Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
Spararats
|
|
| Logan |
Publicēts 23.12.2016 21:18
|
|
Offline Ieraksti: 249 Reģistrējies: 11.06.2014 Dzīvesvieta: LV Brauc ar: 330ci preFL |
Uzstādīts jauns spararats Sachs. Pēc 3k noskrējiena luftes kolosālas. Vecam spararatam daudz mazākas. Servisa teica ka tāda kvalitāte jauniem spararatiem. Kāds kaut ko zin? |
|
|
|
| AF |
Publicēts 23.12.2016 21:57
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Ja čeks ir nes atpakal spararatu
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Mvoldins |
Publicēts 24.01.2017 03:23
|
|
Offline Ieraksti: 1 Reģistrējies: 15.01.2017 Dzīvesvieta: Ikšķile |
Sveiki, Vai varu 2.0d likt spararatu no2.8i (m52b[/mail] |
|
|
|
| AF |
Publicēts 24.01.2017 07:08
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
nē, rotējošā masa būs par vieglu
Mainījis(usi) AF, 24.01.2017 07:14 "Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| LQuuL |
Publicēts 26.01.2017 15:37
|
|
Offline Ieraksti: 4 Reģistrējies: 26.01.2017 Dzīvesvieta: SPA Brauc ar: BMW 330D e46 2004.g |
Sveiki! Beidzas spararats, servisā 600 euro prasa par spararatu internetā atradu pa 322 vai tā varētu būt un vai viņš man derēs? https://www.trodo...find=25923 Auto e46 330d 2004.g |
|
|
|
| emc |
Publicēts 26.01.2017 16:10
|
|
Offline Ieraksti: 534 Reģistrējies: 14.01.2015 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: FL e46 330i E98+LPG |
Drošāk tādas lietas meklēt www.realoem.com pēc VIN koda un tad pēc atrastā koda var meklēt citur. (etk.lv, autospares.lv, GrosAuto, Ape motors, Intercars utt.)
Love my e46!
![]() |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 26.01.2017 16:58
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
painteresējies iekš APE motors... tur dažreiz interesantas cenas mēdz būt...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| tomijslv |
Publicēts 26.01.2017 17:44
|
|
Offline Ieraksti: 145 Reģistrējies: 16.10.2012 Dzīvesvieta: Teika Brauc ar: LCI |
Ar atlaidi 395.23€ sanāk |
|
|
|
| erx |
Publicēts 26.01.2017 17:59
|
|
Offline Ieraksti: 179 Reģistrējies: 08.01.2015 Dzīvesvieta: incukalns Brauc ar: 330d 04g daily turing |
nesen ar mainiju 330d sparatu,oranza gar ar prasij 600 atteicos un nopirku pa 390e atskiriba jutama,njemu sach
kad ber tad per!
|
|
|
|
| modjo |
Publicēts 26.01.2017 18:15
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Sachs jā ap pieci soti bija. Tev jau kārbu noņēma, gan jau sešos sotos kaut kas par skrūvēšanu ielikts. Par velti taču darbs nav. Noskaidro. ![]() |
|
|
|
| Logan |
Publicēts 26.01.2017 22:28
|
|
Offline Ieraksti: 249 Reģistrējies: 11.06.2014 Dzīvesvieta: LV Brauc ar: 330ci preFL |
Visiem skaidrs ka tādas vietas ka Oranž Garaž var braukt tikai tad ja tas būs pēdejais strādajošs serviss Latvija. 322e ir laba cena par spararatu. |
|
|
|
| LQuuL |
Publicēts 26.01.2017 22:44
|
|
Offline Ieraksti: 4 Reģistrējies: 26.01.2017 Dzīvesvieta: SPA Brauc ar: BMW 330D e46 2004.g |
Nju tad laikam būs jāņem tas pa 322 un javed lai liek augšā, ja kas tad tur preci var atgriezt atpakaļ. Varbūt ņemt Luk spararatu ja jau dargāks par sasch vai viņiem ir kaut kada atšķirība? Un varbūt vēl ir kaut kas tāds kas tur apakšā jāsamaina pie reizes? Mainījis(usi) LQuuL, 26.01.2017 23:04 |
|
|
|
| Logan |
Publicēts 26.01.2017 23:28
|
|
Offline Ieraksti: 249 Reģistrējies: 11.06.2014 Dzīvesvieta: LV Brauc ar: 330ci preFL |
Kas tieši noticis vecam spararatam? |
|
|
|
| LQuuL |
Publicēts 26.01.2017 23:35
|
|
Offline Ieraksti: 4 Reģistrējies: 26.01.2017 Dzīvesvieta: SPA Brauc ar: BMW 330D e46 2004.g |
Nezinu servisā pateica vajag jaunu sajūga komplektu un jaunu spararatu par viņu cenām negribās pirkt detaļas takā meklēju pats labāko variantu. |
|
|
|
| Logan |
Publicēts 26.01.2017 23:39
|
|
Offline Ieraksti: 249 Reģistrējies: 11.06.2014 Dzīvesvieta: LV Brauc ar: 330ci preFL |
Bija problēma ar sajūgu vai kas? |
|
|
|
| LQuuL |
Publicēts 27.01.2017 07:35
|
|
Offline Ieraksti: 4 Reģistrējies: 26.01.2017 Dzīvesvieta: SPA Brauc ar: BMW 330D e46 2004.g |
Jap no sākuma slīdēja ta minimāli tad vienā rītā tā pa visam nopietni un tad jau pēc darba nekur vaira netiku, sajugs pazuda pavisam, vajadzēja evakuatoru ![]() |
|
|
|
| zakis |
Publicēts 30.01.2017 16:08
|
|
Offline Ieraksti: 51 Reģistrējies: 20.02.2014 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: e30 (325i), e46 (318d) |
Izdomāju uzrakstīt, ja nu kādreiz kādam noder, jo pats nekur šādu info nevarēju atrast. Tātad auto 2004 318d (204D4). Sāka ļoti vibrēt spararats, tāpēc vajadzēja nomainīt. Bija pieejams spararats no vecāka motora ~2003g. 318d (204D1) , tāpēc nolēmu riskēt un uzlikt to. Viss bija plug&play, bet obligāti ir jānopērk garās skrūves (~58mm) un skrūvju līme. 204D1 spararats: ![]() 204D4 spararats: ![]() Tie četri izcilņi impulsa lasīšanai no 204D1 spararata netraucēja. 204D4 motors lasa impulsu no kloķenes. Rezumē: Uz 204D4 der spararats no 204D1 un 204D4. Uz 204D1 der spararats TIKAI no 204D1. Ja esmu kaut ko ne tā uzrakstījis, tad palabojiet. |
|
|
|
| kristaaaaps |
Publicēts 25.02.2017 20:15
|
|
Offline Ieraksti: 71 Reģistrējies: 31.03.2016 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 320cd |
spiežot sajūgu apmēram 2cm dziļumā ļoti metāliska skaņa, bet tālāk spiežot nekāda trokšņa nav. taisot testu ar 2. atrumu uzsakot arī neliekas, ka būtu nelabs troksnis. Arī turot sajūgu to 2cm dziļumā un spaidot gāzi troksnis pazūd. Kas tas varētu būt? Kaut kas tik triviāls kā ļurīgs izpūtējs vai spilvens tas nevar būt? Varbūt varat ieteikt kādu specu, kas varētu uzmest aci? Mainījis(usi) kristaaaaps, 25.02.2017 20:37 |
|
|
|
| AF |
Publicēts 25.02.2017 22:43
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Izspiedēj gultńa vaina
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| vaitins |
Publicēts 03.03.2017 18:49
|
|
Offline Ieraksti: 284 Reģistrējies: 22.07.2013 Dzīvesvieta: valmiera Brauc ar: x5 E70 40D |
Video būs redzams vecais spararats Bet vai jaunajam arī tāda kustība var būt tikai mazliet mazāka man tas neliekas normali ![]() |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |










