elektriskajam sildītājam...
Protams tā nav pilsētas braukšana - bet ga 80% trase - 20% pilsēta

ReLiNsH
Hvz nopirku druskai pirmo auto stigu vienigi ka 320 m52 tomats!
Nu nezinu iet vins man personigi liekas ka neiet! Bet mieriga rezima pilseta 14-16l videjais 11,5l a soseja 8l tads pats paterins ka m52b28 e36 iepresejot :haha::hmm:

AF
Nu e46 ir smagāks. Un 2.0i nav sporta auto galīgi

sero
E46 323ci 6 ātrumi Rīga-Liepāja ar 3 cilvēkiem ar cruise control braucot uz ~110km/h, RPM ap 2400 vidējais patēriņš skatoties pēc borta datora 7.3l/100km

Atgriezties forumā: