e46.lv

May 27 2022 08:41:52
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 35
· Lietotāji: 1
blackbmw


· Vispār lietotāji: 5,578
· Jauns lietotājs: Sergeant
Random user photo


My E46
Tēmas apskats
e46.lv » Sarunas » Diskusijas
 Izdrukāt tēmu
iesakiet servisu / meistaru / elektriķi / veikalu
KristapsP
Kāds varbūt var ieteikt cilvēku kas darbojās ar ews blokiem? EWS3.
 
uldisa
un kas jādara ar bloku?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
BlackEye
Sveiki. Iesakiet kādu labu servisu, vai privāto cilvēku kas varētu samainīt automātisko kārbu e46 330xd. Kārba ir. Vēlams tuvāk ādažiem, jo pašreizējā kārba ir palikusies avārijas režīmā uz 1mo ātrumu.
KEEP CALM AND LOVE BMW
BMW 320D e46 touring (sold)
BMW 730 V8 e38 (sold)
BMW 530D touring (sold)
BMW 330D E46 150KW Touring
 
steinmanisk
Sveiciens visiem!

Vēlos lūgt pēc padoma - meklēju vietu, kur diagnosticēt piekari visstingrākajā režīmā.

Problēma - priekšpusē e83 X3 kreisajā pusē apakšā kaut kas klab, turklāt klab pamatīgi un ieklabas pat uzbraucot uz ceļa apzīmējumiem. Lielās bedrēs neklab. Pēc skaņas izklausās, it kā būtu beigtas stabilizatora bukses vai atsaites. Blarkšķ riebīgi un krīt uz nerviem :D

Reika tikko restaurēta, lielajām svirām jaunas bukses, jaunas stabilizatora stieņa bukses, jaunas atsaites, stūres pirksti perfekti, mazās sviras šarnīrs arī ir kārtībā. Amortizatori pirms pusotra gada ielikti jauni Sachs. Biju arī uz amortizatoru stenda, drošības pēc - viss ideāli. Nav žēlota ne nauda, ne nervi, ne laiks - gribas, lai viss ir ideāli un lai ir kaifs braukt.

Esmu bijis divreiz uz kratīkļa gan CSDD, gan Intransservisā Jelgavā, gan arī servisos pie diviem meistariem - visi kā viens saka, ka viss ir ideāli, bet klabēšana paliek. :emo: Varbūt kādam ir zināms kāds sevišķi cietsirdīgs šamanis, kas var atrast to, ko nav izdevies atrast nevienam?
 
modjo
Motora un kārbas spilvenus arī skatījies? Tie arī beidzoties trikus taisaWink
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Lauriss
Pārbaudi vai apakšējam rīčāgiem skruves ir pievilkta kārtīgi. tur divi viņi nāk garenais un īsais, abi stiprinās pie pusrāmja. Vēl vajag pārvilkt visus lodveida šarnīrus arī tur gadās ka citreiz nav kārtīgi pievilkts un uz bedrēm grab.
 
modjo
Varbūt ir te kāds vai ir kontakti kādam, kurš nopietni ņemās ar smilšu strūklu. Ideāli būtu, ja ar visu busā pats atbrauktu klāt, izdarītu darbu, un saņemtu piķi.
Kontaktus pm:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
dexter1
Sveika tauta, varbūt ir kāds Rīdzinieks, kurš var pa darba dienas vakaru vai svētdienu salabot unīša pakaļējā vāka stikla nevēršanās problēmu? mikroslēdzis samainīts, tālāk ir vadu zvanīšana. ja kāds vēlās uzņemties- lūdzu PM ar piedāvājumu un cenu. Paldies.
 
dzeksis
Sveiki, biedri!
Joprojām, aktuāls jautājums:”Kur šobrīd Rīgā vēl ir kāds sakarīgs serviss, meistars pie kura var aizvest un savest kārtībā e46 hadeni!”.

Paldies!
 
maize
dzeksis rakstīja:

Sveiki, biedri!
Joprojām, aktuāls jautājums:”Kur šobrīd Rīgā vēl ir kāds sakarīgs serviss, meistars pie kura var aizvest un savest kārtībā e46 hadeni!”.

Paldies!


ja vajag palīdzību salabot, tad zvani - Rinaldam, atrodas uz Pērnavas ielas - 22116821 - saki, ka zvani no manis :super:
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.
 
grantinsh
Jelgavā ir kāds kas labo ādas salonus?
 
Atgriezties forumā: