e46.lv

June 13 2021 14:31:08
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 30
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,507
· Jauns lietotājs: madpig
Random user photo

e46
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Virsbūve, stikli, lukturi
 Izdrukāt tēmu
Virsbūves izmēri un attālumi
Gropiks
Zinu ka tulīt no moderatoreim un adminiem dabūšu pa ausīm , bet gribēju zināt varbūt foruma lietotāji var padalīties ar informācīju rasejumie vai jebko citu .
Mans intreses
e46 taurings no rūpnīcas iznākot kādam vajadzētu būt attālumam no ....
>priekšējās glāzez līdz glāzei (mm)
>starp aizvertam durvim un priekšējo spārnu
> sprauga starp motora parsegu un spārniem
> starp motora parsegu un lukturu augš daļu
> luktura apakš daļu un buferi
> no riteeņu centra līdz sparnam
un vel var paturpināt ja ir kāds izmērs .

Gribu šo zināt lai nenopirktu kādu e46 no Kobras filmas kaskadieru auto.

paldies jau iepriekš .:lv:

ervuha
Kā mani reiz mācīja opaps, ka viens no visvieglākajiem veidiem kā pateikt vai auto nav šķībs - pētīt tā līnijas. Ja visas virsbūves detaļas velkot ar pirkstu ir vienā līmenī un savā starpā vienādā attālumā, tad pirmā pārbaude izturēta. Ir bijuši gadījumi, kad spārns ir nedaudz vairāk izvirzīts uz priekšu nekā motora pārsegs vai piem. bagāžnieka vākam vienā pusē šķirba lielāka, tad tās jau ir pirmās pazīmes, ka kaut kas nav lāga.

Par tiem izmēriem hvz Vai maz tādus var kkur atrast. Un būtu diezgan smieklīgi pērkot auto ar lineālu mērīt mm un cerēt, ka viss sakritīs, apzinoties, ka auto ir vismaz 10 gadus vecs.

defekc
> starp aizvertam durvim un priekšējo spārnu
> sprauga starp motora parsegu un spārniem

4mm

> no riteeņu centra līdz sparnam

shitais atkariigs no seedinaajuma :lol:

un atceries, ka Tu peerc 10-15 gadus vecu auto, nevis nulliiti. pa shiem gadiem kautkas var buut bijis piekraasots un nedaskruuveets atpakalj tik precīzi utt.

un vispar, ja skraidiisi ap mashinu ar lineaalu, izskatsiisies peec pajolja :D

modjo
Pēc pajoļa izskatās tie, kuri ar krāsas biezuma mērītāju ap 15gadīga auto skraida.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

reiters
Doma jau teorētiski ir laba, tikai šaubos, ka meklējot k-kādu nobīdi 1-2 mm robežās, tava mērlente tevi nepievils. Ja starpība būs mērāma cm, tad tādu banānu jau pa gabalu varēs redzēt Smile

Un šī pozīcija "> no riteeņu centra līdz sparnam" - būs dažāda visiem, jo atkarīga no disku, riepu izmēra, atsperēm un amortiņiem.

Pareizākais variants, manuprāt, tiešām ir kā ervuha raksta - salīdzināt šķirbas, tad meklēt krāsojuma pēdas, novērtēt salona (sēdekļu, pedāļu, stūres) nodilumu (ja stūre pāršūta - tad jau ir pāri 300k, vai arī īpašnieks pedants), paskatīties cik nodilušas ir oriģinālās atslēgas, pieslēgt pie kompja, lai apstītos nobraukumu un airbegus, aizdzīt uz savirzes stendu. Citi raksta, ka nobraukumam nav sevišķas nozīmes, bet nu ja BMW inženieri ir uzprojektējuši e46, lai ķēde garantēti kalpotu 200-300k, bet kārba 300k, tad nopirkt vizuālu konču ar pusļamu tāfelē, kur dārgajiem mezgliem nav bijis kap-rem - nebūtu pareizi.
www.bildites.lv/images/hb9rxcvvxfcsgclqyjbc.jpg

AF
Auto augstums pa 15 gadiem jau ir atkarīgs no tā cik resns bija iepriekšējais saimnieks..
Bet tēma par to lai nenopirkt ieberzienu ir dumja. Jo pērkat 10-15 gadus vecu metāla agregātu - izdevumi būs, var tikai izvairīties no lieliem
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

defekc
modjo rakstīja:

Pēc pajoļa izskatās tie, kuri ar krāsas biezuma mērītāju ap 15gadīga auto skraida.

krasas biezuma meeriitaajs jau ir HI-TECH gadzhets, saliidzinaajumaa ar metrameeru :D un diezgan labs variants, kaa atklaat shpakteles kalnus.

zinu taadus, kas arii 30 gadiigiem meera biezumu. vieniigais tur cita doma un taadi auto maksaa stipri vairaak kaa e46.

reiters
modjo rakstīja:

Tiešām? Ja pārdevējs dievojas, ka mašīna ir ņebitaja, ņekrašennaja, toka što iz germaņij un ar mērītāju var secināt, ka visa priekša ir pārkrāsota - kā rezultātā pārdevējs iedod skidku pārsimts jevro apmērā, tad kapeikas iepišana ir pajolisms?
Nez ko tad tu saki par gāzes iekārtas uztādīšanu uz padsmit gadus veca auto, lai iepistu kapeiku? Arī pajolisms, vai tomēr tas ir "citādāk"? Smile

modjo
Nekorekti salīdzini, vai vienkārši uz kašķi velk:cafe: Nekrāsotu diez vai par pāris štukām auto atradīsi, taču gāzes uzparikte šo kaut vai vienu štuku reālnaudas katru gadu uz degvielas cenu starpības makā atstāj.

defekc
paarkraasotai detaljai kraasas kaarta atschiras dazhus desmitus mikronu no ruupniicas 80-180. kad biezums jau saak atschirties par vairaakiem simtiem mikronu, tad tur apakshaa ir shpaktele un labaakajaa gadijumaa viss vienkarshi nopuus. lt briinumiem shpakteles kilogrami ir arii uz jumta un stoikaam Smile

modjo
LT brīnumiem, ja ir špakteles kalni, to tāpat varēs redzēt ar neapbruņotu aci, jo auto nav jauni, un baigi neviens nepūlēsies. Tāpat ar brīnumu stāstītājiem ņebitaja-ņekrašenaja tepat, pat moldingus krāsojot nost neņem. Viss tāpat ir redzams, gan spraugām, gan līmlentes pēdām zem gumijām. Varbūt atceros jautrosRumbulas gadus un studenta piehaltūrēšanu autokrāsotavā, hvz man tie biezuma mērītāji uz lētām mašīnām liekas smieklīgi.

reiters
Nevelk uz kašķi, vnk diskutēju Smile
Auto iegāde vidējam statistiskajam latvietim pārsvarā ir otrais lielākais pirkums aiz mājokļa. Tādejādi, ja pastāv iespēja ietaupīt, tad tā ir jāizmanto un personīgi man ir pilnīgi vienalga, ko pārdevējs par mani nodomās, jo pērkot auto es pārdevēju redzēšu divas reizes mūžā - vienreiz apskatot auto, otro - pārreģistrējot.

Un par salīdzinājumu runājot - mans piemērs ir ietaupījums iegādes brīdi, gāze - ietaupījums ilgtermiņā. Bet iepista kapeika ir nopelnīta kapeika jebkurā gadījumā :naac:

mazaisarvits
sveiki, nedēļas nogalē sanāca šmuce.. esmu aizlocījis pa kādiem 5mm lanžeronus priekšā, kā būtu pareizāk viņus izvilkt? arī lampas ir aizpiestas uz sāniem tapēc ir jāvelk ārā vai var arī kkā pieregulēt to visu ar skrūvēšanu.. ar lampu regulēšanu vien nepietiek..

modjo
Locīties jau var daźadi. Gali vai viss. Būtībà primitīvi pamēri ar mērlentu kontrolattālimus pa diognali no labās uz kreiso pusi, tad kreiso uz labo. Pēc būtības sitienu velk àrā tà kà viņs gàjis iekšā. Regulēt tikai ar buferi, lampām utt. Nav labi, jo saversums un savirze pie reāli šķība lonžiņa būs d*rsā. Kamēr nesamērīsi un nekonstatēsi lonžiņa stàvokli, viens vai abi, diez vai atbilde būs ko un kā mēģināt darīt. Labāk protams uz stendu uzlikt, kaut primitīvu, bet stendu.

mazaisarvits
Kur es varu dabūt izmērus e46 kupejai, varbūt kādam ir?

FIB
https://www.googl...CAYQ_AUoAQ
Jaunas auto rezerves daļas !

mazaisarvits
Paldies.. Wink

Dariuss
Takā nevarēju neko līdzīgu atrast, jautāšu šeit!
Interesējos vai kādam ir pieredze ar bērnu ratiņiem un sedana bagāžnieku? :lol:
Kā tur īsti ir ar izmēriem, var jēdzīgus saliekamos ratus iekšā dabūt vai par maz vietas?
Sievai nu bagi sagribējās sedanu, bet nu mani māc šaubas vai varēs ratu bagūzī dabūt Shock

gpower
Es coupe pamanos ielikt ratus un subwooferi :D

GirtzB
Dariuss rakstīja:

Takā nevarēju neko līdzīgu atrast, jautāšu šeit!
Interesējos vai kādam ir pieredze ar bērnu ratiņiem un sedana bagāžnieku? :lol:
Kā tur īsti ir ar izmēriem, var jēdzīgus saliekamos ratus iekšā dabūt vai par maz vietas?
Sievai nu bagi sagribējās sedanu, bet nu mani māc šaubas vai varēs ratu bagūzī dabūt Shock

Peg perego Gt3 ar noņemtu priekšējo ratu un visu kulbu smuki ieiet.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE

Atgriezties forumā: