e46.lv

September 16 2021 23:56:03
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde
Cabrio top off
Cabrio top off
e46 studio photos
Onlainā
· Viesi: 50
· Lietotāji: 1
emik

· Vispār lietotāji: 5,533
· Jauns lietotājs: daugulis
Random user photo
Tēmas apskats
e46.lv » Sarunas » Diskusijas
 Izdrukāt tēmu
Es tevi redzēju v2.0
Shamans
ar kājām štepselēju uz balli Koklītēs
FOTOsesija tavam e46

i.picasion.com/pic67/f51edf964f3adb4e772fab53a6633cf7.gif

Laureens
Dammn..visi bija Koklītēs? Man tā tur patīk!

AF
Kokliites psc bija mes aiztinamies

Laumiic
Tā- šodien ap 17.00 Vidrižos virzienā uz Limbažiem- tumši zaļa kupeja..FK..likās až, ka logā arī kaut kas ir, bet tā palidoja garām, ka īsti nenoķēru :D

twitter- Laumiic
--ER--
Tāpēc iesaku lai būtu uzlīmes priekšā (var būt arī uz spoguļiem) un aizmugurē. Bet kaut kādas savādākas, lai savējos var redzēt Smile

https://cbw.to/yk... iepērcies www vai kādā no 47 valstīm, bet bonusi nāk uz 1 karti(mob.tel. aplikācijā). [aliexpress, bookingcom, DinamoRiga, SAM ŠMĒ, Lieliska dāvana, Maxima, Sportland, Jahonts, ARS, DoubleCoffee, CostaCoffee, PicaLULŪ, Multikino u.c.]

modjo
Nez vai visi bus gatavi limet sanos, un tad vel prieksa, pakalaWink Kaut ka daudz sanak:cafe:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Laumiic
Es labprāt vienu priekšējā logā ielīmētu, tā, lai aklie (tādi kā es) jau pa gabalu redzētu :D

p.s. Man ir aizdoma, ka tas ko redzēju ir tas Siguldas čalīts, kuram vienmēr nosaukumu aizmirstu :D

twitter- Laumiic
Silvia
Gandriiz katru dienu pie kaiminu majas (Marupe) redzu vienu kutinu peleciiga krāsā! Wink

Matiss
20 min atpakal paskrēja garām sudrabots e46 ar dafiga nakļeikām un 3M značoku aizmugurē uz duntes pie sky & more :shura:

Nauris
Šodien kkur ap 12iem redzēts viens e46 tourings ar uzlīmēm pie statoila, kas netālu no WESS uz Jūrmalas šosejas, tik vot nezinu kurš tas bija..

Un botoms satikts uz Stīpnieka ceļa

YaneSpirit
visu laiku redzu Ogrē sudrabotu e46, ar uzlīmi e46.lv, bet tā arī napaspēju pamanīt numuru :D

Redline
Pie zemzaru gross auto redzeta zalgana kupeja ar blekinieku drift diskiem un mentiem blakam . nomainiju sodien degvielas filtru paterins palielinajas un taka rijas ciet masina kad tiko pielaista kas par lietu ?

Arnis_E
Sodien pecpustdiena.vitaļiks uz pernavas un vagonu ielas kristojumaa vel uztaureeju :D
Kvēpos ir spēks!
''Nakts vistumšākā ir pirms rītausmas, ellē esi viens - dzīrēs visi piedalās!''

freimo
Šodien manīta vairākās pelēkās krāsās, marķēta kupeja ar dāmīti pie stūres, dodoties uz CSDD NR salīdzināšanu... cool
Mainījis(usi) Laureens, 12.06.2014 03:51

ervuha
Freimo, tā taču mūsu meitene Laura, pirmā diena atpakaļ pēc šaizes uz 4 riteņiem! :hourra:

JTR
Vakar ap 19:00 zils sedans uz mūkusalas apļa
Šodien ~20:30 sudraba ?kupeja? griezās uz Deglava maximu.
s019.radikal.ru/i614/1308/1b/8c5a294e446a.jpg

Laureens
freimo rakstīja:

Šodien manīta vairākās pelēkās krāsās, marķēta kupeja ar dāmīti pie stūres, dodoties uz CSDD NR salīdzināšanu... cool

Jā, tā biju es! Varbūt nemaz nekrāsot visu vienā krāsā?! :D:D:D
Kur Tu biji?
P.S. Es "citēt" vietā nejauši nospiedu "labot" Tavu postu, lūdzu uzmet aci vai viss kārtībā.

freimo
Labāk sakrāsot... Savādāk tagad - ne šis, ne tas Wink
Man darbs turpat CSDD teritorijā Smile

modjo
Labāk tomēr sakrāsot. Braukā, braukā ar auto kaut netīru, bet nomazgā, skaties, un auto kā jauns. PrieksSmile
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Zarins
Ap 9:20 sedans ar HT-27** ar stickerbomb uz sparna
Aizbrauca garām pie rigas apvedceļa no Vangažu puses braucot

Atgriezties forumā: