e46.lv

October 16 2021 03:45:25
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 57
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,536
· Jauns lietotājs: X1
Random user photo

LABS 330i
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Elektrolietas, elektronika
 Izdrukāt tēmu
Spidometrs (mērinstrumentu panelis)
Gun4
Gribēju uzrpasīt, noteikti kāds ir saskāries ar to, ka panelī degvielas rādītājs (lejot pilnu bāku) "raustoties" pagriežas līdz maximuma, bet ievēroju, ka tagad man OBC rāda, ka ar pilnu bāku varu nobraukt tikai 750km, un vairak nerāda. Vairākas reizes pielēju pilnu bāku, bet tas pats. Iepriekš viņš man kāpa līdz 999Km un vairak.

Vai pie vainas varētu but "pludiņš" bākā ?

gpower
Range jeb cik varēs nobraukt ar ielieto degvielas daudzumu nav atkarīgs tikai no degvielas daudzuma bākā. Otrs mainīgais lielums, kuru ņem vērā ir vidējais patēriņš. Ja brauc tikai taisnos gabalus bez pilsētas satiksmes rrange būs 999 vai vairāk ar pilnu bāku, bet pabraucot pa pilsētu un pielejot pilnu bāku būs 750 vai mazāk

Gun4
To es saprotu. Pielejot pilnu baku es uztaisu Reset vidējam patēriņam. Es vairāk sveros uz to, ka degvielas radītājs mazliet iegļučī.

stalker
Diez vaj pludiņš melo. Pabrauc tikai pa trasi un paskaties ko rāda. Ja tu uztais reset, tas nenozīmē ka būs 999. Kompis jebkurā gadījumā atcerās pēdējo patēriņu. Kad tev būs vidējais patēriņš mazs un pilna bāka un rādīs 750. Tad arī maini pludiņus. Tur ir divi. Un infu ņem no abiem
29555218

ozo_touring
Pielej pilnu bāku un caur slēptajām funkcijām var paskatīties cik rāda katrs no pludiņiem. Ja veseli tad vajadzētu būt gandrīz vienādām vērtībām

uldisa
a reset neko nedod - range būs vadoties no mēdējā braukšanas stila un patēriņa...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Gun4
ozo_touring rakstīja:

Pielej pilnu bāku un caur slēptajām funkcijām var paskatīties cik rāda katrs no pludiņiem. Ja veseli tad vajadzētu būt gandrīz vienādām vērtībām

Paldies par ideju, šis varētu nostrādāt.

rvars
01.g (tjip prefl, bet jau ar m54 un jaunajām durvju ručkām) e46 instrumentu panelim pazudis apgaismojums pie temperatūras rādītāja. Šobrīd redzu divas iespējas:
1) Labot esošo paneli
2) Mainīt paneli

Pirmais variants man patīk labāk, bet neizdodas atrast nevienu, kurš ņemtos to salabot. Agrāk to darīja Devilangelo no powera, bet zvanīju viņam un tagad šis labojot tikai pikseļus, ar tādām lietām vairāk nesipoties. Varbūt kādam ir kontakti/ieteikumi?

Ja pirmais galīgi nesaiet, tad otrais variants arī der, bet no tā izriet problēma ar nobraukumu. Cik saprotu, tad e46 nobraukums tiek glabāts vairākos moduļos un to skaitā arī spidometrā. Vai kādam no šejienes ir kontakti kādam piparam, kurš pēc spidometra maiņas varēs tam uzstādīt pareizo nobraukumu?

modjo
Nedomāju ka tā ir diža problēma ar citu odo. Ar to galā tiks jebkurš advancēts odo grozītājs:naac: Neba perekupi nav katrā pilsētā, tātad arī šie "speci" ir:shura:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

rvars
Kāds nu kuram tas burbulis :D Man pat nav ne jausmas, kur meklēt. Taisni vai jābrauc uz Rumbulu un jāiet runāt ar torgašiem
96` 328i
99` mx5
01` 325xi

modjo
Nu, ko lai tev pasaka, ja dzīvesvieta norādīta kā lauki:naac: vismaz ģeogrāfiski, kuri lauki:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Atgriezties forumā: