e46.lv

October 16 2021 02:01:09
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde


e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 59
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,536
· Jauns lietotājs: X1
Random user photo


In Forest
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Brasulis 328ci
brasulis
Sveiki biedri, pienācis laiks arī parādīt savējo tautai. Nav jau nekas īpašs, bet nu prieks braukt un mentāla vērtība ir..
Tātad kā jau iepriekš minēju, 328 kupeja, iegādāts 2007 gadā un pēc 318is (e36) ir patika gāzt.. Un joprojām patīk.
No ekstrām nekā baigā nav, elektriskie beņķi ar apsildi un memoriju, harman kardon kurš tika neilgi pēc tam izravēts un aizstāts ar dls kurš skan daudz labāk, it īpaši tagad kad tika nomainīta galva uz avin avant 4 ar dsp opciju.
Gadiem ejot auto tika pie bixenon lampām, m3 oriģinālās stūres, 3.07 bloķis, m3 spoguļi.
Problēmu nekādu nav un ir nobraukti pa šiem gadiem ap 130k.
Pagājušo vasaru tika viss izrādīts, sakrasots, apstrādāts pret koroziju.
Pēdējais updeits kad krāsoja, tika ielikts uv stikls priekšā un Bbs rc 300/303 diski,kā arī csl replikas bagāžnieks. Tas gan būs jānomaina uz oem, jo stikla šķiedra ir un paliek stikla šķiedra..
Kaut kā tā apmēram.
i.postimg.cc/XJJ6M5Js/IMG-20210629-WA0000.jpg
i.postimg.cc/kMRK9hkd/Screenshot-20210113-215651-com-huawei-himovie-overseas.jpg
i.postimg.cc/Hk6VbQf2/IMG-20210430-123743.jpg
Mainījis(usi) brasulis, 08.09.2021 00:55
 
emc
Kopts! :super:

Lai labi ripo!
Love my e46! :love:
 
brasulis
Paldies, cenšos uzturēt, lai prieka pēc var braukāt bez problēmām..
 
modjo
Lai labi ripo un braukt ir prieks!
Ma fričos tādi BBSi gar degunu pa seši soti aizgāja:shura:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
brasulis
Paldies modjo. Es šos ilgi gribēju, bet et 13 aizmugurē lika ik pa laikam pārdomāt, jo neesmu tā saucamā streč fans... Beigās tomēr iecelu, jo uzgāju šo komplektu Polijā. Bija grēks neņemt pa 650, skatos Vācijā ik pa laikam uzpeld šāds tieši komplekts ar 300/303 versiju. Bet tie visi ir 1k+.
Skatījos variantu arī apex arc 8 kā AF'am ir, bet man centru šķīvji patīk bbs tas tāds 1+ viņiem.
 
modjo
ET 13vskan diezgan drastiski arku ķerošs. Tur ir tikai divi varianti kā normalizēt braukšanu. Sākt ar arku valcēšanu, kas nozīmē visas rūpnīcas mastikas gumijas izkasīšanu izkasīšanu, varbūt pat kants fleksēšanu, un tai sekojošu akurātu arkas valcēšanu. Tikai ar normālu valci, kurai ir poliuretāna ruļļi, un kuru var labi nostiprināt, jo valcējot metāls arkā tiek stiepts, un tas oaliek plānāks. Protams kārtīga pretkorozija, un vai pat krāsošanas darbi. Gadījumā, ja ar šo nepietiks, būs jālien piekarē, jāmaina ratu ģeometrija, bet tam jau šeit bija savs topiks:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
brasulis
Mēs izdarījām mazliet savādāk... Tā kā auto gāja uz krāsošanu, un aizmugurējās arkas bija rustijs iemeties, viss tika griezts ārā. Arī bija skarts iekšējais metāls, kuru redz no arkas iekšpuses. Metinot iekšā jaunās arkas, tika nolemts viņas mazliet paplašināt, respektīvi, katrā pusē no divām arkām uztaisīta viena. Rezultātā, 255/35/18 ET13 lien apakšā un problēmu ar ķeršanos vēl pagaidām nav bijusi.. Aizmugurē arkas ir mazliet platākas nekā standarta kupejai, bet ne tik platas kā m3. Ņemšanās bija, laiks arī diezgan, bet rezultāts ir tā vērts
 
modjo
Šķiet arī Zvirbulis ko līdzīgu sadarīja ar arkām. Bija te vuņa topiks.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
brasulis
Vai zils sedans/tourings?
Ja nemaldos, tad viņš iemetinaja daļu no priekšējām arkām aizmugurē. Par cik man jau bija iepirktas aizmugurējās jau, sanāca vēl vienas iekert un saķīmiķot kopā. Uz vienīgi atšķirt var tad, ja noliek 2 blakus, bet galvenā doma nebija taisīt kā m3 (kaut gan atradu jau kur var dabūt), vienkārši lai et 13 ar 255 mizu lien apakšā..
Arī iekšējā paspārne tika izveidota tā lai netraucē.
 
gpower
Tam AVIN laba stratēģija: uzliec mazu sākuma cenu un ja gribi lai skan jāieklikšķina pāris opcijas Smile bet pieļauju ka nevar salīdzināt ar china anroidu. Ja nav noslēpunms kādu variantu saliki?
 
gpower
un starpcitu :super: eksemplārs melns uz melna.
 
brasulis
gpower rakstīja:

Tam AVIN laba stratēģija: uzliec mazu sākuma cenu un ja gribi lai skan jāieklikšķina pāris opcijas Smile bet pieļauju ka nevar salīdzināt ar china anroidu. Ja nav noslēpunms kādu variantu saliki?


piekrītu, sākumā cena ir maza un tad sāc klikšķināt un cena aug... Visā visumā, neko daudz neņēmu. Px6 versija ar ibus, bet ibusu pašu ņēmu Eiropā, patīk kā avins ir pie domājis smuki uztaisīt vados jau to adaptera štekeri, dsp un laikam viss. Man tas ibus piedur, forša štelle. Patīk ļoti ka var spēlēties ar kodēšanu... Kameru pats ņēmu un pārējās lietas nebija nepieciešamas. Iepriekš bija dynavin n6 kurš bija dārgāks un novilka 2 gadus tikai. Un tad kad tika iznemts dynavin un ielikts avin, brīnumainā kārtā akumulators vairs netika ēsts ārā stāvot nedēļu...
Visā visumā, ļoti apmierināts.. Pēc manām domām ir tā vērts. Nav bijis laika updeitot uz 10 adroidu ko palūdzu avin atsūtīt un to arī izdarīja..
 
gpower
ja pareizi saprotu tad sūtās no USA vai kaut ko teici par EU?
 
brasulis
Jap, pats maģis nāca no US, pareizi saprati. Ibuss tika iegādāts Eiropā, arī pats avins piedāvā ibuss, bet ja nemaldos, tad Eiropas bija lētāks..
 
Meeris
feini diski :super:
labi izskatas auto kopuma
SunCoast Customs IIIM
 
brasulis
Paldies.. Patīkami dzirdēt ka citiem arī patīk. ☺️☺️☺️
 
Atgriezties forumā: