Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
LED aizmugurējie lukturi
|
|
| modjo |
Publicēts 20.07.2015 03:17
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Ja jau no pfl var uz fl lampam uztaisīt, tad var jau arī otràdi. Vajag štekerus, kàdi ir lampàm, tàlāk jau darbs elektriķim, ja pats nejūties spècīgs.
![]() |
|
|
|
| FIB |
Publicēts 20.07.2015 03:57
|
|
Offline Ieraksti: 2231 Reģistrējies: 05.01.2012 Dzīvesvieta: Valmiera Brauc ar: BMW 330Ci |
Kupejai OEM led un parastajam lampam vadu skaits atšķirās
Jaunas auto rezerves daļas !
|
|
|
|
| defekc |
Publicēts 20.07.2015 04:05
|
|
Offline Ieraksti: 875 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga/Jelgava Brauc ar: BMW 3 |
liekot LEDus uz PFL viens vads paliek lieks. a ja otraadi, tad hvz kas nedegs, jaapeeta ![]() |
|
|
|
| taams |
Publicēts 20.07.2015 09:40
|
|
Offline Ieraksti: 22 Reģistrējies: 16.03.2015 Dzīvesvieta: Riga/Jelgava Brauc ar: e46 |
Parak sarezgiti izklausas + vel neesmu LV nevaru apskatities |
|
|
|
| Freeman |
Publicēts 12.08.2015 00:56
|
|
Offline Ieraksti: 358 Reģistrējies: 27.07.2014 |
![]() Mazliet nošokējos, izrādās ka šīs nav diodes. Taisnība? |
|
|
|
| defekc |
Publicēts 12.08.2015 01:48
|
|
Offline Ieraksti: 875 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga/Jelgava Brauc ar: BMW 3 |
sedanam tur vispaar nav neviena diode p.s. esi ticis pie pusbeigtas chainas |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 12.08.2015 01:49
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Oem nav sedanam diodes,tas fakts. China sen jau raźo aftermarket, un tieši diodes.
![]() |
|
|
|
| kar4a |
Publicēts 20.08.2015 01:03
|
|
Offline Ieraksti: 122 Reģistrējies: 24.08.2014 Dzīvesvieta: Liepāja/Rīga Brauc ar: BMW e46 |
Sveiki Vai kads zin, kur var nopirkt stekeri BMW e46 Coupe FL 2004, gribeju likt aizmugurejie parastie lukturi no PFL? pirms man staveja OEM aizm. LED lukturi. |
|
|
|
| Hawk_lv |
Publicēts 20.08.2015 02:22
|
|
Offline Ieraksti: 100 Reģistrējies: 29.06.2015 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: Ar plostu pa kanālu.. |
Sveiki Vai kads zin, kur var nopirkt stekeri BMW e46 Coupe FL 2004, gribeju likt aizmugurejie parastie lukturi no PFL? pirms man staveja OEM aizm. LED lukturi. Vari pasutit caur ebayu.. vai iegadaties caur eparts.lv* abos gadijumos isakais periods ~5 dienas varbut pastav kāds kantoris kas ko tādu pārdod bet tad jāpameklē ciešāk.. te bus OEM kods : 61120153650 |
|
|
|
| defekc |
Publicēts 20.08.2015 02:41
|
|
Offline Ieraksti: 875 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga/Jelgava Brauc ar: BMW 3 |
Tas kods ir paarejai PFL -> FL, bet te cilveeks grib izdariit otraadi FL -> PFL. |
|
|
|
| Hawk_lv |
Publicēts 20.08.2015 03:00
|
|
Offline Ieraksti: 100 Reģistrējies: 29.06.2015 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: Ar plostu pa kanālu.. |
ā jā pareizi, nu cik meklēju tad pa lielam neatradu pārveidotāju no FL uz PFL.. liekas ka vienīgas variants ir mēģināt lodēt vadus.. kautgan rodas jautājums kāpēc FL ir jāliek PFL lukturi? liekas ka izdevīgāk sanāk ielikt parastos FL vai LED. |
|
|
|
| kar4a |
Publicēts 20.08.2015 03:26
|
|
Offline Ieraksti: 122 Reģistrējies: 24.08.2014 Dzīvesvieta: Liepāja/Rīga Brauc ar: BMW e46 |
Nu jaa, man nesen nozaga visi lukturi, tapec mekleju pagaidu lukturi pa leto, jo vismaz vajag pabraukat un pameklet pa srotiem, jo man tagad pliki nav ne prieksejie lukturi ne aizmugurejie lukturi. savadak nekur nedrikstu braukt. |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 20.08.2015 03:32
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Parastos gan fl gan pfl dabūt nav problēma. Cenas līdzīgas. Jebkurà šrotā var nopirkt.
![]() |
|
|
|
| defekc |
Publicēts 20.08.2015 03:38
|
|
Offline Ieraksti: 875 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga/Jelgava Brauc ar: BMW 3 |
Kaadi izskataas parastie aizm. FL coupe lukturi? |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 20.08.2015 03:54
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Ja es pat zinātu kāda ir FL kupeja, man sedans Te jau PFL par FL taisa katrs otrais. Kàdi lukturi tavai PFL pàrliktai uz FL kupejai lukturi aizmugurē?
![]() |
|
|
|
| defekc |
Publicēts 20.08.2015 04:30
|
|
Offline Ieraksti: 875 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga/Jelgava Brauc ar: BMW 3 |
tad ko tu tur raksti, ja neko no taa nesaproti? ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 20.08.2015 04:55
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Es sapratu tik to, ka tēmē, ks visi FL ir ar lediem, bet pats brauc ar parastiem. Te cilvēks arī grib ielikt parastos, tad palīdzi ar padomu![]() Vieta der, tik daudz kà štepseļus pareizi jàsavieno elektriķim. Tuningpartà no 2003-2006 tirgo šādus chinas brīnumus: http://tuningpart..._2008_2804 Mainījis(usi) modjo, 20.08.2015 05:01 ![]() |
|
|
|
| defekc |
Publicēts 20.08.2015 05:17
|
|
Offline Ieraksti: 875 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga/Jelgava Brauc ar: BMW 3 |
man jau paaris gadus ir oem LED. un tu te neko jaunu nepastaastiji, cilveekam jau sen viss ir izstaastiits vinja topikaa. tagad vari aiz sevis satiiriit, administrator. |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 20.08.2015 05:19
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Labi spīd?
![]() |
|
|
|
| defekc |
Publicēts 20.08.2015 05:20
|
|
Offline Ieraksti: 875 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga/Jelgava Brauc ar: BMW 3 |
ahujenna |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |







