e46.lv

October 16 2021 02:55:11
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 65
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,536
· Jauns lietotājs: X1
Random user photo

minimeet 05-07-2018
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Pārnesumkārba, reduktors, sajūgs, stūres meh
 Izdrukāt tēmu
Reduktors
Edzons
Man ir tomāts ,bet nezināju ,ka dēļ kārbas atšķiras arī diffi nu ja neskaita attiecību.
P.S. Ja reduktora bukses samaina pret poli ,ir jūtamas krasas atškirības braucot pa ielu?

NViktors
Edzons rakstīja:

Man ir tomāts ,bet nezināju ,ka dēļ kārbas atšķiras arī diffi nu ja neskaita attiecību.
P.S. Ja reduktora bukses samaina pret poli ,ir jūtamas krasas atškirības braucot pa ielu?

Nu, pilsētā nav traki, bet nu braucot pa šoseju (jo īpaši ar 3.38 reduktoru, oriģinālā 2.93 vietā) dažreiz gribas uzlikt austiņas, jo skan kā lidmašīnā.. :lol:

sero
Edzons rakstīja:

Manai kupejai bija polibukses gan pusrāmim gan reduktoram. Ja tā ir ikdienas automašīna tad neiesaku likt reduktoram polibukses, pārāk daudz trokšņi parādīsies un līdz ar to zudīs komforts.

AF
Pilnīgi piekrītu pēdējam postam
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

modjo
Nevar nepiekrist. Ar poli nav jēga aizrauties, ja katras brīvdienas pa trasi nenēsājies. Savam arī poli jau sen nonahrenizēju, apnika tiltu šuves skaitīt:D
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Roliic
Labs vakars vīri! Jautājums 330i īpašniekiem - ar kādiem un kādu attiecību reduktoriem pārvietojaties ikdienā ? Pašam ,laikam, ir stock 2.93 (?) . Brīžiem prasās tomēr īsāks , asāks . Ir kādi ieteikumi ?

keksis323
Es domaju ka butu labi Tev 3.15 vai 3.23.. un apgriezieni..uz 3.23 man uz m52tu 3000 ir 110..
Bet Tev cik saprotu tuvu 125 km uz 3000
Ja uzliksi no 330i automāta tad tur 3.46..bus par isu .reali par isu..ar 2 varesi ietiep lidz 85 -88 apmeram

keksis323
sero rakstīja:

Edzons rakstīja:

Manai kupejai bija polibukses gan pusrāmim gan reduktoram. Ja tā ir ikdienas automašīna tad neiesaku likt reduktoram polibukses, pārāk daudz trokšņi parādīsies un līdz ar to zudīs komforts.

Pilnīgi piekrītu, pasam stav gan pusrami gan reduktora buses

Roliic
keksis323 rakstīja:

Es domaju ka butu labi Tev 3.15 vai 3.23.. un apgriezieni..uz 3.23 man uz m52tu 3000 ir 110..
Ja uzliksi no 330i automāta tad tur 3.46..bus par isu .reali par isu..ar 2 varesi ietiep lidz 85 -88 apmeram

Vispār doma arī bija par 3.23. e36 m52 bija tāds un bija zelta vidusceļš.
Rīt iešu papētīt kāds tur reduktors īsti ir virsū ,jo 3šais robs 160km/h

AF
Roliic rakstīja:

Labs vakars vīri! Jautājums 330i īpašniekiem - ar kādiem un kādu attiecību reduktoriem pārvietojaties ikdienā ? Pašam ,laikam, ir stock 2.93 (?) . Brīžiem prasās tomēr īsāks , asāks . Ir kādi ieteikumi ?

bija ziemas missenei 330i 3.23 , ikdienas braukšanai tīri ok, uz turbovodkas man stav 3.38 un pilsetas ritmā patīk vairāk, bet tad ja 5gang būs štruntīgi garos gabalus braukt. Ja garie gabali nav vajadzigi , un vēlies paplēst auto arī pa trasīti ut.t. uzskatu ka 3.38 ir ļoti labs.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

keksis323
Roliic rakstīja:

keksis323 rakstīja:

Vispār doma arī bija par 3.23. e36 m52 bija tāds un bija zelta vidusceļš.
Rīt iešu papētīt kāds tur reduktors īsti ir virsū ,jo 3šais robs 160km/h

Оо..tad garais ja 160ar 3 robu..jo man uz 3.23 ir ap 145km bet man getrag karba

Biciits_Jaapaka4aa
Roliic rakstīja:

Manai kupejai pie 100km/h ir aptuveni 3,3k apgriezieni piektrajā robā... Kā ikdienas auto ir ok, braukājot pārsvarā pa pilsētu. Par asumu arī nesūdzos, jo nevajag pat uzsist pa sajūgu, lai pirmajā un otrajā sāktu spolēt uz sausa asfalta.
Visa veida IT pakalpojumi! PM
PHP, Js, Python, NodeJs,Go, Pl-Sql, T-Sql
MySql, Postgree, MongoDB, Redis, MSSql, Oracle, ElasticSearch
Devops - Docker, Kubernetes, etc
Web - design, html, css

Efektīvākie pretsāpju līdzekļi hronisku sāpju uzveikšanai BEZ BLAKNĒM!
Sīkāk manā mājas lapā: Painpod.lv

Parastās un medicīnas ortopēdiskās starpzoles
PM

Roliic
Laikam sākumā iztestēšu 3.23 ,ja tādu var vēl atrast vispār ,jo ikdienā 60% ārpus pilsētas

takeshi
sveiki kads varetu pateikt vai e46 aizmugurejie tilti-pusramji ir vienadi?

takeshi
intrese prieks 330i gribetu zinat no ka der!

dzhonsons
Vienādi, izņemot M3.

takeshi
pec katologa cik skatijos dizeliem ir cits laikam.

dzhonsons
Jā, pēc realoem laikam tā arī sanāk :super:

Atgriezties forumā: