Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
Kesis 320d ///M
|
|
| reinis28 |
Publicēts 11.04.2016 14:56
|
|
Offline Ieraksti: 306 Reģistrējies: 05.03.2015 Dzīvesvieta: Garāža Brauc ar: 330I |
Tās bukses nav tik grūti izdabūt. Garāka skrūve, muciņa, šaibas un otrā pusē kaut kas, kas ir lielāks par buksi un var izskrūvēt/izpresēt. |
|
|
|
| kristaps |
Publicēts 28.04.2016 03:47
|
|
Offline Ieraksti: 267 Reģistrējies: 02.02.2013 Dzīvesvieta: Nārnija Brauc ar: BMW320i |
Kādi iespaidi no minišosejas? Starpsezonā saskrūvētais apmierina? Super, ka piedalies
Bad Idea Racing
|
|
|
|
| Kesis |
Publicēts 02.05.2016 13:45
|
|
Offline Ieraksti: 344 Reģistrējies: 10.06.2014 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: KP-88 |
Minišoseja ir ok, pilnīgi cits līmenis priekš manis. Salīdzinoši ar Streetstock ir šeit ir pavisam cits ātrums un pasākuma līmenis. Godīgi sakot pēc Minišosejas pirmā posma treniņa un sacensībām ir tā, ka veiktos uzlabojumus nejūt Ar katru nākamo poli bukses uz cita veida uzlabojumu veikšanu šķita, ka paliek manāmi cietāks/precīzāks - tas braucot satiksmē pa koplietošanas ceļiem, bet pēc izbraukšanas pa trasi skaidrs, ka tas auto nav tik ciets kā gribētos. Eibach sport ir ok priekš ielas, bet pie slodzes prasās ko stipri niknāku un aizmugurē arī prasās cietākus amortizatorus.Kopumā biju viens no tiem, kuriem auto ir ar salona apdari(bez nekādām atvieglināšanas pazīmēm) un patiešām braucamu ielas auto ![]() Ņemot vērā savas braukt prasmes un auto svara/jaudas attiecību esmu apmierināts ar pirmā posma rezultātiem. Ir pāris iespējamie uzlabojumi, kuri vēl varētu dot kādu guvumu priekš auto stabilitātes un jaudas šajā sezonā, bet par tiem šeit būs zināms tik tad, kad būs bijis laiks un iedvesma tos realizēt. Galvenais uzdevums ir iemacīties labāk vadīt auto.
|
|
|
|
| FIB |
Publicēts 02.05.2016 13:55
|
|
Offline Ieraksti: 2231 Reģistrējies: 05.01.2012 Dzīvesvieta: Valmiera Brauc ar: BMW 330Ci |
Žēl, ka Rīga tik tālu,arī labprāt pataisnotu rokas šādās aktivitātēs
Jaunas auto rezerves daļas !
|
|
|
|
| kristaps |
Publicēts 06.05.2016 20:22
|
|
Offline Ieraksti: 267 Reģistrējies: 02.02.2013 Dzīvesvieta: Nārnija Brauc ar: BMW320i |
Un kā bremzes, nedabūji karogu par pārkaršanu? Var just starpību pēc mazajām?
Bad Idea Racing
|
|
|
|
| Kesis |
Publicēts 17.05.2016 01:01
|
|
Offline Ieraksti: 344 Reģistrējies: 10.06.2014 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: KP-88 |
Bremzes tiek kārtīgi darbinātas, bet karogs par pārkaršanu priekš manis nav rādīts. Izmaiņas ir manāmas, bet bremžu izmērs ir stock, tā arī neuzliku 3.0 bremzes. Bremzēšana ar perforētajiem bremžu diskiem un pussliku riepām ir ļoti laba un ar katru nobraukto apli iespējams bremzēt aizvien vēlāk/straujāk. |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 29.05.2016 22:37
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Dabà izskatàs diezgan zems. Šķiet ka paspārnes nav.
![]() |
|
|
|
| Kesis |
Publicēts 30.05.2016 04:41
|
|
Offline Ieraksti: 344 Reģistrējies: 10.06.2014 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: KP-88 |
Augstums ir tāds, ka ir ļoti ok, bet zemāk vairs nevajag - man der gan pabraukt pa trasi, gan Rīgas ielām, kā arī savos laukos iebraukt sanāk bez problēmām ![]() Nezinu par kurām paspārnēm Tu domā, bet paspārnes ir un tām nekas ievērības cienīgs nav darīts. |
|
|
|
| Kesis |
Publicēts 01.07.2016 19:04
|
|
Offline Ieraksti: 344 Reģistrējies: 10.06.2014 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: KP-88 |
Samainīta eļļa, eļļas filtrs, gaisa filtrs un kartera ventilācija. Kā arī sen nepieciešamie darbiņi: -Uzliktas sen plauktā stāvošās priekšējā stabilizatora poli bukses. -Oem/Beru kvēlsveces ![]() -Izņemti swirl flaps. Auto ir noripojis 311k+ un swirl flaps ir bez defektīvām pazīmēm. Bet drošības pēc tos ņemam ārā. ![]() -Bardačokā pulkstenis, lai ātrāk sevi piespiestu saregulēt turbo(tomēr pūš par daudz ) Pēc pirmajiem test drive likās, ka 1.5bar, bet nākamreiz kad pats sēdēju blakus un pētīju pulksteni darbībā, tad izrādījās 1.6bar.![]() Pēc nelielas pauzes izdevās apmeklēt Minišosejas gonku ![]() Laika prognozes teica, ka būs lietus. Devos uzlikt pusslikus. ![]() Samainīju ratus, novācu intrumentus un sākās gāziens. Tad sapratu, ka šādi apstākļi priekš manis trasē būs pavisam neierasti un interesanti. ![]() Pāris foto darbībā: Peļķe katlos ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
| AF |
Publicēts 02.07.2016 01:00
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
1.6 bar nav tik traki kā likās, tātad tavs devējs ieplūdniekā melo bet tāpat tev jādabū 1.5bar un uz lielajiem rpm jeb ap 4000rpm tam jākrītās līdz 1.4 bar ![]() un satīri/nomaini gaisa spiediena devēju ieplūdniekā
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Kesis |
Publicēts 02.07.2016 08:49
|
|
Offline Ieraksti: 344 Reģistrējies: 10.06.2014 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: KP-88 |
AF rakstīja: 1.6 bar nav tik traki kā likās, tātad tavs devējs ieplūdniekā melo bet tāpat tev jādabū 1.5bar un uz lielajiem rpm jeb ap 4000rpm tam jākrītās līdz 1.4 bar ![]() un satīri/nomaini gaisa spiediena devēju ieplūdniekā ![]() Pēc ieplūdnieka devēja izpūšanas ar brake cleaner auto gaita uzlabojās - kautkas tur ir mainījies. Padod ziņu, kad Tev ir laiks pieslēgt pie kompja nočekot tā devēja rādījumus. Mainījis(usi) Kesis, 28.07.2016 15:05 |
|
|
|
| AF |
Publicēts 02.07.2016 17:50
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
yess, tātad vis pārpūšanas epopeja nebija turbīnas vaina, bet gan aizauguša devēja ![]() kkad tuvākajā laikā
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Kesis |
Publicēts 09.08.2016 18:40
|
|
Offline Ieraksti: 344 Reģistrējies: 10.06.2014 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: KP-88 |
Pārbaudīta motora darbība un vaininieks epopejai ar nepareizu turbo spiedienu patiešām izrādījās aizaugušais ieplūdes spiediena devējs. Paldies AF'am par diagnostiku. BMW GWR dienā sanāca pabraukt track day. Ielas R18 Federal 595evo turās labāk kā biju gaidījis. Pirmo reizi braucu par Biķernieku auto apli - ļoti forši. Ganjau ļoti daudz nepareizu trajektoriju un varēja ātrak, bet priekš pirmās reizes domāju, ka ok - lēnākais nebiju. Pagaidām iestājies neliels laika un ideju trūkums, bet plānā ir neliels visiem zināms upgrade aizmugures amortizācijai - džipa amotrizatori un jau iepirktā 933 aizmugurēja glāžu atsaite. Tālāk, Motora jaudas celšanai ir nepieciešamas niprākas dzinēja komponentes(sprauslas, turbo), bet tad noteikti prasās e90 kloķene, kas atkal nozīmē, ka pie viena būtu jātaisa kapitālo remontu. Pašlaik nav ne laika, ne intereses tik nopietnas darbības veikt, attiecīgi domāju variantus kā samazināt auto pašmasu(1580kg) tā, lai auto nepaliktu gluži divvietīgs un salons neizskatītos pēc miskastes(brutal kor4)
Mainījis(usi) Kesis, 09.08.2016 18:46 |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 10.08.2016 02:03
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Nu, auto atvieglošanai daudz ko var noravēt, taču vēloties trasi, jàbūvē cits auto trasei
![]() |
|
|
|
| Kesis |
Publicēts 10.08.2016 02:54
|
|
Offline Ieraksti: 344 Reģistrējies: 10.06.2014 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: KP-88 |
modjo rakstīja: Nu, auto atvieglošanai daudz ko var noravēt, taču vēloties trasi, jàbūvē cits auto trasei ![]() Par trases auto nepieciešamību sen skaidrs, bet pagaidām nav ne laika, ne pietiekami finanses, lai realizētu trases auto vēlmes. Pagaidām šis auto ir pietiekami spējīgs, lai būtu lietojams gan braukšanai pa ielu, gan pietiekami ok vadītos un izturētu nedaudz lielāku slodzi. Mainījis(usi) Kesis, 10.08.2016 12:47 |
|
|
|
| Kesis |
Publicēts 29.10.2016 17:47
|
|
Offline Ieraksti: 344 Reģistrējies: 10.06.2014 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: KP-88 |
Nomainīts kardāns. Vecajam krustiņš pie reduktora krakšķēja. No Maxixt dabūts mazlietots kardāns. Oem nāca kardāns ar diviem krustiņiem, bet tagad ir ar krustiņu centrā un granātu pie reduktora. Izpūtējs atbrīvots no liekā bunduļa. ![]() Uzstādīta aizmugurējā glāžu atsaite. Apšuvumi vēl procesā. Tagad, kad caurumi jau izgriesti un uzlikti, ir skaidrs, ka varēja smukāk, bet par to spriedīšu, kad apšuvumi būs pabeigti. ![]() Pagaidām plānots, ka gabažnieka piepīpētāju izdosies saglabāt tam paredzētajā vietā. ![]() Cheap diski priekš potenciālajām ziemas izklaidēm. ![]() Ziemas stretch ezis 145/85 7J. Cerams, ka būs ziema un sanāks izmantot ![]() ![]() Ikdienai paredzētās ziemas riepas. Šoziem testēšu ko spēj chaina Sanfull riepas. Vienai sezonai vajadzētu būt ok. ![]() Un tālāk! Tālāk ir tā, ka nākamais piekares upgrade saglabājot stock statnes būtu Bilstein B6/B8 amortizatori, bet tas man vairs nešķiet interesanti. Priekš nākošās vasaras sezonas ir iegādāti priekšējie coiloveri ar četru pozīciju cietības regulēšanu. Un top Land Cruiser(312461) aizmugurējie amortizatori. Līdz vasarai taps poli bukses priekš tiem un custom amortizatoru atbalsti, lai palielinātu šo īso amortizatoru gājienu(lai nebūtu tā, ka līkumā ceļās pakaļējais rats gaisā un lieki nedauza glāzi un pašu amortizatoru). Iegādātas arī īsās stabilizatora atsaites, 180mm no Alfa Romeo. ![]() Štoka izmērs ir 11mm. E46 stock ir 10mm. ![]() Diametrs apakšējai čaurai prieš bukses ir 32mm ![]() Platums 30mm ![]() Teaser! To be continued... ![]() ![]()
Mainījis(usi) Kesis, 30.10.2016 03:54 |
|
|
|
| Kesis |
Publicēts 02.01.2017 17:03
|
|
Offline Ieraksti: 344 Reģistrējies: 10.06.2014 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: KP-88 |
Neliels UPDATE. Iepirkts cits dzinējs. M47TU2D20, tātad 2.0d ar 163hp/340nm ![]() Plauktā stāv: -Restaurēta Gerret GT2260V -Pārjauktas un saregulētas 200kw 3.5d sprauslas -Sachs Performance kurvis ![]() Plāns ir izjaukt, salikt un tad uzkrāmēt sagādatos labumus uz šī motora un tad swapot ar iekšā esošo standarta motoru. Kas galā sanāks, , bet bez steigas un palēnām kkam ņiprākam vajadzētu tapt
|
|
|
|
| naikijs3 |
Publicēts 02.01.2017 19:07
|
|
Offline Ieraksti: 359 Reģistrējies: 08.04.2014 Dzīvesvieta: Latgale Brauc ar: E46 2.5 benzins/gaze |
kaa piekombineji ar granatu pie reduktora? sanak reduktoram vainiji savienoja vietu parskruveji? jo taa tach neuzliksi virsu ..? |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 02.01.2017 19:12
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Šķiet ka mazie nabaga 2 D motori ir visvairāk mocītie un ķūnētie BMW motori pasaulē
![]() |
|
|
|
| vaitins |
Publicēts 02.01.2017 21:21
|
|
Offline Ieraksti: 284 Reģistrējies: 22.07.2013 Dzīvesvieta: valmiera Brauc ar: x5 E70 40D |
Reizēm interesanti ar 2.0d pajiet garām stock 3.0d ![]() |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |




Ar katru nākamo poli bukses uz cita veida uzlabojumu veikšanu šķita, ka paliek manāmi cietāks/precīzāks - tas braucot satiksmē pa koplietošanas ceļiem, bet pēc izbraukšanas pa trasi skaidrs, ka tas auto nav tik ciets kā gribētos. Eibach sport ir ok priekš ielas, bet pie slodzes prasās ko stipri niknāku un aizmugurē arī prasās cietākus amortizatorus.





) Pēc pirmajiem test drive likās, ka 1.5bar, bet nākamreiz kad pats sēdēju blakus un pētīju pulksteni darbībā, tad izrādījās 1.6bar.





















, bet bez steigas un palēnām kkam ņiprākam vajadzētu tapt