e46.lv

December 02 2021 11:44:01
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 51
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,549
· Jauns lietotājs: ArchyLive
Random user photo
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Citi mūsu BMW
 Izdrukāt tēmu
BMW e38 Marrakesh brown
MAXixt
Parmetini glaze ar vinu, nokraso visu smuki un viss.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

AF
Esmu 1x jaucis ārā e38 un saprotu ka tik labi saliktu auto nekad neesmu redzējis, es tiešām labāk vin parmetinātu, jo pat atsedēt ir vieglāk un ātrāk nekā e38 pārmest visu :emo:
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Biciits_Jaapaka4aa
Restaurācijas darbi turpinās uz pilnu slodzi. Turpinājumā bildes no darba procesa
Jaunais dupsītis klāt. Salaiduma vietās papildus iemetinātas "ribiņas" Viss sacinkots, visa virsbūve tiek izpūsta ar movili un dažām piedevām, metinājuma vietas pildītas ar alvu
i.ibb.co/5YxJQcf/3-F8683-EA-D6-A6-451-E-B2-DD-BB0-DDC214820.jpg

i.ibb.co/R9mDsrM/IMG-8030.jpg

i.ibb.co/M5YMGzW/IMG-8031.jpg

i.ibb.co/hmb9XL5/IMG-8032.jpg

i.ibb.co/BfXZS1w/IMG-8033.jpg

Biciits_Jaapaka4aa
i.ibb.co/yWtj6zF/7-FC59153-CFED-4-F6-F-AA15-5-F6-E0-B15098-A.jpg

i.ibb.co/hKDZ4wZ/IMG-8034.jpg

i.ibb.co/NWg3sRG/IMG-8035.jpg

i.ibb.co/L1Hyc7Y/IMG-8036.jpg

xtreme21
Tas viss bez "robota" ? Bija viens saguris kuzavs... Atradi labu un tam nogriezi pusi... Reāli nesaprotu kādēļ neveikt "virsbūves maiņu". Neņem ļaunā, bet es nespētu sadzīvot ar šo...
inbox.lv/albums/x/xtreme21/paraksts-2/MotoringSignature2.jpg

www.motoring.lv
AF
Mle izskatās ka tu esi skārdnieks ar pieredzi ja jau tā uzņēmies parmetināt
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

modjo
Glāzi smuki pārmetināt, to es saprotu, bet šo leišu stila kiborgu, nu hvz. hvz
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Biciits_Jaapaka4aa
Neviens lonžerons nav pārgriezts! Tika dalītas dzels plāksnes grīdā, kas atrodas pašā vājākajā posmā, jo zem viņām nekā jau oriģināli nav (bildēs var redzēt) un slieksnis. Tieši tāpēc pa turieni viss tika taisīts vaļā un tālāk samūrēts atpakaļ pa oriģinālajām stiķa vietām no iekšpuses. Tas, ka kādam no Jums šī maiņa šķiet neadekvāta un neloģiska, bet ja tā padomā, tad loģiska un saprotama, tad no tā varu tikai izsecināt to, ka kādam vienkārši ir jāatkārto no skolas iegūtās fizikas zināšanas, jo nekas tur nevar pārlūzt. Otrs, protams, ka rodas psiholoģiskā barjera, bet tā ir savā veidā tāda pati maiņa kā citi maina sliekšņus saviem drapaciņem, vienīgi šajā gadījumā ir nepieciešama arī meistarība un liela pieredze, lai to varētu izdarīt.. un šajā gadījumā tāda ir.

Uzsākta iekšpuses krāsošana
i.ibb.co/2KV0HVj/IMG-8037.jpg

i.ibb.co/jgWtL6d/IMG-8039.jpg

AF
Neapstrīdu darbu kvalitāti, tāpēc ka.redzu kur un kā sadaliji virsbūvi :super:

MAXixt
https://www.googl...mIos9LbPiM
BMW Autoserviss

Biciits_Jaapaka4aa

Kurā vietā bija šuve tai mašīnai, kas cieta avārijā? Ja bija pārgriezta taisnā līnijā ar nazi , tādā veidā ir reāli pārlauzt un, ja nebija pilnā šuve, bet ar punktojumu. Arī normālai mašīnai mocis ietu cauri, ja ieskrietu šofera durvīs. Tas ir vienīgais veids, kas var ko izdarīt.
Sāc ar fiziku pamatskolai , tad var pāriet uz kko advancētāku (materiālu stiprību, pretestību, metāla pamatuzbūvi). Pamatā pretestību un visas saistītās lietas.. kā konstrukcijas uzvedās pie dažādiem spēkiem. Ja te lūzīs vaļā, tad arī parastai mašīnai var atlūzt viss vaļā! Arī sporta mašīnām tiek pāršuvotas virsbūves.
Ir tā kā ir, un man patīk.. galvenais ir rezultāts! Kad mans autiņš būs gatavs, varēsi atbraukt pamēģināt atrast, kur atrodas griezuma līnija, stāvot blakus manai mašīnai.. atnāc un dzīvē parādi – kur ir tas ļaunums.. Tici man, to nevarēs. Varam noslēgt derības uz visīti!
Sametināts viss ir ar nepārtraukto šuvi, tur nav neviena tukšuma, kur varētu kaut ko pat ar biezuma mērītāju atrast. Šis bija N-tās reizes labāks lēmums nekā stiķēt visu pa gabaliņam vai arī mēģināt legalizēt nopirkto svaigo virsbūvi. Mēs par to ilgu laiku domājām un apsvērām pilnībā visus variantus.
Un runājot par VIN... Vai kāds no Jums vispār saprot to, ka tas ir pretlikumīgi? No likumiskā viedokļa šeit viss ir likumīgi! To vai aste ir metināta pa oriģinālajiem punktiem, tas nevienu neinteresē un neviens arī nevarēs pēc tam pateikt!
Nespamo manā topikā par sev nezināmām lietām!
Mainījis(usi) Biciits_Jaapaka4aa, 03.05.2020 23:04

MAXixt
Vacija ja tuv vai dekra ieraudzis tadu remontu, tu busi cietuma, jo tadu 'remontu' veikt aizluegts. Un pie ta metinat virsbuves detalas bez robota uz pacelaja tas ir pilnigais gateris ,ka ari tie rupniecibas profili slieksna ieksa un bituma apstrade , tada sajuta ka jums tur rupniecibas darbnica nevis autoserviss.
BMW Autoserviss

Biciits_Jaapaka4aa
MAXixt rakstīja:

Vacija ja tuv vai dekra ieraudzis tadu remontu, tu busi cietuma, jo tadu 'remontu' veikt aizluegts. Un pie ta metinat virsbuves detalas bez robota uz pacelaja tas ir pilnigais gateris ,ka ari tie rupniecibas profili slieksna ieksa un bituma apstrade , tada sajuta ka jums tur rupniecibas darbnica nevis autoserviss.

MAX, mēs taču par to jau runājām:
1) Tā ir veselas detaļas maiņa.
2) Pat ja lonžerons ir mazliet iesists uz iekšu, vai tad ir uzreiz jānoraksa un nedrīkst taisīt? Dzīvē ir pavisam citādāk, jo tad arī apdrošinātāji iestātos par to, ka pat nedaudz cietušos auto ir jānoraksa.
Ja līkas rokas, tad arī robots nepalīdzēs.

MAXixt
Nevaru saprast kapec csdd neregistreji virsbuves mainu? Piemetinat virsbuves gabalu tada lieluma bez iekartas tas ir pizgec, bet to laikam sapratisi velak. Labi ja viss pa tehnologiju tad nu plus minuss bet kad tiri ta ar linialu uz kajas:faceoff: plus ne visur pa rupnicas vietam un sametinats ar pusautomatu:emo:
BMW Autoserviss

Biciits_Jaapaka4aa
MAXixt rakstīja:

Nevaru saprast kapec csdd neregistreji virsbuves mainu? Piemetinat virsbuves gabalu tada lieluma bez iekartas tas ir pizgec, bet to laikam sapratisi velak. Labi ja viss pa tehnologiju tad nu plus minuss bet kad tiri ta ar linialu uz kajas:faceoff: plus ne visur pa rupnicas vietam un sametinats ar pusautomatu:emo:

Ko Tu šeit centies šobrīd panākt?
Es savu 23 gadu dzīves laikā esmu jau iemācījies no dažādiem gudriem cilvēkiem no dažādām valstīm, ka nav tikai balts un melns, bet tomēr ir arī kkas pa vidu. Domas mainās, jo arī laiki mainās. Tas kas Tev šodien šķiet nepieņemams, iespējams, ka nākotnē paradigma, kā skaties uz dažādām lietām, mainīsies.
Tas ir mans auto, un nevienam tas nav paredzēts uz pārdošanu.. tik cik sentimentāla vērtība uz šo drapaciņu ar ko vēl gribētos kādu laiku pabraukāt. Pēc tam tiks aizvests uz maniem laukiem, kur savu savu atlikušo dzīves laiku pavadīs angārā, lai kādreiz varētu uz to tik paraudzīties.
Nebojāsim te savstarpējās attiecības tādu sīkumu dēļ, kad ārā ir tik forša saulīte - ir arī labākas lietas ko darīt!
P.S. Es apsvēru arī virsbūves maiņu, taču, lai to varētu izdarīt, vismaz 1.5 mēnesis būtu jāpavada no rīta līdz vakaram, lai varētu visu pārlikt + vēl krāsošana. Varbūt kādreiz nākotnē.

Vintage
Da labi, cilvēks atrāda savu projektu, taču ļaujiet viņam darīt pa savam, gan jau ka saprot ko dara! Smile

Iemet bildes kad viss gatavs! :super:

KristapsP
Galvenais nenolaid rokas un liec bildes ar darba procesu.
Pareizi vai nē, bet interesanti tas ir!
Gaidu turpinājumu! Veiksmi darbos! Wink

RL90
Jācer, ka ar savu auto svaru uz ratiem šķirbas paliks normālas.
Ir bijuši gadījumi darbā, kad uz stenda nomaina visu aizmuguri, itka viss OK. Bet kad saliek auto pilnībā un saviem ratiem šķirbas izmainās, ka saregulēt vairs nevar. Bet ja viss izdosies, visu cieņu nomainīt pakaļu uz pacēlāja. Tusika cienīgs respekts.
Krāsotājs!
BMW E46 Ci '04 daily project
BMW E46 '05 Touring- ex
VW Touran '08 highline family/sievas auto

Biciits_Jaapaka4aa
Tālāk aplūkojamas bildes no līdz šim paveiktajiem darbiem.
i.ibb.co/nQh9YRF/8182-A81-B-8-AC9-4498-BA98-F4-F7-B91-B86-DB.jpg

Uzsākta jumta sagatavošana krāsošanai
i.ibb.co/vhGFPy0/IMG-8070.jpg

Tilts pielikts atpakaļ,visi vadi savilkti un mehānismi uzstādīti, durvis atrodas sagatavei uz krāsošanu, auto jau ir iespējams piestartēt un pat pārbraukt no viena boksa uz otru.
i.ibb.co/x2XmQDB/399-F6362-93-A1-466-D-AB10-B9-C46-FCD268-B.jpg

Jaunnedēļ drapaciņš tiks pārvietots uz kameru krāsošanas darbiem... Turpinājums sekos.
i.ibb.co/G5v2xBR/IMG-8071.jpg
Mainījis(usi) Biciits_Jaapaka4aa, 10.05.2020 15:43

Biciits_Jaapaka4aa
i.ibb.co/6Wddp5G/CD7402-AE-6-BB7-4625-B928-473-E6-BC92-D28.jpg

i.ibb.co/Jx7277j/IMG-8079.jpg

Atgriezties forumā: