Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
lapa 2 no 2: 12
|
|
AF’a missile
|
|
| AF |
Publicēts 10.02.2020 22:21
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Nu šis auto ir tik daudz jāts, ka drusku atslogot glāzes nenāktu par ļaunu
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| reinis28 |
Publicēts 10.02.2020 23:13
|
|
Offline Ieraksti: 306 Reģistrējies: 05.03.2015 Dzīvesvieta: Garāža Brauc ar: 330I |
Glāzes staigā, un pat ļoti, komentārs absolūti nevietā. |
|
|
|
| AF |
Publicēts 11.02.2020 08:48
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Nē, maize vairāk par to, ka šī atsaite ir švaka, pa lielam jau tā ir, bet nu kaut kādu kapeiku tas dod.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 01.03.2020 15:55
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Viens no trūkumiem kas besīja novērsts![]() ![]() Cerams ka nenopizģīs. "Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| ElvijsR |
Publicēts 01.03.2020 16:10
|
|
Offline Ieraksti: 34 Reģistrējies: 13.05.2015 Dzīvesvieta: rīga Brauc ar: Ar electroskūteri |
Gadus Beck, mātes ixam ieliku Ķīnas stikliņš, no rīta bij pie mašīnas abi sadauzīt ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 01.03.2020 16:14
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Bet ziema ir beigusies un plānā ir cits sapņu auto, tākā laikam jāšķirās no konkrētā funn cāra. Īsāk sakot šitais iet uz tirgošanu! Pagaidām tirgošu forumā , varat kādam ieteikt, pašērot u.t.t Apraksts: BMW E46 328i 1998.gada M54b30 swaps, ar perfektu motoru - cilindros nav neviena skrāpējuma un hons ir perfekts. Sarkans ādas salons ar apsildi. Lūka, melnie griesti. Mpack piekare ar poli buksēm. Stūres leņķis palielināts ar šaibām. Svarka, sporta stūre un noslēpta hidra, komplektā nāk open reduktors un normāla stūre - tākā var mierīgi sipāt street klasē. Nekas nesulo un negaudo, ir nelieli virspusēji rūsas pleķīši apakšā , bet kopumā auto ļoti labā tehniskā stāvoklī un iet ļoti labi labāk par citiem 330i ar kuriem bija saskarsme. 2500€ "Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 07.03.2020 14:51
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Auto šodien nonāca cita censoņa rokās, lai viss viņam izdodas un auto sniedz prieku un rezultātus driftā.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
lapa 2 no 2: 12
| Atgriezties forumā: |







