Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
steinmanisk e91 330xd
|
|
| emc |
Publicēts 31.01.2018 12:54
|
|
Offline Ieraksti: 534 Reģistrējies: 14.01.2015 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: FL e46 330i E98+LPG |
Tur tam triecienam jābūt no priekšas vai no aizmugures un ar noteiktu spēku, bet tie sensori strādā uz noteiktu ātruma samazināšanos, nevis triecienu kā tādu, tāpēc ir daudzi gadījumi, kad neizšauj, jo trieciens ir, bet viņš tiek mīkstināts kkādu iemeslu pēc. Šajā gadījumā izskatās, ka trieciens ir ticis absorbēts ar spārnu. Love my e46!
![]() |
|
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 31.01.2018 18:29
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
Airbagus izšāva. |
|
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 21.05.2018 23:04
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
Vakar pamanīju, ka zūd antifrīzs, turklāt tīri veikli. Atverot motora pārsegu bija redzams, ka mazais termostats bija pamatīgi nomīzies un salējis visu zem sevis. Domāju, ka varbūt beigta blīvīte, bet noņemot plastmasas vāku, skats bija negaidīts termostata korpusam no vecuma vienkārši bija nolūzis gals:![]() Termostats un blīvīte nomainīti un auto ripo tālāk! Jūlija beigās jāiet apskate, un līdz tam sakopšu hadeni - kaut kas ir tikko manāmi sācis muzicēt priekšējā tiltā. |
|
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 03.07.2018 09:43
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
Vasaras labajā noskaņojumā pagājušonedēļ tika nolemts pāršūt stūri, kura vienā malā bija jau manāmi padilusi. Aizvedu pie Anstar Leather Goods Jelgavā, kur ne tikai pāršuva stūri, bet arī atjaunoja apskrambāto un noplukušo plastmasu. Pēc sajūtām stūre ir kā jauna un arī izskatās fantastiski. Kaifs braukt. Lūk rezultāts: ![]() Auto ir samainītas stabilizatora atsaites un šobrīd vairs nekas neklab. Turpmākās darbības: -Maksimāli rūpīgi iztīrīt salonu -TA pēc 3 nedēļām -Tonēt stiklus -Braukt un braukt |
|
|
|
| FIB |
Publicēts 03.07.2018 09:48
|
|
Offline Ieraksti: 2231 Reģistrējies: 05.01.2012 Dzīvesvieta: Valmiera Brauc ar: BMW 330Ci |
Stūre izskatās labi ![]() Cik izmaksāja prieks ? Jaunas auto rezerves daļas !
|
|
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 03.07.2018 09:51
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
65 euro par pāršūšanu ar materiāliem, 15 par plastmasu. Kopā 80. |
|
|
|
| steinmanisk |
Publicēts 21.06.2019 19:29
|
|
Offline Ieraksti: 543 Reģistrējies: 13.06.2014 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: 2006 e83 X3 3.0d, 2007 e90 2.0d |
Topiku slēdzam, auto pārdots. Gada laikā bija visādi piedzīvojumi - izjuka priekšējais kardāns, izjuka kloķenes skriemelis, un bija šādas tādas darbības ar dzinēju. Tagad viss ir savests kārtībā un auto ir nodots tālākai lietošanai. Šobrīd mazliet neplānoti tiku pie sterila 2007. gada e87 118d, ar ko pagaidām pārvietojos kā ar rezerves auto. Priecē auto stāvoklis (īsti 190k) un patēriņš - vidēji 5.7 ar visu muļļāšanos pa pilsētu. Varbūt jāuzcep topiks ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 21.06.2019 19:55
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Uzcep gan. Jāzin kādus citus vēlākus auto ražo bēemvē
![]() |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |





termostata korpusam no vecuma vienkārši bija nolūzis gals:



