Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
Nedarbojas magnetola
|
|
| Pasteete |
Publicēts 16.09.2018 11:30
|
|
Offline Ieraksti: 15 Reģistrējies: 17.10.2017 Dzīvesvieta: Latvija |
Problēma tāda, ka beidza skanēt mūzika. Radio Business Navigation C53 Vienkārši pazuda skaņa. Pieslēdzu magnetolu pie cita bmw, viss darbojās. Drošinātāji veseli. |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 17.09.2018 11:45
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
visa skaņa pazuda vai tikai radio?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| Pasteete |
Publicēts 17.09.2018 11:47
|
|
Offline Ieraksti: 15 Reģistrējies: 17.10.2017 Dzīvesvieta: Latvija |
Visa skaņa. |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 17.09.2018 11:49
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
un kas notiek pagriežot atslēgu 1 pozīcijā?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| Pasteete |
Publicēts 17.09.2018 13:04
|
|
Offline Ieraksti: 15 Reģistrējies: 17.10.2017 Dzīvesvieta: Latvija |
Magnetols ieslēdzās |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 17.09.2018 13:15
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
kā variants kaut kur skaļruņu vads uz massu īsina...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| Pasteete |
Publicēts 17.09.2018 15:52
|
|
Offline Ieraksti: 15 Reģistrējies: 17.10.2017 Dzīvesvieta: Latvija |
Tajā dienā, kad beidza skanēt, pirmstam ņēmu aķi rūcošam nost, skanēja mūzika un noslāpa. Varbūt ar to saistīts? Vai arī sakritība |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 17.09.2018 17:02
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
nu viss var būt - pamēri vai visas barošanas pienāk līdz radio...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| Pasteete |
Publicēts 17.09.2018 18:22
|
|
Offline Ieraksti: 15 Reģistrējies: 17.10.2017 Dzīvesvieta: Latvija |
Ir tā ka nevar mainīt bass level, balance utt. Līdz rādio viss pienāk. Rīt japaskatās vai līdz skaiļruņiem aiziet |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 18.09.2018 09:05
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
ja uzliekot uz cita auto viss strādā - tad problēma ir nevis radio - bet pašā mašīnā... Radio pienāk barošanas - viena patstāvīgi otra ieslēdzot aizdedzi pozīcijā 1 un 2
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| armis |
Publicēts 18.09.2018 09:31
|
|
Offline Ieraksti: 25 Reģistrējies: 03.02.2013 Dzīvesvieta: Rīga, Jūrmala, Tukums Brauc ar: Baklažāna dvuļu |
Pamēģini (ja ir iespējams) savā auto pieslēgt citu maģi. Kad man bija šāda problēma, ļoti daudz info lasīju par to ka orģinālais pastiprinātājs varētu būt nosvilis. Pārbaudi vai Tev vispār tāds nāk bagažniekā (man reizē kad bija līdzīga problēma bija saistīta ar pieslēgto subi). |
|
|
|
| apple |
Publicēts 24.02.2019 21:31
|
|
Offline Ieraksti: 1 Reģistrējies: 24.02.2019 Dzīvesvieta: RĪGA |
Labdien, nestrādā ekrāns radio -Radio Business Navigation MIR, kādi ieteikumi/risinājumi ? https://failiem.l...4&view |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 25.02.2019 12:38
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
paskatīties kas notiek ar NAVI bloku...varbūt jau noslīcis...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| MASH |
Publicēts 25.06.2019 21:51
|
|
Offline Ieraksti: 2 Reģistrējies: 01.03.2018 Dzīvesvieta: Rīga |
Varbūt kāds nodarbojas ar android maģu remontu? Touchscreen strādā, stacijas meklē, CD ņem pretī unn griež, ar bluetooth konektējas, tikai neko neizdveš, klusums. (Tika pielikts parastais kasešniekš uz pārbaudi un viss darbojās). Varbūt kādam šī ir zināma kaite un nav nemaz vērts viņu kustināt ?. |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 25.06.2019 22:37
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Jelgavā 12Volti it kā to ķīnīzerus labo.
![]() |
|
|
|
| Diana |
Publicēts 21.10.2020 11:34
|
|
Offline Ieraksti: 7 Reģistrējies: 04.10.2020 Dzīvesvieta: LV Brauc ar: BMW e46 touring |
Neibeidzamais stāsts ar neskanošu radio. Pamēģinājām citu magnetolu pieslēgt, notiek tas pats, kas ar esošo, ieslēdzās, bet skaņas nav. Kur vēl vainu meklēt? Bija viss kārtībā, iedevu meistaram nomainīt logu pacēlāju un pēc tā radio neskan. Kādas 4x ieskanējās, bet izslēdzot aizdedzi pēc kāda laika atkal neskan. Vai ir iespējams, ka mainot loga pacēlāju šis kaut ko sačakarējis? |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 22.10.2020 11:41
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
tajās durvīs, kur mainī pacēlāju visdrīzākais skaļruņa vadiem ir īsais - līdz ar to magnetolā nostrādā aizsardzība, vai arī viņa izbeidzas...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| Digital |
Publicēts 22.10.2020 16:41
|
|
Offline Ieraksti: 393 Reģistrējies: 28.08.2013 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: BMW Motosport Diesel |
liekot pacelājus ganjau vadus kkur ne taa atstāja un cilājot logus saplēsa...tālāk jau kā Uldis teica, viss skaisti.
BMW diagnostika, elektriķa pakalpojumi. Diagnostikas sistēmu uzstādīšana, Webasto remonts.
|
|
|
|
| Atgriezties forumā: |







