Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
AUX in
|
|
| ozis |
Publicēts 21.01.2013 21:23
|
|
Offline Ieraksti: 6 Reģistrējies: 21.01.2013 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: e46 |
ja liek iekšā tukšu kaseti tad pietiek tik vadu pielodēt, pēc tā krievu foruma metodes ne? un pats galvenais - maģis kodu prasīs? man viņa nav ![]() |
|
|
|
| M3R |
Publicēts 21.01.2013 23:14
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
izlasi pirmo postu, nekādus kodus neprasa
e46.lv
|
|
|
|
| trotilius |
Publicēts 23.01.2013 14:36
|
|
Offline Ieraksti: 28 Reģistrējies: 22.01.2013 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: E46 323 sedan |
sodien sanemos un noriskeju lodet pats, sanaaca, paldies si topika autoram.. :) |
|
|
|
| ozis |
Publicēts 23.01.2013 20:02
|
|
Offline Ieraksti: 6 Reģistrējies: 21.01.2013 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: e46 |
samaksāju 2ls tv meistaram un lieta darīta, pašam nav Zatlera rokas un tik smalks lodāmurs ![]() kā jums vadu uz lādīti zem klimas aizvilkāt? |
|
|
|
| Aleens |
Publicēts 24.01.2013 11:37
|
|
Offline Ieraksti: 2223 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga/Tukums Brauc ar: 330 d / 530d / v70 |
Es parasti ņemu nost bardačoku un velku caur labo pusi, pastumjot vadu zem apšifkas, bet kur tālāk katrs liek tā ir personīgā izvēle
|
|
|
|
| edw |
Publicēts 24.01.2013 12:34
|
|
Offline Ieraksti: 2611 Reģistrējies: 21.02.2012 Dzīvesvieta: Ādaži/Rīga Brauc ar: E70 |
A kur problēma aiz klimas palaist? Kā es to darīju? |
|
|
|
| Aleens |
Publicēts 24.01.2013 13:43
|
|
Offline Ieraksti: 2223 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga/Tukums Brauc ar: 330 d / 530d / v70 |
a kapēc problēma? man ērtāk ir izlaist pa labo pusi nevis aiz klimas stūķēt ktkur...
|
|
|
|
| Caspers |
Publicēts 24.01.2013 20:58
|
|
Offline Ieraksti: 1294 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Jelgava/Bauska Brauc ar: 330D '00 |
Alena variants ir ātrs un efektīvs ![]() |
|
|
|
| trotilius |
Publicēts 24.01.2013 21:26
|
|
Offline Ieraksti: 28 Reģistrējies: 22.01.2013 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: E46 323 sedan |
es zem klimas taja supladee ieurbos un izvilku vadu, normala garuma, mp3 pleieri klaat un bardacoku ciet.. ![]() |
|
|
|
| ap321 |
Publicēts 25.01.2013 10:08
|
|
Offline Ieraksti: 2 Reģistrējies: 02.01.2013 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: e46 diesel power |
visu iedvesmots nolēmu, ka man ar vajag. tik kur, kas, kā... HVZ. kur tur jālodē, kas jāsavieno!? paldies jau iepriekš! http://www.bildit...55j9wa.jpg
Mainījis(usi) ap321, 25.01.2013 10:22 |
|
|
|
| ArtE46 |
Publicēts 25.01.2013 10:16
|
|
Offline Ieraksti: 1069 Reģistrējies: 09.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 320d |
izlasi pirmo postu
Benzīna/dizeļu sprauslu pārbaude/remonts -> pm
DieselArt |
|
|
|
| ap321 |
Publicēts 25.01.2013 10:23
|
|
Offline Ieraksti: 2 Reģistrējies: 02.01.2013 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: e46 diesel power |
pirmaja postā cits aparāts! |
|
|
|
| ozis |
Publicēts 26.01.2013 19:05
|
|
Offline Ieraksti: 6 Reģistrējies: 21.01.2013 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: e46 |
trotilius rakstīja: es zem klimas taja supladee ieurbos un izvilku vadu, normala garuma, mp3 pleieri klaat un bardacoku ciet.. ![]() uztaisīju tā pat ![]() next stage - aux out? kā lai monobloku sabim pieslēdz? |
|
|
|
| Stachels |
Publicēts 01.03.2013 01:57
|
|
Offline Ieraksti: 400 Reģistrējies: 15.09.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: Kupeju |
Vrb kāds vēlas uzņemties aux vada pielodēšanu manam aparātam. vadu tālāk izviltu pats. Par atalgojumu (saprātīgu) negribās, lai kkas nokurās ![]() [img] |
|
|
|
| edw |
Publicēts 01.03.2013 03:13
|
|
Offline Ieraksti: 2611 Reģistrējies: 21.02.2012 Dzīvesvieta: Ādaži/Rīga Brauc ar: E70 |
tavam nav tur plug&play kā 6:9? ![]() |
|
|
|
| Stachels |
Publicēts 01.03.2013 12:09
|
|
Offline Ieraksti: 400 Reģistrējies: 15.09.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: Kupeju |
neesmu jaucis, tpc nezinu![]() |
|
|
|
| edw |
Publicēts 01.03.2013 15:05
|
|
Offline Ieraksti: 2611 Reģistrējies: 21.02.2012 Dzīvesvieta: Ādaži/Rīga Brauc ar: E70 |
Izrauj ārā to navi un pačeko vai nav šāds vads http://e46.lv/for...post_11718 (2. bilde) |
|
|
|
| marchello |
Publicēts 01.03.2013 15:12
|
|
Offline Ieraksti: 572 Reģistrējies: 23.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: E46/2S |
Taads shtepselis ir pieejams tikai saakot ar 2002 gada septembra razhotiem e46 |
|
|
|
| edw |
Publicēts 01.03.2013 15:17
|
|
Offline Ieraksti: 2611 Reģistrējies: 21.02.2012 Dzīvesvieta: Ādaži/Rīga Brauc ar: E70 |
Oficiāli, jā no 2002. gada, bet paziņam bija 2001. gada un bija vads ![]() HZ, kāds iepriekš pārvilcis vai ko, bet nu paskatītes var ![]() |
|
|
|
| Stachels |
Publicēts 02.03.2013 17:13
|
|
Offline Ieraksti: 400 Reģistrējies: 15.09.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: Kupeju |
šodien paskatīšos.![]() |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |











