e46.lv

September 17 2021 00:17:25
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 50
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,533
· Jauns lietotājs: daugulis
Random user photo

BMW Sedan GB
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Par BMW e46 modeļiem
 Izdrukāt tēmu
Degvielas patēriņš
dzhonsons
320tajam m54b22 tourigam ziemā pa Rīgu bija ap 13l rēķinot pēc pilnas bākas/km metodes. Tagad siltajā laikā pieņemu, ka būs ap 11-12.
Jaudas ikdienai daudz maz ok. Bet jāsaprot, ka tagad mazlitrāžas pusotra-litra dzinēju jaudas tuvojas un pat pārspēj padsmitgadīga auto jaudu Smile

Kalnz
Dandijs rakstīja:

Man 2.0d čipots , kompis rāda vidējo 4.5l , pēc bākas 5.5 - 6l , pārsvarā braucot pa mazpilsētu.

Es zem 5.5 (šoseja, kruīzs uz 100km/h) nevaru dabūt... Pilsēta 7

Ko lai dara lietas labā? Katalizātora izravēšana palīdzēs?

AF
tak pec rūpnīcas datiem tev patēriņš arī ir 5.5L ko tu čakarējies
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

modjo
Visi tie cipari nosacīti. Fakts, tomāts rij vairāk, ja pilsētā brauc. Es M54B22 ar tomātu zem 12 pilsėtā varu dabūt tikai stipri braucot ekoparaugstundā. M54B30 ar mehu, mierīgi var mazāk:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Kalnz
AF rakstīja:

tak pec rūpnīcas datiem tev patēriņš arī ir 5.5L ko tu čakarējies

āāā, ja?! Ta ko es zinu, otrs daily vāgens ēd 3.5eur/100km tāpēc liekas ka šim kosmoss :emo::shura:

TMA
Čau, visiem.
Vai kādam ir bijis tāds prikols, ka borta kompī degvielas patēriņš pamazām kāpj augšā mašīnai stāvot uz vietas? Kad sāk braukt, tad tas atkal pamazām krītās.
Stāvot ir uzkāpis pat līdz 13 litriem, braucot nokrītās uz 5-6L
110kw 2.0 dīzelis
Tas paradījās pēc sprauslu skrūvēšanas(tikai aizvestas uz diagnostiku un 3 liktas atpakaļ, viena ielikta restaurēta)

Haris46
tā ir pilnīgi visiem, jo darbinot auto uz vietas tas taču arī patērē degvielu, bet kilometri jau nekāpj, tātad patēriņš pieaug

INFINITE
Gada labākais jautājums. :faceoff:

modjo
Vispār jau loğisks jautājums. Tagad šoferu skolās auto būvi nemāca, un hvz ko skolās tagad fizikā māca.
Čalis jau neko ļaunu negribēja, un auto degvielu patērē pat stāvot uz vietas, bet darbijošs motors to patērē, tāpēc algoritmā degviela pret nobrauktiem km, loğiski patēriņš aug drastiski.

JanisKazakse46
Domaju pirkt 330i wagon. Benzins/gaze. kad liešu benzinu man liet 95 vai 98? paldies. bmw e46 330 i 2002 automatic

AF
Izvieto jautājumu pareizajā sadaļā Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

modjo
Latvijā E95 ir adekvātas kvalitātes, un po, vari liet 95 vai 98.

Deivid
330i ziemā lietoju 95.
Ielejot 98 nejūtu atšķirību gaitā, bet pāteriņš gan izskatās ka nokrita ap 1l

Kalnz
TMA rakstīja:

Čau, visiem.
Vai kādam ir bijis tāds prikols, ka borta kompī degvielas patēriņš pamazām kāpj augšā mašīnai stāvot uz vietas? Kad sāk braukt, tad tas atkal pamazām krītās.
Stāvot ir uzkāpis pat līdz 13 litriem, braucot nokrītās uz 5-6L
110kw 2.0 dīzelis
Tas paradījās pēc sprauslu skrūvēšanas(tikai aizvestas uz diagnostiku un 3 liktas atpakaļ, viena ielikta restaurēta)

Atbildi pats sev uz jautājumu: Cik litrus degvielas Tev vajag lai nobrauktu 100km, stāvot uz vietas? Man liekas ar 13 ar būs pa maz... :emo:

Atgriezties forumā: