Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
Degvielas patēriņš
|
|
| rivis |
Publicēts 30.07.2013 04:34
|
|
Offline Ieraksti: 772 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Riga, Latvia Brauc ar: e46 320d FL |
Jautājums 330i lietotājiem. Kāds jums ir patiesais vidējais patēriņš? Pārlasīju iepriekšējos ziņojumus, baigi mazi cipari dažiem uzrādās.. Tikko pabraukāju gan pa baigiem korķiem, gan pa pilsētu normālā kustībā, gan ārpus pilsētas. Pāris šādus testus veicu un vidējais visos variantos sanāca 13,5l/100km. Man automāts. Ar gāzi, +1 litrs tikai klāt. Sanāk, ka vidēji ar pilnu bendžas bāku 60l varu nobraukt kādus 444km Ārpus pilsētas bendžas patēriņs= 7,5l/100km. Ar gāzi - 8,5l. Rūpnīcas vidējie rādītāji šķiet ir vadītājiem, kas brauc ar max. ātrumu 80km/h. Savādāk man nesanāk. Skaidrs, ka automāts savu piedod vēl klāt patēriņā. Un tomēr, kā kolēģiem ar 3.0 bendžu? |
|
|
|
| RaL |
Publicēts 30.07.2013 13:46
|
|
Offline Ieraksti: 159 Reģistrējies: 02.10.2012 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: e46 |
visām mašīnām, kam esmu mērījis patēriņu, lai iekļautos grāmatā norādītajā patēriņā, ir konkrēti jāsēņo un visu laiku jādomā, ka tik kāds lieks degvielas grams netiek patērēts un tad vēl šķiet, ka par 100ml vairāk mann sanāk...bet priekš 330 kaut kā šķiet, ka Tev ir nedaudz par daudz... protams, ļoti atkarīgs no braukšanas, bet pat pa šoseju kruīzā uz 90 nevajadzētu būt 7,5 ja vien Tu tā mērīji... |
|
|
|
| rivis |
Publicēts 30.07.2013 13:53
|
|
Offline Ieraksti: 772 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Riga, Latvia Brauc ar: e46 320d FL |
Nu, mērīju kruīzā uz 100km/h Bet ir izspiests arī 7,2l/100 un tas bija kaut kur ap 90km/h braucot. |
|
|
|
| daemon |
Publicēts 30.07.2013 16:45
|
|
Offline Ieraksti: 20 Reģistrējies: 10.01.2013 Dzīvesvieta: Latvija Brauc ar: BMW e46 |
Interesanti... Jūs braucat ar BMW un uztraucaties pa degvielas patēriņu? Šī marka nav taisīta ne kāda veida ekonomijai. Tiem kam satrauc patēriņš ir jāmaina marka un jāņem kāds skrejritenis ar 1.0 l motorīti. ![]() |
|
|
|
| Yekabs |
Publicēts 30.07.2013 16:58
|
|
Offline Ieraksti: 1215 Reģistrējies: 03.01.2012 Dzīvesvieta: Piņķi Brauc ar: 330ci |
Labi! Tiks darīts šef.
ONE LIFE. LIVE IT. |
|
|
|
| edw |
Publicēts 30.07.2013 17:02
|
|
Offline Ieraksti: 2611 Reģistrējies: 21.02.2012 Dzīvesvieta: Ādaži/Rīga Brauc ar: E70 |
Palielināts vidējais patēriņš ir viena no pazīmēm, ka auto kaut kas nav kārtībā! |
|
|
|
| walder |
Publicēts 30.07.2013 18:08
|
|
Offline Ieraksti: 798 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Riga |
daemon rakstīja: Interesanti... Jūs braucat ar BMW un uztraucaties pa degvielas patēriņu? Šī marka nav taisīta ne kāda veida ekonomijai. Tiem kam satrauc patēriņš ir jāmaina marka un jāņem kāds skrejritenis ar 1.0 l motorīti. ![]() Nu tā gan gluži nav. Ma arī ikdienā ir pofig uz to 10L patēriņu, bet besī, kad priekš Eiropas ceļojumiem jāmeklē cits auto, jo uz tripu 3000km + , tā $$$ starpība jau ir ievērojama. Pārējā ziņā man patēriņš pofig. Pēdējā eiropas tripā biju ar Avensis, kas sanāc par kāiem 40% ekonomiskāks. Apdzīt gan pagrūti
Apdrošināšana, PM
|
|
|
|
| modjo |
Publicēts 30.07.2013 18:43
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Kopš braucu uz gāzi, man vēl lielāks po cik man trīslitrinieks žirī. Skatos absolūtā naudas izteiksmē, jo atceros cik man darba Honda ar 1.4 motoru rija- pilsētā tos pašus 10L. Arī apdzīt Avensi tagad man nav grūti![]() Vienīgais gargabaliem E46 nav tas ērtākais, pa Eiropu tomer dodu priekšroku braukt ar Volvo S80, kurš arī man iet uz gāzi Tagad saprotiet paši, ko ar to es saku
Mainījis(usi) modjo, 30.07.2013 18:48 ![]() |
|
|
|
| Yekabs |
Publicēts 30.07.2013 18:52
|
|
Offline Ieraksti: 1215 Reģistrējies: 03.01.2012 Dzīvesvieta: Piņķi Brauc ar: 330ci |
daemon rakstīja: Interesanti... Jūs braucat ar BMW un uztraucaties pa degvielas patēriņu? Šī marka nav taisīta ne kāda veida ekonomijai. Tiem kam satrauc patēriņš ir jāmaina marka un jāņem kāds skrejritenis ar 1.0 l motorīti. ![]() Tad kādēļ BMW dzinējiem ir izdomāts Vanoss un vispār, kāpēc BMW nāk ar 4cilindru motoriem? Interesanti... Cik grūti ir salasīt nobērtos zīmuļus?
ONE LIFE. LIVE IT. |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 30.07.2013 18:56
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Ja atmet domu, pa veca D ekspluatāciju principā, tad ņem 1.8 vai 1.9 mazmotoru vai labāk 2.8 vai 3. benzīns +gāze. Zīmuļus lasīt nevajadzēs, uz riteni vienmēr paspēsi pārsēsties
![]() |
|
|
|
| Caspers |
Publicēts 30.07.2013 18:59
|
|
Offline Ieraksti: 1294 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Jelgava/Bauska Brauc ar: 330D '00 |
Lieciet miera dīzeli ![]() |
|
|
|
| rivis |
Publicēts 30.07.2013 21:47
|
|
Offline Ieraksti: 772 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Riga, Latvia Brauc ar: e46 320d FL |
Es ārkārtīga atvainojos par iekaukšanos Bet mans jautājums bija 3.0 l benzīna e46 lietotājiem par viņu pieredzi ar visldējo patēriņu. ![]() Nevienam nav žēl par lielāku patēriņu. Visi tak rēķinamies, ka tāds lieliem atmosfēriskajiem dzinējiem ir. |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 30.07.2013 22:36
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Rivi, man pusgada cipars braucot ka braucu ir 14l gazes uz 100km.
![]() |
|
|
|
| rivis |
Publicēts 30.07.2013 23:49
|
|
Offline Ieraksti: 772 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Riga, Latvia Brauc ar: e46 320d FL |
Nu principā, uz gāzi man ir tas pats. Max. 15l. |
|
|
|
| daemon |
Publicēts 31.07.2013 05:15
|
|
Offline Ieraksti: 20 Reģistrējies: 10.01.2013 Dzīvesvieta: Latvija Brauc ar: BMW e46 |
modjo rakstīja: Kopš braucu uz gāzi, man vēl lielāks po cik man trīslitrinieks žirī. Skatos absolūtā naudas izteiksmē, jo atceros cik man darba Honda ar 1.4 motoru rija- pilsētā tos pašus 10L. Arī apdzīt Avensi tagad man nav grūti ![]() Vienīgais gargabaliem E46 nav tas ērtākais, pa Eiropu tomer dodu priekšroku braukt ar Volvo S80, kurš arī man iet uz gāzi Tagad saprotiet paši, ko ar to es saku![]() Nav ne maz tik traki. Es ar E46 atbraucu no UK uz LV tad atpakaļ uz Uk un atkal uz LV. Braukšanai nebija nekāda vaina. Maziņš... bet samērā komfortabls tas e46. P.S. par sēdinātiem koka ratiem šeit nerunāju. ![]() |
|
|
|
| Krii |
Publicēts 21.08.2013 14:18
|
|
Offline Ieraksti: 599 Reģistrējies: 03.07.2012 Dzīvesvieta: Salaspils Brauc ar: k2 tupeļmotors |
Vīri, kas brauc ar 1.9 vai 2.0 kādi Jums ir patēriņi?![]() |
|
|
|
| Anrijs |
Publicēts 21.08.2013 17:12
|
|
Offline Ieraksti: 175 Reģistrējies: 08.06.2013 Dzīvesvieta: Riga/Ogre Brauc ar: e46 320D |
320d 5,8-7 videjais..nu tas pagaidam cerams ![]() |
|
|
|
| chaky |
Publicēts 21.08.2013 17:18
|
|
Offline Ieraksti: 79 Reģistrējies: 01.07.2013 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: E46 Sedan |
6-7 vidējais |
|
|
|
| edw |
Publicēts 21.08.2013 17:43
|
|
Offline Ieraksti: 2611 Reģistrējies: 21.02.2012 Dzīvesvieta: Ādaži/Rīga Brauc ar: E70 |
Vakar pamēģināju braukt prātīgi, nu tas ir nespiežot grīdā pie katra kusta utt. Rezultāts bija man neticams, no Lāčplēša ielas līdz Vecmīlgrāvim vidējais patēriņš 5,1L/100, pie tam man vēl ir automāts parasti pa tādu maršrutu man ir 7,5l/100 |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 21.08.2013 20:46
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Kas tur neticams. Man darba volvo ar 2.5td regulari tadus ciparus pilseta radija. Pie tam auto masa bija lielaka
![]() |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |




un tad vēl šķiet, ka par 100ml vairāk mann sanāk...
ja vien Tu tā mērīji...

![:]](../images/smiley/smokin.gif)



