e46.lv

June 16 2026 14:58:30
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 touring press photos
Onlainā
· Viesi: 37
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,636
· Jauns lietotājs: Desolate330
Random user photo


26.10.13.
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
320d problēmas ar dzinēja darbību
uldisa
nu ir vēl viena aizdoma par spiediena regulatoru rampā, tas varētu nedaudz neturēt spiedienu...bet pārliecinošas norādes nebija...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
edzuks
Tātad lai būtu skaidrāks informācijai uzrakstu ka gāja ar motora palikšanu no 100kw uz 110kw
Tātad papildus bija jāmaina, kardāns, jo 100kw viņš ir garāks, kulise. Tad runājot par vadiem kas nāk no salona, nācās samainīt pilnīgi visus vadus, kas aiziet līdz pat aizmugurei,iespejams elektriķis izdarītu savādāk, tad attiecīgi nederēja štekeris abs blokam, to arī nācās pārlikt, ka jau minēja ka gāzes pedālis, bet tas jau par cik visi vadi no otras mašīnas tāpat bija jaliek
Bāku nost neņēmu, tik pārliku trubas tāda paša secībā ka bija, zilo zilas vietā, melno melnās vieta, protams sūknis. Ir nedaudz ko pa ņemties bet ja rokas ir īstajā vietā un ir laiks tad nekas sarežģīts nebij.
Šobrīd auto rūc, vēlāk kad būs laiks jāsaliek sīkumi un tad jau redzēs ko tehniskās apskates vīri teiks. Īsumā gandrīz visu auto izjaucu un saliku, izņemot aizmugures tiltu un bāku.
 
AF
Ar TA problēmu nebūs.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
BALODIIS
Sveiki!

Problēma ar ar auto tāda, ka nevar piešķilt. Noslāpa braucot, pielaist nevar vairs. Uzreiz nolasot kļūdas ar bmw scanner 1.4 bija kļūda 46 control unit, injection pump (communication). OK tas, pēc https://www.newti...it/Xs7Es8u izslēdz motoru.
Vairāk šī kļūda neparādas, joprojām nevar pielaist. Tika pieslēgts cits autodiognostikas rīks, tur pēc testa izlēca Fault code 44 "injection rate solenoid valve" is stored if the injection rate solenoid valve is defective. Pēc šī https://www.newti...ve/Xpik0UQ arī skaidrs.
Jautājums sekojošs, vai tas ir labojams vai jāmeklē cits sūknis?
 
AF
Lūdzu necep jaunu topicu, un atbildi vari atrast jau eksistējošā topilā par šāda motora problēmām.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
Andersens
Sveiki!

Problēma ar BMW 320d 100kw mainīja motoru visu salika, laižot vaļā sāka dzīt eļļu pa to eļļas mērcaurumu. Kas varētu būt pie vainas ?
Mainījis(usi) Andersens, 15.04.2020 22:26
 
AF
Ko.tu domā ar eļļas mērcaurumu? Taustu?
Dzen ārā no tausta augšas vai apakšas?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
Andersens
Jā,pa tausta augšu
 
AF
Oho, nu un kas motoram ir darīts? Kas jauns likts ?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
Andersens
Pašā motorā nekas netika mainīts,tikai mainītas sprauslas, sūknis, starteris.
 
AF
Nu iesākumā iesaku atvērt kartera ventilāciju un padarbinat motoru bez tā vai nomainīt to, un kad motors darbojas uzliec roku uz eļļas ieliešanas cauruma, ja pūš nost roku,, tad visdrīzāk motoram ir defekts, laiž kompresiju kādā podā gar gredzeniem.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
ArtE46
Cik eļļa ielieta dzinējā?
Benzīna/dizeļu sprauslu pārbaude/remonts -> pm
DieselArt
 
Andersens
Viss kārtibā ,problēma bija kartera ventilācijā
 
Mariuss1234567
Sveiki. Bmw 320 dīzelis 110kw
Auto vispār neiet. Ja ar pirmo otro trešo robu vel kautkā. Tad ar ceturto un piekto apgriezieni stāv uz vietas un vispār neiet
Turbīne ?
 
AF
Sāc ar diagnostiku
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
Mariuss1234567
Kur atrodās un kā izskatās degvielas spiediena regulators rampā ?
 
uldisa
a varbūt tomēr uz diagnostiku aizbrauksi? citādi jau var pusi mašīnas nomainīt bezjēgā...Smile jo šai problēmai var būt ļoti daudz iemeslu...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
limon
Mariuss1234567 rakstīja:

Kur atrodās un kā izskatās degvielas spiediena regulators rampā ?


Diagnostiku vajag
 
keiniks12
Sveicināti, esmu jauniņais šajā portālā, bet man ir viena problēma, kas mani ilgu laiku jau nomoka un neviens nevar man pateikt kas ir pa vainu, ceru ka jūs varbūt kāds varat izpalīdzēt.
Tātad lieta tāda ka man ir viena kļūda ko uzrādija kompis 42 DDE control module (EEPROM and configuration). Auto strādā itkā normāli, lec, rūc, bet vienīgā problēma ir tāda, kad piemēram uz šosejas iespiežot pedāli grīdā 3, 4 un 5 ātrumā vienā brīdi pazūd mazliet jauda un pēc kāda laika atkal parādās un iet normāli, protams man ir grūti pateikt vai bmw e46 320d 100kw ir jajiet tā, varbūt viņam ir jājiet labāk, tapēc gribu novērst to problēmu, jo tas ir ļoti kaitinoši kad tā jauda zūd , apnicis ar to sadzīvot. Nekādas dumainības nav, viss itkā iet un darbojas ka vajadzētu, neskaitot to kad zūd jauda. Vienīgais kas vēl aukstā laikā bija, tas ka apgriezieni staigāja, siltā laikā tā nav, bet domāju ka tas iespējams ir papildus sildītājs. Vismaz būtu ļoti labi, ja kāds varētu pastāstīt, kas aptuveni varētu būt pa vainu un ar ko sākt darboties, palasot citus postus, nav tādu pazīmju kā man, bet kļūda tāda pati. Paldies jau iepriekš.
 
Salveens
Man ir līdzīga problēma ar 320d 110kw. braucot pēkšņi pazūd jauda, nospiežot pedāli uz 100% degvielas patēriņa rādītājs nerāda vairāk par 10l/100km, pārstartējot dzinēju reizēm ir jauda bet reizēm ir jāgaida. diagnostika neuzrāda nekādas kļūdas.
 
Atgriezties forumā: