e46.lv

August 23 2019 14:40:55
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 33
· Lietotāji: 6
blackbmw
DKristaps
emc
Imre
Makleins
z-street

· Vispār lietotāji: 5,181
· Jauns lietotājs: NooTeBooM2
Random user photo

minimeet @ 30.05.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Par BMW e46 modeļiem
 Izdrukāt tēmu
Degvielas patēriņš
rivis
Jautājums 330i lietotājiem. Kāds jums ir patiesais vidējais patēriņš? Pārlasīju iepriekšējos ziņojumus, baigi mazi cipari dažiem uzrādās..
Tikko pabraukāju gan pa baigiem korķiem, gan pa pilsētu normālā kustībā, gan ārpus pilsētas. Pāris šādus testus veicu un vidējais visos variantos sanāca 13,5l/100km.
Man automāts. Ar gāzi, +1 litrs tikai klāt.
Sanāk, ka vidēji ar pilnu bendžas bāku 60l varu nobraukt kādus 444km
Ārpus pilsētas bendžas patēriņs= 7,5l/100km. Ar gāzi - 8,5l.
Rūpnīcas vidējie rādītāji šķiet ir vadītājiem, kas brauc ar max. ātrumu 80km/h. Savādāk man nesanāk. Skaidrs, ka automāts savu piedod vēl klāt patēriņā. Un tomēr, kā kolēģiem ar 3.0 bendžu?

RaL
visām mašīnām, kam esmu mērījis patēriņu, lai iekļautos grāmatā norādītajā patēriņā, ir konkrēti jāsēņo un visu laiku jādomā, ka tik kāds lieks degvielas grams netiek patērēts :emo: un tad vēl šķiet, ka par 100ml vairāk mann sanāk...

bet priekš 330 kaut kā šķiet, ka Tev ir nedaudz par daudz... protams, ļoti atkarīgs no braukšanas, bet pat pa šoseju kruīzā uz 90 nevajadzētu būt 7,5 :| ja vien Tu tā mērīji...

rivis
Nu, mērīju kruīzā uz 100km/h
Bet ir izspiests arī 7,2l/100 un tas bija kaut kur ap 90km/h braucot.

daemon
Interesanti...
Jūs braucat ar BMW un uztraucaties pa degvielas patēriņu?
Šī marka nav taisīta ne kāda veida ekonomijai.

Tiem kam satrauc patēriņš ir jāmaina marka un jāņem kāds skrejritenis ar 1.0 l motorīti. :D

Yekabs
Labi! Tiks darīts šef. :faceoff:
e46.lv/images/watermark.pngONE LIFE. LIVE IT.

edw
Palielināts vidējais patēriņš ir viena no pazīmēm, ka auto kaut kas nav kārtībā!

walder
daemon rakstīja:

Interesanti...

Tiem kam satrauc patēriņš ir jāmaina marka un jāņem kāds skrejritenis ar 1.0 l motorīti. :D

Nu tā gan gluži nav. Ma arī ikdienā ir pofig uz to 10L patēriņu, bet besī, kad priekš Eiropas ceļojumiem jāmeklē cits auto, jo uz tripu 3000km + , tā $$$ starpība jau ir ievērojama. Pārējā ziņā man patēriņš pofig. Pēdējā eiropas tripā biju ar Avensis, kas sanāc par kāiem 40% ekonomiskāks. Apdzīt gan pagrūti :lol:
Apdrošināšana, PM

modjo
Kopš braucu uz gāzi, man vēl lielāks po cik man trīslitrinieks žirī. Skatos absolūtā naudas izteiksmē, jo atceros cik man darba Honda ar 1.4 motoru rija- pilsētā tos pašus 10L. Arī apdzīt Avensi tagad man nav grūti:]
Vienīgais gargabaliem E46 nav tas ērtākais, pa Eiropu tomer dodu priekšroku braukt ar Volvo S80, kurš arī man iet uz gāzi:D Tagad saprotiet paši, ko ar to es saku:]
Mainījis(usi) modjo, 30.07.2013 18:48
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Yekabs
daemon rakstīja:

Interesanti...

Tad kādēļ BMW dzinējiem ir izdomāts Vanoss un vispār, kāpēc BMW nāk ar 4cilindru motoriem?

Interesanti...
Cik grūti ir salasīt nobērtos zīmuļus?:hohol:
e46.lv/images/watermark.pngONE LIFE. LIVE IT.

modjo
Ja atmet domu, pa veca D ekspluatāciju principā, tad ņem 1.8 vai 1.9 mazmotoru vai labāk 2.8 vai 3. benzīns +gāze. Zīmuļus lasīt nevajadzēs, uz riteni vienmēr paspēsi pārsēsties:nail:

Caspers
Lieciet miera dīzeli Smile

rivis
Es ārkārtīga atvainojos par iekaukšanos :D Bet mans jautājums bija 3.0 l benzīna e46 lietotājiem par viņu pieredzi ar visldējo patēriņu. Wink
Nevienam nav žēl par lielāku patēriņu. Visi tak rēķinamies, ka tāds lieliem atmosfēriskajiem dzinējiem ir.

modjo
Rivi, man pusgada cipars braucot ka braucu ir 14l gazes uz 100km.

rivis
Nu principā, uz gāzi man ir tas pats. Max. 15l.

daemon
modjo rakstīja:

Kopš braucu uz gāzi, man vēl lielāks po cik man trīslitrinieks žirī. Skatos absolūtā naudas izteiksmē, jo atceros cik man darba Honda ar 1.4 motoru rija- pilsētā tos pašus 10L. Arī apdzīt Avensi tagad man nav grūti:]
Vienīgais gargabaliem E46 nav tas ērtākais, pa Eiropu tomer dodu priekšroku braukt ar Volvo S80, kurš arī man iet uz gāzi:D Tagad saprotiet paši, ko ar to es saku:]

Nav ne maz tik traki. Es ar E46 atbraucu no UK uz LV tad atpakaļ uz Uk un atkal uz LV. Braukšanai nebija nekāda vaina. Maziņš... bet samērā komfortabls tas e46.

P.S. par sēdinātiem koka ratiem šeit nerunāju. :D

Krii
Vīri, kas brauc ar 1.9 vai 2.0 kādi Jums ir patēriņi?:cafe:

Anrijs
320d 5,8-7 videjais..nu tas pagaidam cerams Wink

chaky
6-7 vidējais

edw
Vakar pamēģināju braukt prātīgi, nu tas ir nespiežot grīdā pie katra kusta utt.

Rezultāts bija man neticams, no Lāčplēša ielas līdz Vecmīlgrāvim vidējais patēriņš 5,1L/100, pie tam man vēl ir automāts :D parasti pa tādu maršrutu man ir 7,5l/100

modjo
Kas tur neticams. Man darba volvo ar 2.5td regulari tadus ciparus pilseta radija. Pie tam auto masa bija lielakaWink

Atgriezties forumā: