Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
AF'a turbovodka coupe
|
|
| emc |
Publicēts 22.05.2020 08:42
|
|
Offline Ieraksti: 534 Reģistrējies: 14.01.2015 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: FL e46 330i E98+LPG |
Cik palasīju netā, tad normāla temperatūra pēc trases braukšanas ir ap 140C, tā kā 80grādi nekas traks nešķiet. Vēl jo vairāk, ja oriģinālajai eļļai 75w90 viskozitātes rādījumi ir pie 40C un 100C, tad man domāt, ka 100C ir nominālā darba temperatūra. Aizdegšanās punkts ir 210C, tā kā tur liela rūme vēl kāpt temperatūrai. ![]() Bet tev jau noteikti, ka nav defaultā 75w90 eļļa, ne? Love my e46!
![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 22.05.2020 08:54
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Nu nē, 75w140 lsd
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 13.06.2020 11:16
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Kupejai pienācis laiks metināt virsbūvi.![]() ![]() par brīnumu tik viena vieta atplīsa, bet tilts jūtami staigāja. Tagad viss bija cieši. Savirzīti un aidā - ielās. ![]() Labākais laiks ko varēju izpiest, 3robs spolē ļoti un 4 uz robežas notīties. ![]() Ar top1 F90 (ne stock) arī sanāca uzskrieties vairākkārtīgi 100-Vmax, bet nu saķeres trūkums liek manīt , vai nu atpalieku, vai vienādi nobraucam, vienreiz gan zvaigznes nostājās taisni un ar labāku saķeres līniju sanāca pēc 200 apsteigt to xDrive monstru. Vakara nobeigumā staipot krāniņu 2-3 robā slīpējot kārba pameta čatu tagad man tikai pēdējie 4-5-6 robi ![]() palikuši "Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 14.06.2020 09:58
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Neizlasot līdz galam, uzreiz padomāju par saķeres problēmu. Vienmēr ir paticis X. Tāds pirmās vietas, arī varētu patikt![]() Varbūt ir kāda pareizāka gumija par to činu. Nu, neko. Jāskrūvē atkal. ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 14.06.2020 11:42
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Aizmugurē stāv šobrīd Michelin pSport2
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 15.06.2020 22:39
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
a noturēt jaudu uz saķeres robežas? jebšu spolējot labāk sanāks?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 16.06.2020 07:13
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Ir nopietnāk jāpieiet pie tracktion kontrola, jau tiek.studēts. un jā , optimālākais priekš paātrinājuma ir 10-15% ratu izspolēšana.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 16.06.2020 10:03
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
nu tad jātrennējas - tobiš ir kur tiekties.... jo kā jau saproti HP skaits zem haubes ir tikai viens mazs faktoriņš iekš draga...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 16.06.2020 12:01
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Protams , vienmēr gribas labāk
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| anoance |
Publicēts 16.06.2020 18:43
|
|
Offline Ieraksti: 192 Reģistrējies: 12.01.2017 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: TDI |
Kādā izmērā? |
|
|
|
| AF |
Publicēts 17.06.2020 08:08
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
245/35
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Mikels |
Publicēts 18.06.2020 09:01
|
|
Offline Ieraksti: 81 Reģistrējies: 11.10.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 328 |
Kas tā par aplikāciju, kur visi mērās no 0-100 ? ![]() |
|
|
|
| Kesis |
Publicēts 18.06.2020 13:39
|
|
Offline Ieraksti: 344 Reģistrējies: 10.06.2014 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: KP-88 |
Dragy. Ar aplikāciju gan nepietiek, jo ir nepieciešams vēl GPS verķītis, kurš maksā šķiet, ka aptuveni 160eur. Ļoti ērti izmantot, ieslēdz un mauc cik uziet, neatkaīgi no tā, ko dari tiek uzņemti laiki. |
|
|
|
| Cristorf |
Publicēts 28.06.2020 18:42
|
|
Offline Ieraksti: 145 Reģistrējies: 23.03.2014 Dzīvesvieta: Alesund Brauc ar: spaini kuram fēns |
Ar tādu jaudu un 245 riepām man ir sajūta ka tev diezgan ekstrēma braukšana , jo man uz emkas bija šie pat michelin tik 285 un ar trešo vēl meklēju saķeri a manam tās jaudas ne tuvu![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 28.06.2020 20:04
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Atceraties, ka.plataks, nav labāks, ar pārāk platām riepām būs slēpju efekts.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| anoance |
Publicēts 22.07.2020 19:56
|
|
Offline Ieraksti: 192 Reģistrējies: 12.01.2017 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: TDI |
Kas tad nu ka viss tirgojās? ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 22.07.2020 20:35
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Ne viss, tikai dažas daļas. Pārdodu jo gribu niknāku setupu salikt.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 23.07.2020 15:38
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Tātad kādu laiku atpakaļ atkal salauzu kārbu, attiecīgi jāliek lielāka -gs6-53BZ, par cik tur viss bolt on neder, daudz kas jāpārtaisa, izlēmu beidot arī 3.0 apjoma turbo salikt ar niknāku setupu. Tapēc daudza detaļas noāca pārdošanā.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 29.08.2020 10:40
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
![]() Dzinējs un apkares daļas ir pārdotas kaut kad nākotnē lauzīs mašīnu kādam citam.Bet pagaidām tiek lasīti dālderi m50b30 turbo salikšanai. "Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 02.10.2020 14:27
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Var būt kādam ir, un var aizdot Ring gap toolu?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |


















kaut kad nākotnē lauzīs mašīnu kādam citam.