e46.lv

November 29 2022 19:09:55
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 84
· Lietotāji: 1
proTEST


· Vispār lietotāji: 5,598
· Jauns lietotājs: MatveyP
Random user photo


e46.lv minimeet 12.julijs 2012
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
320d problēmas ar dzinēja darbību
Gultnis
Man tāds jautājums, es gribēju pasūtīt kvēlsveces, tur savam modelim man parāda 106mm 106.5mm un 107mm, kādas tad īsti vajag? vai jāņem nost lai zinātu
 
Doping
Atsūti PM man VIN koda pēdējos 7 simbolus un piedāvāšu tev kvēlsveces par draudzīgu cenu Wink
Pārdodu jaunas auto rezerves daļas par labām cenām!!!
 
Gultnis
Mazliet pasteidzos un jau pasūtīju BERU kvēlsveces un kvēlsveču bloku :hmm:
 
thekuzmich
Sveiki.
Lieta tāda, ka bmw e46 2.0d 110kw 6 gang manual braucot ar jebkuru pārnesumu apgriezienu diapazonā no 1-2k lēnām dodot gāzi virsū raustās dzinējs, gan ar pedāli ,gan kruīzā. Kas varētu par vainu būt? Kļūdas nav.
 
bebrs
Lieta sekojosa sava laika leju no kannam degvielu lidz ar to lkm nospraga augstspiediena suknis. Izdomaju atdzivinat. Dabuju lietotu sukni. Pa sprauslu vadiem degvielu splauj ara. Bet iedarbinat nevar. Suknis nebija 0 pozicija. Ostijos un dat pec youtubes itka sasteleju to aizdedzes momentu ka rakstits uz sukna 0.69. Iedarbinat nevar. Uzsit tikai ka pus eteri. Kur vel varetu but bēda? Ka vinu reanimet?
 
keksis323
tochna zini ka nospraga augstspiediena suknis? ja tev 110kw dzienjs..apskaties vai nenospraga magistralasi zem ssedekla, vai ir vajdzgie bar caur dianostiku
 
M3R
un ko kompis rāda?
e46.lv
 
e46.lv
bebrs
Man ir 100kw. Zemspiediena pumpis plubasu ir baka un tas ir ejoš. Kompi nesu dabujis vel. Apalo bmw stepselu maz kuram te ir.
 
margis
Sveiki.

110kw motors. Auto nekas nedumo un neraustas, bet problēma tāda ka pie zemiem apgriezieniem neceļ, ir tāds gauss. Iespiežot 1. ātrumā pilnu pedāli ir lēns uzrāviens līdz 2300apgr. Un tā ir ar visiem ātrumiem pie zemiem apgriezieniem ir lēns uzrāviens, kad ir 2300 un vairāk tā ir raviens. Domāju ka tā nevajadzētu būt. Uz Bosch diagnostiku skatoties spiedienu reikā un turbīnas spiedienu radījums aktuālais un nominālais sakrīt, kas varētu būt par vainu lai pie zemiem apgriezieniem labāk celtu.
Oº°‘¨¨‘°ºO
 
keksis323
Sveiki, ir radies jautajums, e46 320d 110kw..pamaniju ka zud ella ..un mitrs apkart kartera ventilacijai, un ap sprauslam ..kà ella..gandriz vai pludo....ventilacijas filtrs tika mainits..varetu pie vainas kartera ventilacijas filtra korpus? Tecet?
 
Atgriezties forumā: