e46.lv

June 13 2021 14:25:29
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 36
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,507
· Jauns lietotājs: madpig
Random user photo


#Liepāja
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Piekare, bremzes
 Izdrukāt tēmu
Priekšas/aizmugures bremžu diski
Kesis
maratons2 rakstīja:

vēl pieduroties pie bremžu sistēmas
vai var uzlikt uz 3.0i trailarm mazmotora bremzes???

situācija sekojoša - ir kompats 2.5, jau latvju bāleliņš pastrādājis un uzlikts tilts no mazmotora. Sākot mocīt to nabagu netur pusasis metinātajam reduktoram Wink Tika iegādāts tilts ar reduktoru, pusasīm un bremzēm no 3.0i Kā jau iepriekš tika aprunāts 3.0 nevar uzlikt r16 vienīgi tos īstos diskus :D tāpēc doma atstāt mazās bremzes.
+uz aci pusrāmim atķiras stabilizatora stieņa stiprinājuma vietas, varbūt vēl kas?


Style 134 var uzlikt. Prakstiski vajadzētu varēt uzlikt arī citus R16 no 3.0d E60 un E65. Maz gan tie R16 tiem nāk. Bet tiem diskiem attiecīgi nenāk e46 iznesums.
 
Identy
Sveiki, nesaprotu kur problēma, uzliku jaunus bremžu diskus TRW, klučus un visus remkomplektus supportiem. Nobraucu 2000 km gandrīz bez apstājas un atkal jau diski sāk lēnam vērpties, stūre trīc bremzējot. Pēc laika nomainīju atkal uz Ferodo, pēc laika atkal sāk trīcēt. Paceļot un griežot ratus nejutu ka kaut kur bremzētos rati, kad uzliku jaunu.
 
MAXixt
Ritoso dalu saremonte labak.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas
 
limon
Nu man bija trīceklis dēļ brīvkustības priekšējā plaukta ārējā šarnīrā un aizmugurē sarūsējušu virzulīšu dēļ...un vēl varētu būt vāji priekšējie amortizatori.
Mainījis(usi) limon, 08.06.2020 21:43
 
3rd Series
Kad liec jaunus diskus pārliecinies par stupicas (vietas kur sežās bremžu disks virsū) tīrību, vizuāli var likties ka nekā nav, tik putekļu kārta, bet pie jaunu disku uzstādīšamas tur jānotīra līdz spīdumam, pats pieļāvu tādu kļūdu, ar laiku sāka mest disku, bet par laimi noņēmu notīrīju un viss kārtībā. Bet protams otrs variants par šaizi ritošajā var būt.
 
Dariuss
Sveiciens visiem!
Ir kādam bijusi pieredze ar Rotinger bremžu diskiem?
Labas/sliktas?
Gribas kaut ko jaunu pamēģināt.
 
krabiz
Pirms 3k uzliku priekšā perforētos ar TRW DTEC klučiem, stājās labi, nekas nečīkst utt. Neesmu trasē slogojis, bet uz ielas aktīvi braucot vai dzēšoties nav bijušas pretenzijas.
netaisi gateri
 
Atgriezties forumā: