Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
Freeman E46
|
|
| modjo |
Publicēts 01.10.2015 23:48
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Īso ievadkursu par ET vēlaties dzirdēt?
![]() |
|
|
|
| ivarings |
Publicēts 02.10.2015 01:03
|
|
Offline Ieraksti: 502 Reģistrējies: 11.08.2014 Dzīvesvieta: Tukums; Jelgava; Rīga; Liepāja; Ventspils; Saldus Brauc ar: BMW 318i; SAAB 9-3; CITROEN BERLINGO |
jā, sper vaļā, lai tā būda rūc!!
MOTOREĻĻAS, FILTRI, DZESĒŠANAS ŠĶIDRUMI, AKUMULATORI PAR VAIRUMTIRDZNIECĪBAS CENĀM! + free shipping
Tel. (+371) 26230101 |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 02.10.2015 01:28
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Paigaidīsum vēl kàdu jauniņo. Freeman jau ir dzirdèjis. Turklàt ET30 vēl kaut kà var iemocīt.
![]() |
|
|
|
| MIRROR |
Publicēts 02.10.2015 20:03
|
|
Offline Ieraksti: 218 Reģistrējies: 16.07.2015 Dzīvesvieta: dzīvoju kur pagadās Brauc ar: platiem diskiem |
Visos topikos var izlasīt kursu par ET tāpat, nevajag Modjo. ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 03.10.2015 01:36
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Vajag, vajag. Atkārtošana zinību màte.
![]() |
|
|
|
| Freeman |
Publicēts 25.11.2015 22:29
|
|
Offline Ieraksti: 358 Reģistrējies: 27.07.2014 |
Tā kā pats braukāju vēl ar vasarenēm, tad domāju ka varbūt vēl kādam noderēs! Rīt, 26. novembrī masveida reidos pārbaudīs riepu protektorus, bērnu sēdēklīšu un drošības jostu lietošanu http://skaties.lv...lietosanu/ |
|
|
|
| AF |
Publicēts 25.11.2015 23:53
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
lidz 1.decembrim var braukt ar vasarenēm
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Freeman |
Publicēts 08.12.2015 12:33
|
|
Offline Ieraksti: 358 Reģistrējies: 27.07.2014 |
Kur tonēt aizmugurējos lukturus? Kādus labāk, melnus vai sarkanus? ![]() Un ko domājat par priekšējo lukturu minimālu ietonēšanu? Domāju, lai ir aptuveni kā pagriezieni. Bet ar šķūni pēc tam braukāt arī negribu! ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
| Dimon328 |
Publicēts 08.12.2015 13:17
|
|
Offline Ieraksti: 287 Reģistrējies: 22.01.2015 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: BMW 325Ci ClubSport/BMW 328i m-tech1 |
Visslabak liec pakalejus ar baltiem pagriezieniem un tone minimali tikai pagriezienus un atpakal gaitu!!forsi izskatas!! |
|
|
|
| Freeman |
Publicēts 08.12.2015 13:29
|
|
Offline Ieraksti: 358 Reģistrējies: 27.07.2014 |
Man aizmugurējie LED tādi ir, uznāca vēlme paeksperimentēt ar saviem vecajiem lukturiem ![]() |
|
|
|
| Freeman |
Publicēts 17.12.2015 21:30
|
|
Offline Ieraksti: 358 Reģistrējies: 27.07.2014 |
WINTER EDITION![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 17.12.2015 23:31
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Atstarotàjus uz bufera jàlīmē, lai legàli vari braukt.
![]() |
|
|
|
| Freeman |
Publicēts 18.12.2015 00:07
|
|
Offline Ieraksti: 358 Reģistrējies: 27.07.2014 |
Atstarotāji mani neglābs no nelegālas braukšanas ![]() |
|
|
|
| Gedis |
Publicēts 18.12.2015 13:16
|
|
Offline Ieraksti: 607 Reģistrējies: 22.05.2013 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: E61 525d |
Un ja kāds tev ieraus pakaļā, tad būsi vainīgs tu, jo tev tonēti lukturi! ![]() |
|
|
|
| EdzuksE |
Publicēts 18.12.2015 15:00
|
|
Offline Ieraksti: 168 Reģistrējies: 21.02.2015 Dzīvesvieta: Jēkabpils Brauc ar: Bavārieti un x2 Vaz 21013 |
Šitajā drūmajā laikā tie lukturi spīd tāpat kā visi pārējie, saulē gan ir d***ā. Ja tā ir plēve tad vajadzēja gaišāku un būtu daudz labāk! |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 18.12.2015 17:17
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Ir jau plēve kà siets, ar punktiem, lai lukturi var redzēt.
![]() |
|
|
|
| Freeman |
Publicēts 18.12.2015 17:42
|
|
Offline Ieraksti: 358 Reģistrējies: 27.07.2014 |
Tā ir matēta tipa plēve, un piekrītu ka diennakts tumšajā laikā spīd pietiekoši cauri, bet gaišā laikā, ja cilvēki neredz kur braukt, tad labāk tādā kondīcijā nesēsties pie stūres Un īsti nesaprotu, kāpēc lai kāds gribētu ieraut man pakaļā? Ir pietiekoši daudz redzēti ar dienas gaitas lukturiem, kur vispār bez gabarītiem braukā, man tak kaut cik spīd cauri ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 18.12.2015 17:47
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Nezinu kà dabà, bet bildē izskatàs administratīvi sodàmi tumši. Par šo pasīvàs drošības ignore, domàju cp var aktīvi tevi drāzt. Pirmo reizi nostopēs, uzvilks, un tad katra ekipāža tevi jās
![]() |
|
|
|
| Freeman |
Publicēts 20.12.2015 01:33
|
|
Offline Ieraksti: 358 Reģistrējies: 27.07.2014 |
![]() |
|
|
|
| gigabyte |
Publicēts 20.12.2015 20:42
|
|
Offline Ieraksti: 72 Reģistrējies: 16.03.2014 Dzīvesvieta: lauki |
gateris vien ar to lampu tonēšanu sanācis... un vēl matētas ar tām lediniecēm labāks skats |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |


















ar tām lediniecēm labāks skats