e46.lv

June 09 2026 21:32:49
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 480
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,636
· Jauns lietotājs: Desolate330
Random user photo


e46.lv salidojums Tūja 5-6.jūlijs 2014
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Auto audio, video, navi
 Izdrukāt tēmu
Nedarbojas magnetola
Pasteete
Problēma tāda, ka beidza skanēt mūzika. Radio Business Navigation C53 Vienkārši pazuda skaņa. Pieslēdzu magnetolu pie cita bmw, viss darbojās. Drošinātāji veseli.
 
uldisa
visa skaņa pazuda vai tikai radio?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
Pasteete
Visa skaņa.
 
uldisa
un kas notiek pagriežot atslēgu 1 pozīcijā?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
Pasteete
Magnetols ieslēdzās
 
uldisa
kā variants kaut kur skaļruņu vads uz massu īsina...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
Pasteete
Tajā dienā, kad beidza skanēt, pirmstam ņēmu aķi rūcošam nost, skanēja mūzika un noslāpa. Varbūt ar to saistīts? Vai arī sakritība
 
uldisa
nu viss var būt - pamēri vai visas barošanas pienāk līdz radio...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
Pasteete
Ir tā ka nevar mainīt bass level, balance utt. Līdz rādio viss pienāk. Rīt japaskatās vai līdz skaiļruņiem aiziet
 
uldisa
ja uzliekot uz cita auto viss strādā - tad problēma ir nevis radio - bet pašā mašīnā... Radio pienāk barošanas - viena patstāvīgi otra ieslēdzot aizdedzi pozīcijā 1 un 2
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
armis
Pamēģini (ja ir iespējams) savā auto pieslēgt citu maģi. Kad man bija šāda problēma, ļoti daudz info lasīju par to ka orģinālais pastiprinātājs varētu būt nosvilis. Pārbaudi vai Tev vispār tāds nāk bagažniekā (man reizē kad bija līdzīga problēma bija saistīta ar pieslēgto subi).
 
apple
Labdien, nestrādā ekrāns radio -Radio Business Navigation MIR, kādi ieteikumi/risinājumi ?

https://failiem.l...4&view
 
uldisa
paskatīties kas notiek ar NAVI bloku...varbūt jau noslīcis...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
MASH
Varbūt kāds nodarbojas ar android maģu remontu?

Touchscreen strādā, stacijas meklē, CD ņem pretī unn griež, ar bluetooth konektējas, tikai neko neizdveš, klusums. (Tika pielikts parastais kasešniekš uz pārbaudi un viss darbojās).
Varbūt kādam šī ir zināma kaite un nav nemaz vērts viņu kustināt ?.
 
modjo
Jelgavā 12Volti it kā to ķīnīzerus labo.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Diana
Neibeidzamais stāsts ar neskanošu radio. Pamēģinājām citu magnetolu pieslēgt, notiek tas pats, kas ar esošo, ieslēdzās, bet skaņas nav. Kur vēl vainu meklēt?
Bija viss kārtībā, iedevu meistaram nomainīt logu pacēlāju un pēc tā radio neskan. Kādas 4x ieskanējās, bet izslēdzot aizdedzi pēc kāda laika atkal neskan. Vai ir iespējams, ka mainot loga pacēlāju šis kaut ko sačakarējis?
 
uldisa
tajās durvīs, kur mainī pacēlāju visdrīzākais skaļruņa vadiem ir īsais - līdz ar to magnetolā nostrādā aizsardzība, vai arī viņa izbeidzas...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
Digital
:emo: liekot pacelājus ganjau vadus kkur ne taa atstāja un cilājot logus saplēsa...tālāk jau kā Uldis teica, viss skaisti.
BMW diagnostika, elektriķa pakalpojumi. Diagnostikas sistēmu uzstādīšana, Webasto remonts.
 
e30.lv
Atgriezties forumā: