e46.lv

June 13 2021 13:16:28
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 34
· Lietotāji: 1
zemprofils

· Vispār lietotāji: 5,507
· Jauns lietotājs: madpig
Random user photo

minimeet Jūrmala @ 12.06.2014
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Ēd eļļu
modjo
Smuki tecēt var prom arī gar kārbu.
Kartera ventilācija sen mainīta?
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

janis7050
Par veiktajiem remontiem un maiņām gan man nav info.
Tāpēc arī tagad pasūtiju visu jaunu OEM ( gan CCV, varētu teikt ka arī pilnīgi visas trubas kas nāk ap dzinēju + visam jaunas blīves ).
Jācer ka vismaz tas kautcik situāciju atrisinās.
Negribētos īsti gatavoties kapitālajam...

Roliic
70cc rakstīja:

balti dūmi ir no dzesēšanas šķidruma parasti, kartera ventilaciju parbaudit var vienkarsi atverot ellas korki, ja noraustas motors tad viss ok, ja nenoraustas tad ciet. ella var zust ari daudzkur citur kur pašvaks blivejums

Pārbaudīt kartera ventilāciju ar eļļas korķa atvēršanu ir vienīgais veids ??

modjo
Ar korķa atvēršanu, neko pārbaudīt nevar. Nopietni.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Roliic
Bļ** :D
Ir kādi varianti kā pārbaudīt ? Iet jau 170k (M54B30)noskrējiens un iepriekšējo saimnieku nesanāk sadabūt uz sakariem
P.s saprotu ,ka veselīgi būtu nomainīt ,bet uz doto brīdi nav īstie apstākļi ,lai to izdarītu :crazy:

ValtersD
Man jau liekas, ka eļļas korķis var kaut kādu info iedot par kartera ventilāciju.
Ja pie iedarbināta dzinēja, atskrūvējot korķi, ceļot viņu nost, vakūms sūc korķi klāt, kartera ventilācija ir ciet hvz

MAXixt
Nemaz nesuc klat tikai motoriem ar valvetronic
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

MAXixt
janis7050 rakstīja:

Par veiktajiem remontiem un maiņām gan man nav info.
Tāpēc arī tagad pasūtiju visu jaunu OEM ( gan CCV, varētu teikt ka arī pilnīgi visas trubas kas nāk ap dzinēju + visam jaunas blīves ).
Jācer ka vismaz tas kautcik situāciju atrisinās.
Negribētos īsti gatavoties kapitālajam...
Nezinu kurs izdomaja to mifu ka m5x ed ellu kartera ventilacijas del. Vienigais scenarijs varetu but ka uz ielas minus 20 un masinu nesild , ka rezultats ledus ieksa. Cik mainijam ventilaciju uz m54 , nevienam paterins nesamainijas. Beigta ventilacija ietekme uz maisijumu, benzina paterinu un check enginu ka rezultata ne vairak. Visi m54 ed ellu del virzula un gredzenu konstrukcijas.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

AF
ValtersD rakstīja:

Man jau liekas, ka eļļas korķis var kaut kādu info iedot par kartera ventilāciju.
Ja pie iedarbināta dzinēja, atskrūvējot korķi, ceļot viņu nost, vakūms sūc korķi klāt, kartera ventilācija ir ciet hvz

Pilnīgi otrādi.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Atgriezties forumā: