e46.lv

March 19 2024 04:29:25
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde


e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 29
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,626
· Jauns lietotājs: em1lS
Random user photo


minimeet @ 22.08.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Elektrolietas, elektronika
 Izdrukāt tēmu
Ģenerators, ģeneratora remonts
AF
pārbaudi vai spriegums nelēkā, ja lēkā tad meklē problēmu tabletē, vai + vadā
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
arcaa
AF rakstīja:

pārbaudi vai spriegums nelēkā, ja lēkā tad meklē problēmu tabletē, vai + vadā


Sprieguma svārstības nav novērojamas. Principā vieni un tie paši rādījumi kad deg un kad nedeg lampiņa.
 
uldisa
un cik tad ir tas spriegums?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
arcaa
uldisa rakstīja:

un cik tad ir tas spriegums?


Vajadzēja mazliet atpakaļ palasīt. 14.05V

Nu protams katreiz pieliekot rādījums var svārstīties.
 
trisdivitris
Sveiki, nez kapēc sākusies problēma ar elektrību, ar auto stāvēju apmēram pus stundu, klausījos mūziku , klusu, pieleca bez problēmām, taču kad sāku braukt , atlaižot gāzes pedāli,kamēr apgriezieni krita,iedegās visas lampiņas , pretslīde, abs , rokas bremze utt. Momentāli nostājos malā noslāpēju mašīnu lai neradītu papildus bojājumus un vairs nevarēju piedarbināt, mašīna nebija ne mazākās maņas no elektrības, pilnīgi nekas nestrādāja, pārbaudīju drošinātājus, visi veseli, pēc tam pārbaudīju savienojumus pie klemmem, un pluss bija mazliet vaļīgs, pieskrūvēju cieši klāt, un mašīna atdzīvojās, taču radušās papildus problēmas , tagad visu laiku deg akumulatora lampiņa un nestrādā radio , pretslīde un abs, pieņemu lai saglabātu pēdējo sulu bmw dators izdomājis tos atslēgt, pārbaudīju akumulatora voltāžu pēc nakts stāvēšanas 11.8v kas šķiet mazliet par maz , 13.9-14.0 pielaistu , kas šķiet normāli , problēma tāda ka šobrīd neatrodos Latvijā un pēc nedēļas jābrauc 550km līdz Vācijai un negribētos tur palikt ceļa malā, auto pielec un brauc kā parasti un bez problēmām , vai varētu būt ka akumulatoram pienācis gals? Pamanīju ka ja piedod gāzi un pēc tam palaiž vaļā , ģenerators mazliet atpaliek un sāk lādēt ar mazāku jaudu, parasti nokrīt līdz apmēram 13.0 bet tiklīdz apgriezieni nostabilizējas atkal lādē viss kartībā , normālā braukšanā itkā ladē normāli, ceru ka kāds gudrāks par mani spēs palīdzēt.
 
uldisa
ģenerators jāremontē...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
Devil_666
Labas dienas visiem . šodien no rīta pabraucot kadu gabalu iedegas sarkana akumulatora lampina,viss strada ka parasti bet ta deg. saku lasit par to,ļoti daudz visadu varian tu. jautajums kur var griesties ar to problemu, vai ari var sataisit pašam to visu.
 
www.maxdatori.lv
uldisa
kā vēlies, jo problēma ir ģeneratorā...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
EdzuksE
Ģenerators kaput, vismaz man tā bija uz e39, nobrauksi tik ilgi kamēr aķis izlādēsies.
 
blukis999
Sveiki biedri. Topiku izlasīju visu, bet īsti neķēru savu problēmu līdz galam.
Tātad, sākumā viss ka pārējiem. Aķa lampiņa iedegas. Stāju nost, pārbaudu siksnu un klemmes. Ar to viss tip top. Jasna, ģeņģeris beigts. Ģeneratoru aizvedu uz sev zināmu servisu, kur džekus pazīstu gadiem. Ģeneratoru restaurē, ogles bija kaput, vēl siksnas spriegotāju nomainīja, jo tā siksna tur ļurinājās. Spriegumu nomērīja, viss kārtībā - ģenerators lādē kā vajag. Aizbraucu uz Rimčiku, tālāk uz Nesti ieliet zupu. Loģiski slāpēju-startēju. Tālāk dodos mājum. Pēc km apmēram 25 iedegās ABS, pretslīde, (!). Sāk vēl gaismas palikt blāvākas. Saprotu, ka štroma nav, bet akumulatora lampiņa nedeg. Ar grūtībām tiku līdz mājām un pa nakti uzlādēju aķi. No rīta viss tip top. Braucu uz darbu un pēc 30 km vecā dziesma. Aķis sauss.
Varbūt kāds man var paskaidrot kā var būt tā, ka ģenerators atjaunots un lādē korekti, aķis ir okei un štromu pretī ņem, gaitā auto vienkārši izlādējas? Ir sajūta, ka autiņš patērē ātrāk štromu nekā ģenerators spēj lādēt.
www.bildites.lv/images/nipy512t5vvt1ky92lub.gif
 
andris203
Viennozīmīgi ģenerātors beigts, neko citu nemaz nemekle.
Diagnostikas kļudas kods noteikti būs 28d7 связь генератора
Forumos nav runāts par šo vietējos ar vari netērēt laiku.

Pirms mēneša bijā pašam , domaju oglites vai pretestība , bet ne kā . Meistars skaidroja un cik nu pareizi sapratu vaina ir rotora tinumos tie kustās asii vai to var saremontēt nezinu, bet šiem valeo generātoriem ir šada slimība.
es tā arī vinu neremontēju vnk paņēmu citu lietotu , jo meistars uzstāja labāk paņēm lietotu ja tas neies tad no diviem vienu saliks ,bet nu pagaidām vis ok.
 
Devil_666
tieši ta ari ir, izjaucam oglites un šotkas beigtas, viss nomainits un lampina pazudaWink
 
www.maxdatori.lv
modjo
Ja par luetotu atdevi vairāk par 60 eur, tad bija jēga remontēt veco.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
uldisa
Lai ģeneratoru korekti saremontētu tas jāliek uz stenda - un te nu vecais labais stāsts, ka meistari, kam nav šī stenda ne vienmēr var palīdzēt... jā un vēl neliels aspekts - tas NOTEIKTI būs dārgāk. Te nu katra personīgā izvēle - remontēt un aizmirst - vai likt lietotu (viens lietots jau ir uz auto - tikai nestrādā)...KLas attiecas par konkrēto problēmu, tad šiem auto ģenerators runājas ar dzinēja vadības bloku caur BSD šinu (šī šina vada arī sveces un arī eļļas līmeņa sensoru pie kam ja kaut viens elements saiet uz īso tad nedarbojas ne sveces, ne eļļas līmenis), tālāk pa CAN šinu šī infa no dzinēja vadības bloka nonāk panelī (ja BSD šina nav - tad info lai iededzinātu lampiņu nebūs) - tātad nekādas lampiņas (stāv LED) un pretestības (kā E30 laikos) šeit vairs nav ..
Paradoksāli, ka ģeneratora var vispār nebūt - un lampiņa nedegs...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
uldisa
andris203 rakstīja:

Viennozīmīgi ģenerātors beigts, neko citu nemaz nemekle.
Diagnostikas kļudas kods noteikti būs 28d7 связь генератора
Forumos nav runāts par šo vietējos ar vari netērēt laiku.

Pirms mēneša bijā pašam , domaju oglites vai pretestība , bet ne kā . Meistars skaidroja un cik nu pareizi sapratu vaina ir rotora tinumos tie kustās asii vai to var saremontēt nezinu, bet šiem valeo generātoriem ir šada slimība.
es tā arī vinu neremontēju vnk paņēmu citu lietotu , jo meistars uzstāja labāk paņēm lietotu ja tas neies tad no diviem vienu saliks ,bet nu pagaidām vis ok.

šī kļūda ne vienmēr norāda uz ģeneratora defektu - tobiš kļūda ir - bet ģenerators lādē... un vaina mēdz būt citur (lasi postu augstāk)
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
blukis999
Tur jau tā lieta, ka džeki pazīstami un savu darbu dara kvalitatīvi. Ģenerators tika atremontēts un pārbaudīts uz stenda. Stends parādīja, ka ģenerators ir vesels.
Atstāju džekiem lai pīpē, kas par vainu. Kad uzzināšu, tad padalīšos ar pieredzi.
www.bildites.lv/images/nipy512t5vvt1ky92lub.gif
 
AF
Parbaudi vadu kas iet no generatora , lielo plusa vadu. Man ar vinu bija problēma
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
andris203
Par lampinu un klūdas kodu piekrītu.
šinī gadijumā vnk nelādē un uz stenda to pateikt īsti laikam nevar jo lādē un nelādē.
man parasti no rīta ta bija puscelā uz darbu paliec iedegas visas iespejamas lampinas automats avarijas režīma un sāc meklet vietu kur asptāties, nonem klemi uzliec atpakal citreic ar pirmo vai vairak reizem un atkal aiziet , pec tam vari visu dienu braukt , nākošā dienā vis tas pats no jauna
meistars ar lika uz stenda utt vareja jau labot bet tad tā cena pāri 100 un nav garantija , jo vins tādel uzsvera nem lietotu. Es to nopirku pa 50.
 
AF
:faceoff: ok vnk papisies un pats sapratīsi
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
krnls
kāpēc tādi cilvēki nāk uz forumu un k-ko prasa, ja paši gudri?
 
www.EsKaspars.lv
Atgriezties forumā: