Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
steinmanisk e91 330xd
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 20.09.2017 16:48
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
Šodien iepirktas ziemas riepas sev un arī kundzes e46. Nolēmu izmēģināt Goodride SW608 (225/45/R17) - cenas un atsauksmju attiecība likās baigi ok. Ja labi noturēs kaut divus gadus, jau jutīšos kā vinnētājs. Skatīsimies! ![]() ![]() Palicis vēl notonēt logus pilnai laimei. |
|
|
|
| chaboska |
Publicēts 20.09.2017 17:12
|
|
Offline Ieraksti: 491 Reģistrējies: 26.02.2012 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: 330dA ///M |
Kada cena ja nav noslepums? |
|
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 20.09.2017 17:59
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
Kāds tur noslēpums - 45 eināri gabalā. Pirku autoriepunams.lv |
|
|
|
| maize |
Publicēts 20.09.2017 18:12
|
|
Offline Ieraksti: 784 Reģistrējies: 22.08.2014 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: lsd |
ķīnas lētajam riepām skatīties price/performance liekas muļķīgi, jo performance vispār nekāda nav, un divus gadus braukt ar diez ko droši nav pats sev uz katru ziemu ņemu jaunu ķīnu un sūdzēties nevar, vienu sezonu izvelk godam JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.
|
|
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 20.09.2017 18:23
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
Nu pabraukšu un skatīšos. Nav jau stresa - ja vajadzēs jaunas pēc gada, tas tāpat ir labāk nekā ņemt lietotas 3 gadus brauktas par to pašu naudu. |
|
|
|
| BUHARDI |
Publicēts 20.09.2017 18:36
|
|
Offline Ieraksti: 715 Reģistrējies: 28.07.2014 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: E46 328i drift missile, E90 325i daily |
Sailun likās ļoti nice salīdzinot ar šitām. Katru ziemu lieku jaunas china. Goodride SW608 bija pēdējās ziemas eksperiments. Ņemot vērā, ka pie mums ziemas īsti nav, īsti neiespringstu. Bet ar šīm, uzbraucot uz sniega/ledus, iesprūdu reizes 3 stundas laikā. Sākumā mani izvilka audi, pēc tam golfs un beigās 3 pacani. Piedzīvojumi tieši ar E90 ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 20.09.2017 20:10
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Ar pilnpiedziņu riepas dilst ļoti vienmērīgi. Tev patiks. Turklāt pēc atsauksmèm vari papētīt arī krievu saitos.
![]() |
|
|
|
| essential |
Publicēts 20.09.2017 20:57
|
|
Offline Ieraksti: 89 Reģistrējies: 25.09.2015 Dzīvesvieta: Rīga / Tukums Brauc ar: 320d |
Negribu baidīt, bet kolēģim arī bija sliktas atsauksmes par šo riepu. Nepatika, ka viņa nerakās pa sniegu vispār.
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…”
![]() |
|
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 20.09.2017 21:00
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
Ko tur baidīt? Riepas jau garāžā. Izmēģināšu pats. Ja nebūs labas, nākamgad ir visas iespējas upgreidoties. |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 20.09.2017 21:11
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Kolēģi arī jau dažādi ar dažādiem braukšanas paradumiem, turklāt ar Xu viss ziemā ir daudz patīkamāks![]() |
|
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 20.09.2017 21:19
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
Negribu teikt, ka gaidu ziemu, bet zināmā mērā gribas ātrāk Xu ielikt slodzē ![]() |
|
|
|
| Titijs |
Publicēts 21.09.2017 06:45
|
|
Offline Ieraksti: 128 Reģistrējies: 17.04.2015 Dzīvesvieta: . Brauc ar: Pedāļiem |
Uz sezonu būs ok Sunful ziemas riepas gan neiesaku. Pats tagad paņēmu jau trešo reizi Antares grip 20 |
|
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 30.01.2018 20:53
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
Update: Tiek braukts un braukts - Goodride riepas kombinācijā ar xDrive ziemā nav pievīlušas. Esmu apmierināts. Auto uztaisīta apkopīte - nomainīta eļļa, jauni bremžu diski/kluči priekšā un samainītas čīkstošās siksnas un ruļļi. Izkratīta hadene un nekas aizdomīgs netika atrasts. Šobrīd auto ir savests teicamā tehniskā kārtībā un tā arī esmu plānojis to uzturēt. Aizvakar pie maniem vārtiem tika nošķilts mans bijušais e65 - vīriņš bija pamatīgi ieķemmējis un ietesa kokā Semaks atgriežas mājās.Te atlikums: ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 30.01.2018 21:19
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Ieķemmējis tipo pipelē braucis?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 30.01.2018 21:28
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Labāk pats kokā nekā kādu nogalina![]() Nesaprotu tos dzērājbraucējus
![]() |
|
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 30.01.2018 22:34
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
Jā, džeks bija pamatīgā reibumā. Par to, kas tieši notika viņš nemācēja stāstīt - teica, ka neko neatceras. Labi, ka trāpīja kokā - turpat ir angārs, kur mazie pionieri trenējas džudo. Varēja būt arī sūdīgāk. Vēl mēģināja sarunāt, ka fiksi ievelkam pie manis pagalmā, lai var pazust pirms kāds ir izsaucis policiju. Lieki teikt, ka viņa ģeniālais plāns neizdevās, jo ekipāža ieradās zibenīgi.Kāds zina, kas draud par šādu triku no likuma viedokļa? Gan jau nekas baigi patīkams. |
|
|
|
| AF |
Publicēts 30.01.2018 22:40
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Žēl ka stiprāk ar galvu neatstās, moš gudrāks paliktu.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| E46xd |
Publicēts 31.01.2018 10:37
|
|
Offline Ieraksti: 196 Reģistrējies: 17.11.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: E70 LCI , 530d //M |
Man tikai izskatās vai Airbag`i tā arī nav izšāvuši? ![]() |
|
|
|
| emc |
Publicēts 31.01.2018 11:02
|
|
Offline Ieraksti: 534 Reģistrējies: 14.01.2015 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: FL e46 330i E98+LPG |
Nav saliekta balka priekšā, pieļauju tāpēc arī neizšāva.
Love my e46!
![]() |
|
|
|
| R-M |
Publicēts 31.01.2018 11:26
|
|
Offline Ieraksti: 569 Reģistrējies: 01.10.2014 Dzīvesvieta: Latvija Brauc ar: Touring 330XD |
vai tad devēji nostrādā uz saliekšanos? manuprāt uz triecienu, ne? |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |









Semaks atgriežas mājās.


