e46.lv

September 17 2021 00:34:44
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 51
· Lietotāji: 1
Makleins

· Vispār lietotāji: 5,533
· Jauns lietotājs: daugulis
Random user photo

26.10.13.
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
320d problēmas ar dzinēja darbību
emik
par zondi esmu lietas kursa par viņas cenu ari!
Par degvielas spiedienu aizdambejies degvielas filtrs par iespaidot gala spiedienu?
var būt reali ka spiediena regilātors aplami stradā?

uldisa
aizdambējies filtrs nevar palielināt spiedienu....(tu tak ar mašīnām darbojies spriežot pēc paraksta...)
šim dzinējam ir 2 rampas spiediena regulēšanas mehānismi:
1. pie auksta dzinēja strādā spiediena regulators uz rampas
2. plūsmas (daudzuma) regulators uz augstspiediena sūkņa (karstam dzinējam)
tevis dotajos screen problēma tikusi fiksēta pie 88 grādiem - tātad izdaram secinājumus...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

emik
sudi ir tadi ka kluda metas gan auksta motora gan silta!
rit nolasisu kludu ko raksta pie augsta motora bet juška ir ka tur pilns komplekts.
(filtrs)man jau gribetos lai vaina būtu niecīga! :D

uldisa
vai kļūda dzēšas un neparādas vienkārši pārraustot aizdedzi? Salīdzinam dzīvajos datos sol ar actual - jābūt praktiski vienādiem...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

emik
Ja kludas dzešas izlēdzot aizdedzi un met ara no ritiem kad motors augsts vai siltam griezot motoru pari pa 2 k kad sak turbina svilpot.

AF
uldisa rakstīja:

1. 2 screen spiediens rampā PAR LIELU! (reģistrēti 1780bar pieprasīti 1252bar), meklējam cēloni (degvielas plūsmas (kvantitātes) regulators, beigts spiediena sensors, greizs tūnings utt - es sāktu ar spiediena sensoru)
2. screen 4 ventilators...(atrodam vienīgo ventilatoru zem kapota, pārbaudam lielo štepseli - ja tur viss labi mainam vienīgo ventilatoru)
P.S zondi vari mainīt vari arī nemainīt...viņa neko īpašu neietekmē..ja mainīsi - tad zonde ir specifiska un universālā nederēs...
es lieku uz spiediena sensoru, man tādus pašus jokus spēlēja, mēda uzrādīt teju 1750bar kaut arī regulātors faktiski spēj noturēt 1550bar (m57 motorā)
tā kā, aizņemies no kāda N motora, vai šrotā 30e maksā lietots, jauns ap 170e Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Titijs
Sveiki,
Lieta tāda, ka šodien pārbaudot eļļas līmeni konstatēju, ka ir krietni nokrities pēc pēdējās čekošanas.
No izpūtēja tāda dīvaina smaka, ar eļļas piesitienu ja tā var teikt.
Dūmu nav
Kas varētu būt?
Kartera ventilāciju neesmu mainijis, nevaru saņemties, varētu būt pie vainas?

Barber
Labāk pačeko kartera ventilāciju.
Man ar beigtu turbo + kartera ventilacija arī beigusies bij, pa 240km eļļas līmenis no max un min Smile
Ja nemaldos tev tas filtrs ir vnk izmazgājams, ja fl

Titijs
Turbīnas stāvokli nevarēšu aprakstīt, bet nu svilpo diezgan skaļi
Varbūt varat ieteikt kantori kur turbīnu var nočekot?
Vai iemainīt pret ''jaunu''

archijs99
Sveiki. 2.0D 1999.gada 100kw
Problēma tāda, ka palaižot aukstu dzinēju viss ir ok, motoram silstot rodas čīkstēšana, kas varētu būt pie vainas? Siksna? Ruļļi?

AF
kā lai to nosaka internetā ?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Arnoo
Kāds no jums ir sastapies ar šāļu apraušanos 110kw motoram? Kā jums izpaudās tas?

AF
šāles - kladzētu

sonx33
kam pievērst uzmanību skatoties 110kw versiju pie pirkšanas?

AF
nolietojumam, rūsai, tehniskajam stāvoklim Wink

sonx33
pirmo apskati veicot, likas divaini vibrācija no dzineja, respektivi dzinejs strādāja vienmērigi, salona sajūt tada ka sedetu golf3 dīzeli, liekas par skaļu juta dzinēju, dzinēja spilveni pie vainas varetu but? Pašam pirms 4 gadiem bija pirmsfl 2.0 dizelis isu laiku, saona ta nejuta dzineja darbibu!

AF
jā, ja vibrācija ir ritmiska, tad visdŗīzak spilveni, ja šat tad iedrebinās, tad sprauslas

modjo
Demferis vesals?
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

sonx33
Ka demferi parbaudit, izkustinot, uz aci?

Titijs
Ja manuālā tad divmasu sparatu.
Man audikam bija jūtams kad uzdpiedi sajūgu līdz vidum apmēram un juti sitienus pa to pedāli. Un motora darbība bija ievērojami skaļāka dēļ viņa kratīšanās

Atgriezties forumā: