e46.lv

June 16 2026 14:56:42
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 36
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,636
· Jauns lietotājs: Desolate330
Random user photo


BMW e46 coupe
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Freeman E46
modjo
Īso ievadkursu par ET vēlaties dzirdēt?:D
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
ivarings
jā, sper vaļā, lai tā būda rūc!! :emo:
MOTOREĻĻAS, FILTRI, DZESĒŠANAS ŠĶIDRUMI, AKUMULATORI PAR VAIRUMTIRDZNIECĪBAS CENĀM! + free shipping
Tel. (+371) 26230101
 
modjo
Paigaidīsum vēl kàdu jauniņo. Freeman jau ir dzirdèjis. Turklàt ET30 vēl kaut kà var iemocīt.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
MIRROR
Visos topikos var izlasīt kursu par ET tāpat, nevajag Modjo. :shura:
 
modjo
Vajag, vajag. Atkārtošana zinību màte.Wink
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Freeman
Tā kā pats braukāju vēl ar vasarenēm, tad domāju ka varbūt vēl kādam noderēs!

Rīt, 26. novembrī masveida reidos pārbaudīs riepu protektorus, bērnu sēdēklīšu un drošības jostu lietošanu http://skaties.lv...lietosanu/
 
AF
lidz 1.decembrim var braukt ar vasarenēm Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
Freeman
Kur tonēt aizmugurējos lukturus?
Kādus labāk, melnus vai sarkanus?
inbox.lv/albums/m/mf92/02-08-2015/11751332-473475129501949-1311050908-n.sized.jpg?1449540409


Un ko domājat par priekšējo lukturu minimālu ietonēšanu? Domāju, lai ir aptuveni kā pagriezieni.
Bet ar šķūni pēc tam braukāt arī negribu! :D
inbox.lv/albums/m/mf92/02-08-2015/6-okt-2015-5.sized.jpg?1449541484
inbox.lv/albums/m/mf92/19-08-2015/03-.sized.jpg?1449542133
 
Dimon328
Visslabak liec pakalejus ar baltiem pagriezieniem un tone minimali
tikai pagriezienus un atpakal gaitu!!forsi izskatas!!
 
Freeman
Man aizmugurējie LED tādi ir, uznāca vēlme paeksperimentēt ar saviem vecajiem lukturiem Wink

 
Freeman
WINTER EDITION
inbox.lv/albums/m/mf92/02-08-2015/7.sized.jpg?1450362769
inbox.lv/albums/m/mf92/02-08-2015/9.sized.jpg?1450362787
inbox.lv/albums/m/mf92/02-08-2015/12.sized.jpg?1450362813
inbox.lv/albums/m/mf92/02-08-2015/14.sized.jpg?1450362826
 
modjo
Atstarotàjus uz bufera jàlīmē, lai legàli vari braukt.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Freeman
Atstarotāji mani neglābs no nelegālas braukšanas :D
 
Gedis
Un ja kāds tev ieraus pakaļā, tad būsi vainīgs tu, jo tev tonēti lukturi! :crazy:
 
EdzuksE
Šitajā drūmajā laikā tie lukturi spīd tāpat kā visi pārējie, saulē gan ir d***ā. Ja tā ir plēve tad vajadzēja gaišāku un būtu daudz labāk!
 
modjo
Ir jau plēve kà siets, ar punktiem, lai lukturi var redzēt.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Freeman
Tā ir matēta tipa plēve, un piekrītu ka diennakts tumšajā laikā spīd pietiekoši cauri, bet gaišā laikā, ja cilvēki neredz kur braukt, tad labāk tādā kondīcijā nesēsties pie stūres :D

Un īsti nesaprotu, kāpēc lai kāds gribētu ieraut man pakaļā? :D Ir pietiekoši daudz redzēti ar dienas gaitas lukturiem, kur vispār bez gabarītiem braukā, man tak kaut cik spīd cauri :super:
 
modjo
Nezinu kà dabà, bet bildē izskatàs administratīvi sodàmi tumši. Par šo pasīvàs drošības ignore, domàju cp var aktīvi tevi drāzt. Pirmo reizi nostopēs, uzvilks, un tad katra ekipāža tevi jās:emo:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Freeman
inbox.lv/albums/m/mf92/02-08-2015/WP-20151219-009.sized.jpg?1450550113
 
gigabyte
gateris vien ar to lampu tonēšanu sanācis... un vēl matētas afraid ar tām lediniecēm labāks skats
 
Atgriezties forumā: