Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
mrmaarelis 328i
|
|
| mrmaarelis |
Publicēts 14.03.2013 02:58
|
|
Offline Ieraksti: 20 Reģistrējies: 16.10.2012 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: e |
Gribēju atrādīt, ka mazais nekur nav pazudis - izvedu saulītē pagozēties ![]() Starp citu - no Rīgas uz Liepāju pārcēlās ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
| edw |
Publicēts 14.03.2013 03:05
|
|
Offline Ieraksti: 2611 Reģistrējies: 21.02.2012 Dzīvesvieta: Ādaži/Rīga Brauc ar: E70 |
Nu smuks, es domāju, ka vecais saimnieks nožēlo, ka vispār viņu notirgoja ![]() |
|
|
|
| mrmaarelis |
Publicēts 14.03.2013 03:11
|
|
Offline Ieraksti: 20 Reģistrējies: 16.10.2012 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: e |
varbūt.. auto tiek kopts un žēlots tam netiek, viss pa smuko ![]() tagad vienīgi aukstam motoram apgriezieni sākuši nedaudz peldēt, bet sestdien latbemā mēģināšu noskaidrot vainu ![]() ![]() |
|
|
|
| Shamans |
Publicēts 14.03.2013 03:19
|
|
Offline Ieraksti: 1007 Reģistrējies: 17.02.2012 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: 330ci & YOLO |
šis tiešām ir smuks
FOTOsesija tavam e46
![]() |
|
|
|
| krnls |
Publicēts 14.03.2013 11:53
|
|
Offline Ieraksti: 1912 Reģistrējies: 03.01.2012 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: 5er |
kaimiņš ![]() |
|
|
|
| apedmani |
Publicēts 14.03.2013 13:23
|
|
Offline Ieraksti: 272 Reģistrējies: 19.08.2012 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: e61 un e46/4 |
Uz satikšanos ielās! ![]() |
|
|
|
| M3R |
Publicēts 14.03.2013 13:24
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
Ļoti skaists auto , šķiet vienīgais kurš liepājā pārvietojas ar e46.lv uzlīmēm, derētu kkad novākties un aplīmēt visus liepājniekus un uztaisīt kādu foto ![]() p.s. ex kaats e46 http://www.e46.lv...rowstart=0 e46.lv
|
|
|
|
| Atgriezties forumā: |












