e46.lv

June 16 2026 14:36:15
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 14
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,636
· Jauns lietotājs: Desolate330
Random user photo


e46.lv salidojums Tūja 5-6.jūlijs 2014
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Virsbūve, stikli, lukturi
 Izdrukāt tēmu
LED aizmugurējie lukturi
modjo
Ja jau no pfl var uz fl lampam uztaisīt, tad var jau arī otràdi. Vajag štekerus, kàdi ir lampàm, tàlāk jau darbs elektriķim, ja pats nejūties spècīgs.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
FIB
Kupejai OEM led un parastajam lampam vadu skaits atšķirās
Jaunas auto rezerves daļas !
 
defekc
liekot LEDus uz PFL viens vads paliek lieks. a ja otraadi, tad hvz kas nedegs, jaapeeta :D
 
taams
Parak sarezgiti izklausas + vel neesmu LV nevaru apskatities
 
Freeman
inbox.lv/albums/m/mf92/02-08-2015/llll.sized.jpg?1439312137

Mazliet nošokējos, izrādās ka šīs nav diodes. Taisnība?
 
defekc
sedanam tur vispaar nav neviena diode :aiwa:

p.s. esi ticis pie pusbeigtas chainas
 
modjo
Oem nav sedanam diodes,tas fakts. China sen jau raźo aftermarket, un tieši diodes.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
kar4a
Sveiki
Vai kads zin, kur var nopirkt stekeri BMW e46 Coupe FL 2004, gribeju likt aizmugurejie parastie lukturi no PFL? pirms man staveja OEM aizm. LED lukturi.
 
Hawk_lv
Sveiki
Vai kads zin, kur var nopirkt stekeri BMW e46 Coupe FL 2004, gribeju likt aizmugurejie parastie lukturi no PFL? pirms man staveja OEM aizm. LED lukturi.


Vari pasutit caur ebayu.. vai iegadaties caur eparts.lv* abos gadijumos isakais periods ~5 dienas
varbut pastav kāds kantoris kas ko tādu pārdod bet tad jāpameklē ciešāk..
te bus OEM kods : 61120153650
 
https://www.dzundza.lv
defekc
Tas kods ir paarejai PFL -> FL, bet te cilveeks grib izdariit otraadi FL -> PFL.
 
Hawk_lv
defekc rakstīja:

Tas kods ir paarejai PFL -> FL, bet te cilveeks grib izdariit otraadi FL -> PFL.

ā jā pareizi, nu cik meklēju tad pa lielam neatradu pārveidotāju no FL uz PFL.. liekas ka vienīgas variants ir mēģināt lodēt vadus.. kautgan rodas jautājums kāpēc FL ir jāliek PFL lukturi? liekas ka izdevīgāk sanāk ielikt parastos FL vai LED.
 
https://www.dzundza.lv
kar4a
Nu jaa, man nesen nozaga visi lukturi, tapec mekleju pagaidu lukturi pa leto, jo vismaz vajag pabraukat un pameklet pa srotiem, jo man tagad pliki nav ne prieksejie lukturi ne aizmugurejie lukturi. savadak nekur nedrikstu braukt.
 
modjo
Parastos gan fl gan pfl dabūt nav problēma. Cenas līdzīgas. Jebkurà šrotā var nopirkt.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
defekc
Kaadi izskataas parastie aizm. FL coupe lukturi?
 
modjo
Ja es pat zinātu kāda ir FL kupeja, man sedans:D Te jau PFL par FL taisa katrs otrais. Kàdi lukturi tavai PFL pàrliktai uz FL kupejai lukturi aizmugurē?
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
defekc
tad ko tu tur raksti, ja neko no taa nesaproti? :D
 
modjo
Es sapratu tik to, ka tēmē, ks visi FL ir ar lediem, bet pats brauc ar parastiem. Te cilvēks arī grib ielikt parastos, tad palīdzi ar padomu:D
Vieta der, tik daudz kà štepseļus pareizi jàsavieno elektriķim.
Tuningpartà no 2003-2006 tirgo šādus chinas brīnumus:
http://tuningpart..._2008_2804
Mainījis(usi) modjo, 20.08.2015 05:01
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
defekc
man jau paaris gadus ir oem LED. un tu te neko jaunu nepastaastiji, cilveekam jau sen viss ir izstaastiits vinja topikaa.
tagad vari aiz sevis satiiriit, administrator.
 
modjo
Labi spīd?:D
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
defekc
ahujenna
 
Atgriezties forumā: