Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
Ieplūdes kolektora klapītes (swirl flaps) dīzeļdzinējiem
|
|
| M3R |
Publicēts 13.03.2012 16:20
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
Visiem kuriem vēl nav amputētas šīs klapītes silti iesaku to izdarīt! Šodien vienam pazīstamam norāva galvu un izrādījās bija notrūkusi viena šī klapīte un izgājusi caur 2iem cilindriem kā rezultātā jāmaina viss motors - motors + darbs = ~1k viņam gan ir e60 2003 gada, bet nu princips tāds pats ![]() te pāris linki, kā pie viņām tikt un kā amputēt: http://www.e46zon...opic=10511 http://www.bmwpow...al_id=4866 http://www.bmwpow...al_id=5990 e46.lv
|
|
|
|
| Caspers |
Publicēts 13.03.2012 16:31
|
|
Offline Ieraksti: 1294 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Jelgava/Bauska Brauc ar: 330D '00 |
Un ir jāpiebilst, kad tas ir automātam ![]() |
|
|
|
| M3R |
Publicēts 13.03.2012 16:35
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
nerunā ko nezini, man nav automāts un ir flapes tb bija ![]() ![]()
e46.lv
|
|
|
|
| Caspers |
Publicēts 13.03.2012 16:38
|
|
Offline Ieraksti: 1294 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Jelgava/Bauska Brauc ar: 330D '00 |
Ir catalogs, pēckura iznāca, kad 3,0d tikai tomātiem bija. Uzmeklēšu, iemetīšu. Par mazmotoriem nezinu ![]() |
|
|
|
| M3R |
Publicēts 13.03.2012 16:41
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
ne jau nemotoriem, bet vecajiem motoriem ![]() lietotājam mukinjs ir 3.0d 04' mehānika un ar izravēja
e46.lv
|
|
|
|
| naurius |
Publicēts 13.03.2012 16:44
|
|
Offline Ieraksti: 140 Reģistrējies: 23.02.2012 Dzīvesvieta: mārupe Brauc ar: 320 kūti |
neesmu dzirdejis ka 2.0 kads ravetu ara, tikai 3.0. bet apgalvot es nevaru ![]() |
|
|
|
| Caspers |
Publicēts 13.03.2012 16:45
|
|
Offline Ieraksti: 1294 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Jelgava/Bauska Brauc ar: 330D '00 |
All BMW diesels from 2001-present are potentially affected, generally older manuals arent affected but all automatic models are affected. Tā iznāk, turpinu meklēt katalogu, kur viss bija norādīts ![]() BMW engines affected by swirl flap failures include: M47TUD20 introduced in 2001 and used on: E46 320d, 320Cd, X3 2.0 M57TUD30 introduced in 2002 and used on: E46 330d, E46 330d, X3 3.0d, X5 3.0d, E60/E61 530d, E65 730d M57TUD25 introduced in 2004 and used on: E60/E61 525d |
|
|
|
| M3R |
Publicēts 13.03.2012 16:47
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
Vari nemeklēt man viņš ir ![]() http://www.pmwltd..._flaps.pdf e46.lv
|
|
|
|
| naurius |
Publicēts 13.03.2012 16:51
|
|
Offline Ieraksti: 140 Reģistrējies: 23.02.2012 Dzīvesvieta: mārupe Brauc ar: 320 kūti |
sanak ka sakot no 2001 gada?? |
|
|
|
| Caspers |
Publicēts 13.03.2012 16:57
|
|
Offline Ieraksti: 1294 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Jelgava/Bauska Brauc ar: 330D '00 |
Labs i, es jau nestrīdos, viekārši tā likas uzmetot aci, jo meklēju mājās esošajiem 3.0d Viens ir 98.gada otrs 00'.Un tur pēc kataloga nebija, bet tāpat tika nojaukti un pārbaudīti Bet tās ieplūdes kolektora blīves gan ar laiku nosēžas ![]() http://www.pmwltd..._flaps.pdf No žurnāla aprakstīts kas ko un kāpēc ![]() eh Linku jau bija iemetis M3R, nu nekas
Mainījis(usi) Caspers, 13.03.2012 16:59 |
|
|
|
| Gra |
Publicēts 13.03.2012 16:59
|
|
Offline Ieraksti: 638 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Plieņciems |
Ko reāli dod tā fiška, ja izravē ārā? Tipa tie ir tie sūdiņi, kas mēdz iekrist iekšā un sataisīt ziepes? ![]() |
|
|
|
| M3R |
Publicēts 13.03.2012 17:02
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
Reāli dod to, ka viņš neiekritīs motorā-nesalauzīs vārstus, kā dēl arī virzulis sabirs un neizraus cauri turbīnai
e46.lv
|
|
|
|
| krnls |
Publicēts 13.03.2012 18:11
|
|
Offline Ieraksti: 1912 Reģistrējies: 03.01.2012 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: 5er |
Gra wrote: Ko reāli dod tā fiška, ja izravē ārā? Tipa tie ir tie sūdiņi, kas mēdz iekrist iekšā un sataisīt ziepes? ![]() tam čalim ielidoja 3 cilindrā un 6 arī kaut kādā veidā un sapisa virzuļus un galvu, dēļ tām figņām. |
|
|
|
| archers330 |
Publicēts 13.03.2012 19:05
|
|
Offline Ieraksti: 105 Reģistrējies: 06.01.2012 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: 330d, 530d ///M Sportpaket un 3.3 V6 |
vini vai tad nenāk motoriem ar 204zs tikai?
![]() |
|
|
|
| TurboB |
Publicēts 13.03.2012 19:36
|
|
Offline Ieraksti: 1158 Reģistrējies: 03.01.2012 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: 320d kompots, Mpack |
benzīnam varī viņas ir?
![]() |
|
|
|
| MRK |
Publicēts 13.03.2012 19:40
|
|
Offline Ieraksti: 534 Reģistrējies: 02.02.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: E91 |
cik es lasīju tajā linkā nekā par benzīniem nebija minēts
![]() |
|
|
|
| Gra |
Publicēts 13.03.2012 20:01
|
|
Offline Ieraksti: 638 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Plieņciems |
Paklau, M3R, kur var nopirkt tos alumīnija sūdiņu, ko viņu vietā ielikt? Jeb arī, ko Tu ieliki vietā? Laikam savējam arī izņemšu ārā! |
|
|
|
| M3R |
Publicēts 13.03.2012 20:03
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
Es viņus vnk nokniebu:![]() p.s. bilde zagta, man viņi bija kā jauni, knapi noputējuši tik
e46.lv
|
|
|
|
| Gra |
Publicēts 13.03.2012 20:05
|
|
Offline Ieraksti: 638 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Plieņciems |
Sk! Laikam arī tāpat izdarīšu! Visvienkāršākais variants! ![]() |
|
|
|
| Janchux |
Publicēts 18.03.2012 14:15
|
|
Offline Ieraksti: 22 Reģistrējies: 03.01.2012 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: E46 330ci 00' / E36 316ti 00' |
Šitie draņķi ir jāravē ar steigu laukā ja negribas tukšot maku. Ģimenes e39 03'' 3.0d gadu atpakaļ pielaižot ierāva tikai to metāla asīti no tās klapītes, kā rezultātā 3 cilindra vārstiem+virzulim+turbīnai svētki. Sanāca pa dārgo. + servisā kur regulāri veicu apkopes meistars tieši parādija 04. gada 320 dizelīti kam 2 virzuļi un izrietoši turbīna un vārsti bija skaisti saskādēti tieši dēļ pajukušām klapītēm. ![]() |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |















